تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

رابطه سلبریتی ها و ارز دیجیتال چگونه است؟

بازار ارز دیجیتال در حال حاضر محبوب ترین بازار مالی در جهان محسوب می‌شود و این موضوع سبب شده تا علاوه بر کاربران معمولی که در این بازار فعالیت دارند بخش عمده ای از سلبریتی ها به فعالیت در بازار رمز ارز علاقه‌مند شوند. وجود سلبریتی ها می تواند برای این بازار مفید و موثر باشد.

 

سلبریتی ها در ارزدیجیتال

رابطه سلبریتی ها و ارز دیجیتال چگونه است؟

بازار ارز دیجیتال در طول سال های گذشته آنقدر گسترش پیدا کرده است که شخصیت‌های مشهور در جهان هم به سمت سرمایه گذاری روی این ارزها و حتی استخراج آن‌ها حرکت کنند. ورود آن ها به بازار ارز دیجیتال می‌تواند به شدت حائز اهمیت باشد. البته فقط آن ها نیستند که می‌توانند از بازار پرسود ارزهای دیجیتال استفاده کنند بلکه تمامی انسان ها این امکان را دارند که از این بازار مالی سهم خودشان را استخراج نمایند. تنها کاری که افراد باید انجام دهند این است که نسبت به خرید ماینر اقدام کرده و شروع به استخراج ارزهای دیجیتال کنند.

 

 

خرید محصولات ماینینگ و استخراج

سلبریتی ها در ارزدیجیتال

کدام سلبریتی ها در بازار ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده‌اند؟

همانطور که گفتیم سلبریتی های زیادی برای فعالیت در بازار ارز دیجیتال مشتاق شده اند. یکی از آنهایی که از سال ۲۰۱۴ وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است فیفتی سنت، رپر مشهور آمریکایی می باشد که با استفاده از بیت کوین توانسته سرمایه زیادی برای خودش ایجاد کند. اشتون کوچر یکی از بازیگران مشهور هالیوودی که البته نقش کارآفرینان بزرگی مثل استیو جابز را هم بازی کرده است از دیگر فعالان ارز دیجیتال محسوب می‌شود و از سال ۲۰۱۴ بر روی بیت کوین و اتریوم سرمایه گذاری کرده است. کیتی پری یکی دیگر از سلبریتی های مشهور جهان است که از سال ۲۰۱۷ به بازار بیت کوین ورود کرده و توانسته سودآوری خوبی هم داشته باشد.

 

فروش ویژه دستگاه های ارز کادنا 

سلبریتی ها در ارزدیجیتال

ورود سلبریتی ها برای کاربران ارز دیجیتال یا مضر است؟

طبیعتاً زمانی که آن ها به بازار ارز دیجیتال وارد شوند به این بازار اعتبار می بخشند و همین موضوع سبب می‌شود تا افراد بیشتری به سمت ارز های دیجیتال متمایل شوند. اما ورود مردم معمولی با هیجانی که سلبریتی ها به آنها می دهند گاهی اوقات می تواند خطراتی هم برای بازار ایجاد کند. در واقع اگر آن ها بتوانند هیجان خودشان را در این بازار کنترل کنند و سرمایه گذاری آنها منطقی باشد می‌توان گفت حضور آن ها مفید است.

امتیاز بده لطفا!