تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

تحلیل فاندامنتال بیت کوین

برای اینکه در بازار ارز دیجیتال موفق باشید، هنر ماینینگ و استخراج ارز دیجیتال بسیار ارزشمند است اما به تنهایی نمی تواند شما را در این بازار به پیروزی برساند. برای موفقیت در این بازار شما احتیاج به فراگرفتن علومی مثل دانش تحلیل فاندامنتال دارید.

 

خرید انواع پاور

تحلیل فاندامنتال

تحلیل فاندامنتال بیت کوین

تحلیل فاندامنتال در حقیقت همان تحلیل بنیادی است. اگر اهل معامله گری در بازارهای مالی باشید به خوبی با این تحلیل آشنایی دارید و از اهمیت آن آگاه هستید. تحلیل فاندامنتال در کنار تحلیل تکنیکال و شاید حتی بالاتر از آن، مهمترین ابزار یک معامله گر برای موفقیت در بازارهای مالی مختلف هستند. البته استخراج کنندگان ارز دیجیتال هم برای این که زمان ورود و خروج مناسب در بازار ارز دیجیتال را بدانند باید دانش تحلیل فاندامنتال داشته باشند. تحلیل فاندامنتال به شما کمک می کند تا ماهیت بیت کوین را بشناسید و بتوانید ارزش احتمالی آن در چند سال آینده را پیش بینی کنید. در واقع شما می توانید با خرید ماینر استخراج بیت کوین را انجام دهید و با تحلیل فاندامنتال و تکنیکال زمان مناسب فروش ارز های خودتان را پیدا کنید.

تحلیل فاندامنتال

فروش انواع ماینر

توزیع پول یکی از نکات مهم در تحلیل فاندامنتال بیت کوین

یکی از موضوعات مهمی که در تحلیل فاندامنتال باید به آن توجه شود توزیع پول است. پول هایی که به صورت رایج در جهان مورد استفاده قرار می گیرند همگی تحت نظارت دولت ها توزیع می شوند. همین موضوع سبب شده تا مشکلات زیادی برای اقشار مختلف جامعه به دلیل فساد هایی که در توزیع پول رخ می دهد ایجاد شود و فعالان اقتصادی با هوش نتوانند حق خودشان را از بازارهای مالی به دست آورند. بازار ارز دیجیتال یک تفاوت بزرگ با دیگر بازارهای مالی دارد و آن هم این است که به صورت کاملاً شفاف و در اختیار فعالان اقتصادی اداره می‌شود و هیچ قدرت سیاسی تا به امروز نتوانسته است کنترل آن را به دست بگیرد. توزیع پول در این شبکه عادلانه تر از دیگر شبکه های مالی انجام می شود.

 

مقیاس پذیری بیت کوین، یکی از مشکلات بزرگ آن

یکی از بزرگترین چالش هایی که کماکان بیت کوین با آن درگیر است مقیاس پذیری پایین آن در مقایسه با سیستم های مالی سنتی و بانک‌ها است. البته با توجه به اینکه حدود ۱۰ سال از عمر این رمز ارز می‌گذرد، این موضوع کاملاً طبیعی است که مقیاس پذیری کمتری در مقایسه با شبکه های مالی سنتی داشته باشد اما این امیدواری وجود دارد که در آینده بیت کوین قدرت برتر اقتصادی در جهان باشد.

امتیاز بده لطفا!