تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

پای نتورک چیست؟

ارزهای دیجیتال مختلفی تا امروز در دنیای رمز ارزها ایجاد شده‌اند. بسیاری از این رمز ارزها توانستند اعتبار و اعتماد کاربران دنیای بازار ارز های دیجیتال را به سمت خودشان جذب کنند اما برخی دیگر کماکان برای فعالان این بازار مالی مبهم هستند. یکی از ارزهای دیجیتال مبهم، پای نتورک است که در این مطلب به آن می‌پردازیم.

 

 

بررسی پای نتورک

یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال که در مورد آن ابهامات زیادی هم در بازار رمز ارزها وجود دارد پای نتورک است. در واقع بسیاری از کاربران شبکه های دیجیتال معتقدند این رمز ارز قابل اعتماد نیست. این ارز دیجیتال را ۳ دانشجوی دکترای کامپیوتر در دانشگاه استنفورد بنیان گذاشته اند که البته مهارت آنها در طراحی ارز دیجیتال توسط کارشناسان زیادی تایید نشده است. زمان دقت داشته باشید که این سه نفر ادعای این را داشتند که دانشجوی دکترای کامپیوتر در دانشگاه استنفورد هستند و تحقیقات نشان می دهد تنها رزومه کوتاهی از دو نفر از آنها در سایت دانشگاه استنفورد وجود دارد. البته این موارد متعلق به گذشته پای نتورک هستند.

 

 

فروش انواع کنترل برد و هشبرد

 

پای نتورک

در حال حاضر وضعیت پای نتورک چگونه است؟

برخلاف گذشته در حال حاضر بسیاری از ابهامات مربوط به این ارز دیجیتال رفع شده است یا کاهش پیدا کرده است. اگر الان در شبکه‌های اجتماعی جستجو کنید متوجه میشوید که اکانت توییتر این ارز دیجیتال به شدت فعال بوده و صفحه اینستاگرام آن نیز فعالیتهای بنیانگذاران این ارز دیجیتال را پوشش می دهد. ظاهر طراحان این ارز دیجیتال نشان از آن دارد که آنها وقت زیادی برای پروژه خودشان می گذارند. طبق اطلاعاتی که از این ارز دیجیتال به دست آمده است طراحان آن به دنبال حل برخی از مشکلات موجود در دنیای ارز دیجیتال با طراحی پای نتورک هستند.

 

خرید دستگاه های استخراج رمز ارز

 

پای نتورک

روی پای نتورک سرمایه گذاری کنیم؟

پیشنهاد ما به شما این است که فعلاً تا زمانی که این ارز دیجیتال ۱۰۰% عنوان یک ارز دیجیتال معتبر شناخته نشده است از سرمایه گذاری روی آن اجتناب کنید. مشخص نیست آینده این ارز دیجیتال چگونه باشد و سرمایه‌گذاری روی آن ریسک بسیار زیادی دارد. پیشنهاد می‌کنیم به جای اینکه روی این ارز دیجیتال مبهم وقت بگذارید و به سراغ خرید ماینر و استخراج ارزهای دیجیتال معتبری مثل بیت کوین و اتریوم بروید تا درآمد بیشتری کسب کنید.

امتیاز بده لطفا!