تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

آشنایی با صرافی کوکوین

از زمانی که بازار ارز دیجیتال در جهان شروع به فعالیت کرد، صرافی های مختلفی سعی کردند در این بازار تاثیر گذار باشند. یکی از بزرگترین صرافی هایی که در طول چند سال گذشته فعالیت خودش را در این بازار آغاز کرده است، صرافی کوکوین می باشد.

kucoin

 

آشنایی با صرافی کوکوین

صرافی کوکوین یکی از بزرگترین صرافی های رمز ارز در جهان است و همواره حجم معاملات زیادی را به خود اختصاص می دهد. این صرافی در سال ۲۰۱۷ به وسیله گروهی از متخصصان حوزه ارز دیجیتال طراحی شده است و هدف از ایجاد آن تشکیل یک پلتفرم ساده و امن برای انجام معاملات ارز دیجیتال بوده است. این صرافی معتبر بعد از این که در صرافی بایننس احراز هویت ضروری و لازم شد به پلتفرم اصلی معامله‌گران ایرانی هم تبدیل گردید. دلیل آن هم این است که معامله گران ایرانی نمی توانند بر اساس تحریم های مالی که علیه کشورمان وضع شده است در صرافی هایی که احراز هویت در آنها ضروری می باشد فعالیت کنند.

 

فروش انواع پاور و هشبرد

kucoin

صرافی کوکوین چگونه کار می‌کند؟

در مورد صرافی کوکوین و ارتباط آن با ایرانی ها خدمت شما صحبت کردیم. احتمالاً با توضیحاتی که خدمتتان بیان کردیم شما هم به این نتیجه رسیده اید که بعد از خرید ماینر و استخراج ارز دیجیتال برای معامله آنها باید در این صرافی فعالیت کنید. نحوه فعالیت در این صرافی کاملاً مشابه صرافی های دیگر است. شما سفارشات خرید و فروش خودتان را ثبت می کنید و با پرداخت اندکی کمیسیون به صرافی این اختیار را می دهید که معامله را برای شما انجام دهد. معمولاً معامله‌گران ایرانی برای فعالیت در این صرافی ابتدا ارزهای دیگر را از صرافی های داخلی خریداری می‌کنند و بعد از انتقال آنها به کوکوین معاملات خودشان را انجام می دهند.

 

kucoin

 

خرید اسیک ماینر

ورود با آی پی ایران به صرافی کوکوین مشکل ساز می‌شود؟

احتمالا خود شما هم به خوبی می دانید که ورود به صرافی های ارز دیجیتال با آی پی داخلی کشورمان به همان دلایل تحریمی که در ابتدا هم اشاره کردیم ما را درگیر مشکلات فراوانی می‌کند. برای ورود به صرافی کوکوین نیز شما باید با استفاده از وی پی ان ها و تغییر آی پی فعالیت خودتان را انجام دهید چرا که در غیر اینصورت به محض شناسایی آی پی شما حسابتان مسدود می گردد. ضمنا دقت داشته باشید که همواره با آی پی مشخص از یک کشور وارد حساب کاربری خود شوید

امتیاز بده لطفا!