تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

بیت کوین؛ فرصت یا تهدید برای ایران ؟

بیت کوین از زمانی که خلق شده است، سوالات زیادی را در ذهن جهانیان ایجاد کرده است. قطعاً مردم و مسئولین کشور ما هم از این قاعده مستثنا نبوده اند و بحث بر سر اینکه آیا این ارز دیجیتال برای کشور ما مفید یا مضر است همواره وجود داشته است.

 

بیت کوین؛ فرصت یا تهدید برای ایران ؟

از زمانی که بیت کوین خودش را به عنوان یک سرمایه ارزشمند در جهان معرفی کرده است، بحث در مورد آن در کشور ما همیشه جذاب بوده است. مهمترین بحثی که در مورد این ارز دیجیتال در کشور ما وجود دارد این است که آیا برای کشور ما یک فرصت محسوب می شود یا تهدیدی جدی برای اقتصاد ما است. طبیعتا این ارز دیجیتال برای کشور ما هزینه هایی دارد اما در مقابل فواید زیادی هم می تواند داشته باشد. در واقع اگر از خرید ماینر و استخراج بیت کوین در کشورمان حمایت شود، شاید بتوان این ارزدیجیتال را راهی برای پایان دادن به چند دهه تحریم اقتصادی دانست.

 

bitcoin

فروش انواع ماینر

بیت کوین و چالش مصرف برق در ایران

یکی از بزرگترین چالش هایی که این ارز دیجیتال برای کشور ما ایجاد می کند مصرف برق آن است. در واقع این ارز دیجیتال مصرف انرژی برق بسیار زیادی دارد و این موضوع می‌تواند تامین برق را در کشور ما با مشکل مواجه کند. حتی بسیاری از کارشناسان معتقدند کمبود برق در تابستان گذشته به دلیل افزایش دستگاه های استخراج ارز دیجیتال و به ویژه بیت کوین بوده است. این که این ادعا تا چه حدی واقعیت داشته باشد موضوع مهم نیست چرا که حقیقت این است که این رمز ارز می تواند چالش های زیادی برای مصرف برق کشور داشته باشد. اما اگر برنامه‌ریزی مناسبی برای آن وجود داشته باشد این ارز دیجیتال می‌تواند اقتصاد کشور ما را متحول کند.

 

bitcoin

فروش ویژه انواع کارت گرافیک

آینده اقتصادی جهان بر اساس بیت کوین

بسیاری از کارشناسان مالی و اقتصادی در جهان معتقدند تجارت بین کشورها در آینده به جای اینکه با استفاده از ارزهای فیات مثل دلار انجام شود با استفاده از ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین به سرانجام خواهد رسید. این اتفاق می تواند برای کشور ما بسیار خوب باشد چرا که در طول سالیان اخیر همواره کشور ما مشکلات ارزی را دلیلی برای مشکلات اقتصادی خودش دانسته است. پس طبیعتاً سرمایه گذاری بر استخراج ارزهای دیجیتال می تواند فرصت بزرگی در آینده اقتصادی ایران ایجاد کند.

امتیاز بده لطفا!