تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

اثبات سهام چیست؟

اگر می‌خواهید از بازار ارز دیجیتال که جدیدترین و به روز ترین بازار مالی در جهان محسوب می‌شود برای رسیدن به موفقیت های خود تان کمک بگیرید اول باید با زوایای مختلف این بازار آشنا شوید. بررسی روش اثبات سهام می تواند شما را با یکی از ابعاد مهم این بازار آشنا کند.

اثبات سهام

اثبات سهام چیست؟

اثبات سهام یکی از شیوه‌های است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید و ضمن حفظ امنیت بلاک چین خودتان، آن را به عنوان جایگزینی برای اثبات کار در نظر بگیرید. در این شیوه ، کاربران در تایید تراکنش ها مشارکت می کنند و در ایجاد بلاک همکاری لازم را انجام می‌دهند. در واقع آن ها ارز دیجیتال اصلی شبکه را خریداری می‌کنند و هم آن را به شبکه اختصاص می دهند. شبکه هم بر اساس میزان دارایی ها و مدت زمان قفل ماندن آنها به کاربران پاداش هایی می دهد. استفاده از روش اثبات سهام برای شبکه ارزهای دیجیتال می تواند مزایای زیادی داشته باشد. در ادامه برخی از آنها را با هم بررسی می کنیم.

اثبات سهام

 

خرید انواع مادر برد و کارت گرافیک

مزایای استفاده از روش اثبات سهام

اولین مزیتی که استفاده از این شبکه دارد عملکرد آن است که پردازش تراکنش ها را با سرعت بیشتری انجام می دهد. در واقع روند تایید تراکنش ها در این این روش تنها به پشت سر گذاشتن شش مرحله احتیاج دارد. یکی دیگر از مهمترین مزایای این شبکه امنیت آن است. آنها با پاداش هایی که می دهند کاربران را تشویق می کنند تا در بالا بردن امنیت شبکه  موثر باشند. هرچه امنیت شبکه بیشتر شود قطعاً کاربران راحت تر می توانند در بازار ارز دیجیتال فعالیت کنند و این موضوع بسیار مهم است.

 

اثبات سهام

خرید انواع دستگاههای ماینر

 

اثبات سهام معمولاً در چه بلاکچین هایی استفاده می‌شود؟

معمولاً در بلاکچین های مربوط به ارز دیجیتال ایاس و کاردانو از روش اثبات سهام استفاده می شود. البته برای ارز دیجیتال اتریوم نیز این روش در حال پشت سر گذاشتن مراحل آزمایشی است و در صورتی که در این مراحل موفق شود در بلاک چین اتریوم هم مورد استفاده قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که چه از روش اثبات سهام کمک بگیرید و چه به سراغ شیوه های دیگر فعالیت در بازار ارز دیجیتال بروید، خرید ماینر اولین کاری است که باید انجام دهید.

امتیاز بده لطفا!