تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

کریپتو جکینگ چیست؟

بازار ارز دیجیتال بازار مفید و سودمندی برای انسان محسوب می‌شود و می‌توان از دلالان سرمایه زیادی استخراج کرد. طبیعتاً با توجه به درآمدهای فوق‌العاده‌ای که مردم از این بازار داشته‌اند کلاهبردار آن هم به آن چشم طمع دوخته اند. یکی از روش های کلاهبرداری در این بازار کریپتو جکینگ است که در این مطلب به آن می‌پردازیم.

 

کریپتو جکینگ

 

کریپتو جکینگ چیست؟

بازار ارز دیجیتال فرصت های اقتصادی بی نظیری را برای شما ایجاد می کند. اما این بازار ممکن است خطراتی هم برای شما داشته باشد. یکی از بحران هایی که ممکن است در بازار رمز ارز با آن مواجه شوید، نرم افزارهای مخرب استخراج ارز دیجیتال هستند. در واقع یکی از بهترین راه هایی که شما برای استفاده از ثروت موجود در بازار ارز های دیجیتال دارید خرید ماینر و استخراج رمز ارز ها می‌باشد. حال اگر در خرید ماینر و انتخاب نرم‌افزار آن دقت نداشته باشید ممکن است به جای آنکه سرمایه به دست بیاورید، سرمایه خودتان را هم از دست ندهید. به نرم افزارهایی که مخرب باشند کریپتو جکینگ می گویند. این نرم افزار ها می توانند بدون اجازه شما از سیستم استخراج شما برای منافع خودشان سوء استفاده کنند.

 

خرید انواع مادربرد

کریپتو جکینگ

نحوه عملکرد کریپتو جکینگ چگونه است؟

متاسفانه بازار پررونق رمز ارز ها همانطور که سبب می شود فعالان اقتصادی به سمت آن جذب شوند، با توجه به محبوبیت ای که بین مردم دارد سبب می‌شود کلاهبرداران هم به آن چشم داشته باشند. افرادی که از روش کریپتو جکینگ استفاده می‌کنند به کریپتو جکر معروف هستند. این افراد از شیوه‌های گوناگون برای در اختیار گرفتن کنترل سیستم استخراج شما استفاده می کنند و بعد از آن که کنترل ماینر شما را به دست آوردند، رمز ارز های شما را بدون آگاهی شما را به سرقت می برند. متاسفانه روش کریپتو جکینگ یکی از روش های عمومی سرقت ارزهای دیجیتال است که طبیعتاً مقابله با آن هم ضروری می باشد.

 

کریپتو جکینگ

خرید انواع ماینر

برای جلوگیری از کریپتو جکینگ چه باید بکنیم؟

 

اولین چیزی که برای جلوگیری از سوء استفاده بدافزارها باید بدانید، روش شناسایی آن ها می باشد. مثلاً در صورتی که ناگهان سرعت کامپیوتر شما کند یا برعکس یکی از سرورهای شبکه شما با تمام توان شروع به فعالیت کرد باید شک کنید که ممکن است در دام کریپتو جکر ها افتاده باشید. در چنین شرایطی حتماً باید با یک کارشناس ارزهای دیجیتال صحبت کنید و از خطری که احتمال دارد برای آن ایجاد شود جلوگیری به عمل آورید.

امتیاز بده لطفا!