تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

پس از پایان استخراج تمام بیت کوین ها چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

یکی از موضوعات و پرسش هایی که همیشه در مورد ارز دیجیتال بیت کوین وجود دارد این است که بالاخره بعد از پایان عملیات ماینینگ ۲۱ میلیون بیت کوین موجود در جهان، چه اتفاقی رخ خواهد داد. در این مطلب سعی می‌کنیم این موضوع را کمی با هم بررسی کنیم.

 

 

 

پس از پایان استخراج تمام بیت کوین ها چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

اگر از فعالان بازار ارز دیجیتال باشید به خوبی می دانید که طبق تخمین های صورت گرفته بازار ارز دیجیتال در بهترین حالت فقط ۲۱ میلیون بیت کوین دارد که کاربران می‌توانند آنها را استخراج کنند. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که زمانی بلاخره عملیات استخراج این بیت کوین ها به اتمام می‌رسد و دیگر بیت کوینی برای ماینینگ وجود ندارد. در نظر داشته باشید برای پولهای رایج در جهان مثل دلار هم دولت های پشتیبان آنها این امکان را دارد که به صورت محدود چاپ مجدد انجام دهد اما این چاپ قطعاً سبب کاهش ارزش آنها می شود. اما در مورد بیت‌کوین حتی این اختیار هم برای ماینر ها وجود ندارد و بعد از استخراج آخرین بیت کوین، دیگر بیت کوینی برای ماینینگ وجود نخواهد داشت. بهترین کار این است که هر چه زودتر نسبت به خرید ماینر اقدام کنید و سهم خودتان از دنیای ارز دیجیتال را به دست آورید.

 

bitcoin

 

فروش انواع کارت گرافیک

پاداش استخراج ارز دیجیتال چگونه تعیین می شود؟

یکی از موضوعاتی که سبب می شود زمان استخراج تمام بیت کوین ها طولانی شود کاهش پاداش استخراج ارز دیجیتال است. در واقع پاداش استخراج ارز دیجیتال در سال های ابتدایی ۵۰ بیت کوین بوده است اما بعد از چند سال این رقم به ۲۵ بیت کوین رسیده و در حال حاضر هم حدود شش بیت کوین می باشد. در واقع هر چه میزان بیت کوین استخراج نشده کمتر شود پاداش استخراج هم کمتر می‌شود.

 

 

bitcoin

 

روند تورم در شبکه بیت کوین چگونه است؟

یکی از موضوعات جالب در مورد شبکه بیت کوین روند حرکتی تورم در آن است که می تواند برای شما هم جالب باشد. برخلاف دیگر ارزهای رایج جهان هرچه میزان استخراج بیت کوین کمتر شود، فشار تورم در این بازار مالی کاهش پیدا می‌کند. در واقع زمانی که حداکثر بیت کوین موجود استخراج شود تورم این بازار مالی به پایین ترین حد خود می رسد.

امتیاز بده لطفا!