تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

کلاهبرداری در بازار ارز های دیجیتال چگونه انجام می‌گیرد؟

بازار ارز دیجیتال یکی از جذاب ترین و پر سود ترین بازارهای مالی حال حاضر دنیا است و طرفداران زیادی را از سراسر جهان به سمت خود جذب کرده است. وجود طرفداران بیشمار و سرمایه انبوهی که آن ها در این بازار قرار می دهند منجر به کلاهبرداری زیادی در این بازار شده است.

 

scam

کلاهبرداری در بازار ارز های دیجیتال چگونه انجام می‌گیرد؟

همه ما می‌دانیم که بازار ارز دیجیتال پر سود ترین بازار مالی حال حاضر جهان است. سودآوری بالای این بازار قطعاً چشم طمع بسیاری از کلاهبرداران را به سمت آن جذب می کند. با توجه به اینکه ارز های دیجیتال در دنیای مجازی و کامپیوتری مبادله می‌شوند و شاید به صورت فیزیکی هیچ کس آنها را مشاهده نکند، قطعاً کلاهبرداری و دزدی در آن ها با وجود پیچیدگی هایی که دارد می تواند هوشمندانه تر انجام شود. البته تمام راه های کلاهبرداری که در این بازار وجود دارند قابل کنترل و پیشگیری هستند. اگر واقعا به دنبال کسب سود از این بازار هستید باید هرچه سریعتر با خرید ماینر به دنیای استخراج ارز دیجیتال وارد شوید و به دلیل ترس از کلاهبرداری ها آینده خودتان را خراب نکنید.

 

فروش انواع مادربرد

 

 

scam

روش پانزی راهی برای کلاهبرداری در بازار رمز ارز

یکی از روش های کلاهبرداری در بازار رمز ارز ها به روش پانزی مشهور است. در این روش سودهای هنگفت و جذابی به مبتدیان تازه کار در بازار ارز دیجیتال پیشنهاد می‌شود. متاسفانه به دلیل این که بسیاری از افراد تازه وارد به این بازار مالی این تصور را دارند که فعالیت در بازار پول های الکترونیکی یک شب پولدار شدن است، در دام کلاهبرداران روش پانزی گرفتار می شوند و ممکن است سرمایه خودشان را از دست دهند. پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیزی برای ورود به دنیای رمز ارزها مطالعه داشته باشید اول با این بازار و کلاهبرداران آن آشنا شوید.

 

 

ponzi

خرید بیت کوین ماینر

 

استخراج ابری چیست؟

یکی دیگر از روشهای کلاهبرداری در بازار ارز های دیجیتال استخراج ابری است. البته این روش کلاهبرداری هزینه‌های زیادی برای دزدان بازار رمز ارز ایجاد می‌کنند و همین موضوع سبب می‌شود این روش پیچیدگی‌های زیادی داشته باشد. برای اینکه در دام کلاهبرداران این شیوه نیفتید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه به تبلیغاتی که در این بازار می‌شود توجه نکنید.

 

cloud mining

امتیاز بده لطفا!