تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

آزادی اقتصادی با ارز دیجیتال حاصل می‌شود؟

بازار ارز دیجیتال یکی از عواملی است که در آینده می تواند به آزادی اقتصادی بیشتر در سطح بین المللی و و همچنین در داخل کشورها کمک کند. بازار ارز دیجیتال به وسیله هیچ قدرت سیاسی کنترل نمی‌شود و همین موضوع به آزادی کاربران برای فعالیت اقتصادی در آن کمک می کند.

 

ازادی اقتصادی

 

فروش انواع مادربرد

آزادی اقتصادی با ارز دیجیتال حاصل می‌شود؟

یکی از بزرگترین آرزوهای انسان مدرن، آزادی اقتصادی است. در واقع به دلیل این که اقتصاد در کشورهای مختلف تحت سیطره صاحبان قدرت قرار دارد، مردم معمولی کماکان می توانند آنگونه که می خواهند از اقتصاد سهم خودشان را بردارند. یکی از ابزارهایی که می‌تواند به رسیدن بشر به آزادی اقتصادی کمک کند، ارز دیجیتال است. در واقع از آنجایی که بازار ارز های دیجیتال به هیچ قدرتی وابسته نیست، قدرت کاربران معمولی در آن در مقایسه با بازارهای مالی دیگر بیشتر است. بسیاری از کشورهای جهان نیز که از سلطه دلار خسته شدند و مشکلات ارزی آنها را اذیت کرده است، بدشان نمی آید جایگزین مناسبی برای دلار پیدا کنند.

 

ازادی اقتصادی

 

جایگزینی بیت کوین به جای ارزهای فیات در اقتصاد دنیا چه تاثیری دارد؟

 

وجود ارزهای فیات مثل دلار و یورو سبب شده تا آزادی اقتصادی دنیا تقریباً از بین برود. در واقع با توجه به اینکه تجارت بین المللی با استفاده از دلار و یورو انجام می‌شود این موضوع به ابزاری در دست آمریکا و برخی قدرت های بزرگ اروپایی تبدیل شده است تا با آن کشور های دیگر را از لحاظ سیاسی تحت فشار قرار دهند. طبیعتاً کشورهایی مثل ایران، روسیه، چین و … که در خط سیاسی مقابل آمریکا قرار دارند از این نظر بیشتر می کنند. پس می‌توان گفت جایگزینی ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین به جای ارز های فیات می‌تواند به آزادی اقتصادی در سطح بین‌المللی کمک کند.

 

فروش ویژه ماینر بیت کوین

ازادی اقتصادی

بازار ارز دیجیتال بهتر است یا بازار بورس؟

اگر بخواهیم موضوع آزادی اقتصادی را در داخل کشور خودمان بررسی کنیم بهترین کار این است که شرایط کاربران ایرانی را در بازار ارز دیجیتال و بورس مقایسه کنیم. به دلیل اینکه در طول دو سال گذشته بورس تبدیل به مسیری برای جبران مشکلات اقتصادی دولت شده است، سهامداران دچار ضرر و زیان زیادی شده اند اما در مقابل بازار ارز دیجیتال به دلیل شفافیت که دارد، تحلیل پذیرتر بوده و سهامداران توانسته‌اند درآمد خوبی از این بازار به دست آورند. هر ایرانی می تواند با خرید ماینر و استخراج ارز دیجیتال به راحتی در بازار مفید ارز دیجیتال سودآوری کند.

امتیاز بده لطفا!