تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

آیا کیف پول بلاک چین برای ایرانی ها مناسب است؟

شبکه بلاک چین مهمترین کیف پول ارز دیجیتال در جهان محسوب می‌شود و همین موضوع سبب شده تا بسیاری از کاربران از این شبکه استفاده کنند. استفاده از شبکه بلاک چین برای افرادی که داخل ایران ساکن هستند همواره با تردید هایی روبرو است که در این مطلب به آن ها می پردازیم.

blockchain wallet

فروش انواع مادربرد

آیا کیف پول بلاک چین برای ایرانی ها مناسب است؟

تحریم های بین المللی سبب شده تا فعالان اقتصادی ایرانی برای حضور در بازارهای مالی بین المللی همواره تردیدهای زیادی داشته باشند. در مورد بازار ارز دیجیتال هم همین موضوع صدق می کند. در واقع اولین چیزی که ایرانی ها برای فعالیت در این بازار به آن احتیاج دارند کیف پول است. رایج ترین کیف پول ارز دیجیتال در جهان، بلاک چین است اما استفاده از آن برای ایرانیان به نظر می رسد مناسب نباشد. دلایل مختلفی هم برای این موضوع عنوان می‌شوند که سعی می‌کنیم در ادامه برخی از آنها را با هم بررسی کنیم.

 

چرا بهتر است ایرانی ها از بلاک چین استفاده نکنند؟

افرادی که در داخل ایران تا به امروز از شبکه بلاک چین به عنوان کیف پول رمز ارزهای خودشان استفاده کرده‌اند با مشکلات مختلفی مواجه بوده‌اند. مثلاً دیده شده که ورود به این کیف پول برای ایرانی ها به سختی انجام شده است و این موضوع در بازار مالی که نیاز به تصمیمات حساس لحظه‌ای دارد، کمی کار را سخت می‌کند. یکی دیگر از مشکلاتی که این شبکه برای ایرانی ها دارد این است که کیف پول آن برای ساکنین کشور ما قابل نصب نمی باشد.

 

blockchain

 

خرید انواع دستگاه ماینر

به جای بلاک چین از کدام کیف پول استفاده کنیم؟

بلاک چین تنها کیف پول موجود در شبکه ارزهای دیجیتال نیست. کیف پول های متعددی در این بازار وجود دارند که شما می توانید از آنها استفاده کنید و اتفاقاً بعضی از آنها امکاناتی بهتر دارند. در انتخاب یک کیف پول برای رمز ارز های خودتان اولین و مهمترین ویژگی که باید مد نظر قرار دهید، امنیت و کاربرد آنها است. به هر صورت به شما پیشنهاد می کنیم هر چه سریعتر با خرید ماینر وارد دنیای استخراج ارز دیجیتال شوید و از چالش‌هایی مثل انتخاب کیف پول نترسید. وقتی شما بیت کوین داشته باشید به هر شکل سرمایه دار محسوب می شوید و زمانی بالاخره می توانید سرمایه خودتان را مورد استفاده قرار دهید.

امتیاز بده لطفا!