تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

واردات ماینر به ایران ممنوع است؟

بسیاری از فعالان اقتصادی در مورد این که امکان واردات ماینر به داخل کشور ما وجود داشته باشد تردید دارند. اما برخلاف تصور این افراد با ورود دستگاه ماینر به کشور ما منع قانونی ندارد و در طول سالیان گذشته هم این اتفاق رخ داده است. در این مطلب این موضوع را بررسی می‌کنیم.

 

واردات ماینر به ایران ممنوع است؟

خرید ماینر و استخراج ارز دیجیتال یکی از بهترین روشهای کسب درآمد از بازار ارز های دیجیتال می باشد. تا الان قانون شفاف و مشخصی برای فعالیت ماینینگ در کشور ما وضع نشده است. همین موضوع سبب شده تا بسیاری از فعالان اقتصادی برای انجام عملیات ماینینگ با مشکل مواجه شوند و تردیدهای زیادی داشته باشند. اما نکته حائز اهمیت این است که در حال حاضر واردات ماینر به داخل کشور ما هیچ منع قانونی ندارد. در واقع شما می توانید نسبت به خرید دستگاه ماینر مد نظر خودتان اقدام کنید و آن را به داخل کشور انتقال دهید. البته این کار باید طبق قوانین اعلامیه سازمان گمرک باشد.

 

فروش ویژه انواع کارت گرافیک

واردات ماینر

 

 

چه میزان دستگاه ماینر به کشور ما وارد شده است؟

واردات ماینر به داخل کشور ما در طول ماه‌های گذشته رشد بیشتری داشته است. طبق صحبتی که معاون گمرک کشور ما در روزهای گذشته داشته است در سال جاری ۱۰.۵ میلیون دلار دستگاه ماینینگ به کشور وارد شده‌اند. به گفته همین شخص بخش عمده‌ای از دستگاههای ماینر که در سال گذشته خریداری شده بودند نیز از گمرک اجازه ترخیص پیدا کرده‌اند. با این شرایط کاملاً مشخص است که واردات ماینر به کشور هیچگونه منعی نداشته و شما هم می توانید برای این کار اقدام کنید.

 

 

واردات ماینر

خرید دستگاه های اسیک ماینر

آیا هر کسی می‌تواند واردات ماینر به ایران را انجام دهد؟

طبیعتا نمی توان انتظار داشت ورود دستگاه های استخراج ارز دیجیتال به کشور به یکباره به طور کامل آزاد شود. در حال حاضر تنها شرکت‌هایی که مورد تایید وزارت صمت باشند این اجازه را دارند پس از گرفتن تاییدیه از وزارت مربوطه نسبت به درخواست سفارش دستگاه استخراج ارز دیجیتال اقدام کنند. در واقع اگر شما هم می خواهید در این زمینه فعالیت داشته باشید ابتدا باید مجوزهای لازم را از وزارت صمت بگیرید که به نظر می‌رسد روند پیچیده‌ای داشته باشد.

امتیاز بده لطفا!