تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

کریپتو تب چیست؟

از زمانی که بازار رمز ارز در جهان به شهرت رسید، سایتها و نرم‌افزارهای اینترنتی گوناگونی برای استخراج ارز دیجیتال ایجاد شدند. یکی از معروف ترین نرم افزارهایی که در این زمینه چند سال است فعالیت دارد کریپتو تب می‌باشد. در این مطلب می‌خواهیم این نرم افزار را با هم بررسی کنیم.

 

کریپتو تب چیست؟

از زمانی که بازار ارز دیجیتال رونق گرفت انواع مختلفی از نرم افزار ها و وب سایت های اینترنتی به وجود آمدند و این ادعا را داشتند که امکان استخراج ارز دیجیتال در آنها وجود دارد. یکی از معروف ترین این نرم افزارها کریپتو تب است که در میان کاربران ایرانی هم محبوبیت زیادی دارد. در واقع دلیل مهمی که سبب علاقه مردم به این سرویس شده است آسان بودن استخراج ارز دیجیتال با آن می باشد. اما یک سوال همیشه در مورد استخراج ارز دیجیتال به وسیله این نرم افزار وجود دارد و آن هم این است که استخراج ارز دیجیتال با این شیوه سود آوری چندانی ندارد. به نوعی می توان گفت کماکان خرید ماینر و استخراج با تمام سختی هایی که دارد بهترین روش بدست آوردن ارز دیجیتال می باشد.

خرید محصولات ماینینگ و استخراج

کریپتو تب

طرح هرمی کریپتو تب چگونه است؟

یکی از موضوعاتی که سبب شده تا کاربران هوشیار بازار ارز دیجیتال هم به سمت کریپتو تب جذب شوند طرح هرمی موجود در آن است. مطابق طرح هرمی این نرم افزار ارز دیجیتال، شما می توانید از طریق عضو گیری در استخراج ارز دیجیتال سهیم شوید. در واقع استخراج مستقیم ارز دیجیتال از کریپتو تب نمی‌تواند سودی برای شما داشته باشد و فقط هزینه برق برای شما خواهد داشت اما اگر شما بتوانید افراد دیگری را به این نرم‌افزار جذب کنید از زیر مجموعه های خودتان هم درآمد کسب می کنید.

کریپتو تب

فروش ویژه ماینر بیت کوین

کریپتو تب می‌تواند برای ما مفید باشد؟

کریپتو تب بیشتر از آنکه یک نرم افزار استخراج ارز دیجیتال باشد یک شرکت هرمی است و برای موفقیت در آن شما باید زیرمجموعه های زیادی به خودتان اضافه کنید. نکته جالب این است که حتی بدون داشتن زیر مجموعه نمی توانید برداشت از این شبکه داشته باشید و حتی با وجود زیرمجموعه هم درآمد شما جالب نخواهد بود. بهتر است به جای اینکه دل به شبکه‌های هرمی ببندید با دانش و تلاش خودتان به سمت استخراج ارزهای دیجیتال حرکت کنید.

امتیاز بده لطفا!