تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

کاربردی ترین تکنیک ها در تحلیل تکنیکال بازار رمزارز

بازار ارز دیجیتال فقط عملیات ماینینگ و به دست آوردن پول الکترونیکی نیست. برای موفقیت در این بازار در کنار عملیات ماینینگ شما باید از ابزار تحلیل تکنیکال هم به خوبی استفاده کنید. برخی از تکنیک های مهم در تحلیل تکنیکال را در ادامه با هم بررسی می کنیم .

 

تحلیل تکنیکال

 

 

کاربردی ترین تکنیک ها در تحلیل تکنیکال بازار رمزارز

فعالیت در بازار ارز دیجیتال فقط با خرید ماینر و استخراج رمز ارز ها ممکن نمی شود. برای اینکه در این بازار موفق شوید باید دانش تکنیکال خودتان را افزایش دهید. تحلیل تکنیکال یکی از بهترین روش هایی است که به شما کمک می کند با بررسی روند های قیمت و اتفاقاتی که در گذشته در روندهای قیمت رخ داده است، بهترین نقاط را برای ورود یا خروج سرمایه خودتان انتخاب کنید. همچنین این تحلیل به شما کمک می کند تا بتوانید نواحی مقاومت و حمایت را در بازار ارز دیجیتال مشخص کنید و از هیجاناتی که ممکن است در بازار ایجاد شود دلهره نگیرید. برای اینکه بهتر بتوانید از این تحلیل استفاده کنید باید با تکنیک های مهم آن آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال

خرید انواع مادربرد و پاور

شکست های معتبر و کاذب چگونه رخ می دهند؟

یکی از بزرگ ترین مفاهیمی که در تحلیل تکنیکال بازار رمزارز باید مورد بررسی قرار دهید پیدا کردن نواحی مقاومتی است. زمانی که نواحی مقاومتی شکسته شوند حرکت به سمت هدف های بالاتر ادامه پیدا می‌کند و ناحیه شکسته شده تبدیل به یک ناحیه حمایتی می‌شود. تشخیص این که شکسته شدن ناحیه مقاومتی معتبر است یا خیر موضوع بسیار مهمی محسوب می شود. اگر کندل بسته شده در مقایسه با میانگین حجم معاملات، حجم کمتری داشته باشد دیگر یک شکست معتبر رخ نداده است. به این موضوع دقت زیادی داشته باشید.

 

تحلیل تکنیکال

فروش انواع ماینر

از اندیکاتور ها استفاده کنید

علاوه بر اینکه شما در  باید روند های قیمتی را مورد بررسی قرار دهید، مرور حرکت قیمت در اندیکاتور ها هم می تواند شما را در رسیدن به تحلیل تکنیکال بهتر کمک کند. در واقع شما می توانید تمامی ابزاری که در تحلیل تکنیکال روندها مورد استفاده قرار می دهید مثل موج شماری یا استفاده از سطوح فیبوناچی را در بررسی و تحلیل اندیکاتور ها هم مورد استفاده قرار دهید.

امتیاز بده لطفا!