تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

پیگیری تراکنش های ارز دیجیتال

بازار ارز دیجیتال در حال حاضر مهم ترین بازار مالی در سطح جهان محسوب می‌شود چرا که وابسته به هیچ نهاد دولتی نیست و شفافیت در آن در بالاترین سطح خودش قرار دارد. برای اینکه در این بازار فعالیت داشته باشید با مولفه هایی مثل تراکنش باید آشنا شوید.

 

bitcoin

 

 

پیگیری تراکنش های ارز دیجیتال

یکی از مسائل مهمی که همواره در مورد بیت‌کوین مطرح می شود، موارد مربوط به تراکنش ها است. تراکنش ها در بستر بلاک چین ارزهای دیجیتال رخ می دهند. احتمالا شما تراکنش های زیادی را در بانک ها پشت سر گذاشته اید و به خوبی می دانید که بانک به سختی اطلاعات مربوط به معاملات را در اختیار افراد قرار می‌دهد. اما این موضوع در بلاک چین کاملاً متفاوت است. بلاک چین های مختلف ارز دیجیتال شفافیت زیادی دارند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار کاربران این بازار مالی قرار می دهند. هر شخصی که آدرس مشخصی از بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال داشته باشد می‌تواند اطلاعات مورد نظر خودش را در بلاک چین به دست آورد.

 

 

bitcoin

 

فروش پاور و کارت گرافیک

 

آیا امکان لغو معاملات بیت کوین وجود دارد؟

یکی از موضوعات مهم دیگری که معمولاً در شبکه رمز ارزها مطرح می‌شود این است که چگونه می توان یک معامله بیت کوین را قبل از انجام آن لغو کرد. به هیچ عنوان امکان لغو معاملات در بلاکچین های مختلف ارز دیجیتال مثل بیت کوین وجود ندارد. در واقع زمانی که شما معامله را در شبکه فعال می کنید، طراحی این شبکه به گونه‌ای انجام شده است که امکان برگشت آن وجود ندارد و کنترل معامله از دست شما خارج می شود. توجه داشته باشید که حتماً قبل از معاملات مهم بررسی های لازم را انجام دهید و تایید نهایی را بعد از انجام کامل بررسی ها به ثبت برسانید.

 

bitcoin

فروش ویژه انواع ماینر

روند پیگیری تراکنش ها چگونه است؟

صرافی های مختلف ارز دیجیتال روش های گوناگونی را برای پیگیری تراکنش ها در نظر می گیرند. یکی از بهترین صرافی هایی که در حال حاضر می تواند برای پیگیری تراکنش ها هم امکانات مناسبی داشته باشد صرافی هیت بی تی سی است. این صرافی یکی از پیشرفته ترین صرافی های بیت کوین می‌باشد که آمار زنده مربوط به معاملات را به شما نشان می دهد و همچنین زمان لازم برای پردازش ۱۰۰ معامله آخر را تعیین می کند. این صرافی می تواند گزینه مناسبی برای انجام تراکنش های شما باشد.

امتیاز بده لطفا!