تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

بررسی برترین ماینر های ۲۰۲۱

استخراج ارزهای دیجیتال تبدیل به یک موضوع جذاب و مهم برای تمامی ساکنین کره زمین شده است. در واقع هر شخصی که اندکی از اقتصاد و دنیای بازارهای مالی سر در بیاورد به خوبی می‌داند که رمز ارزها در حال حاضر قدرت زیادی در معاملات جهانی دارند. آشنایی با برترین ماینر ها می تواند برای استخراج ارز دیجیتال کمک های زیادی به ما داشته باشد.

 

 

بررسی برترین ماینر های ۲۰۲۱

برای افرادی که علاقه به استخراج ارز دیجیتال دارند و به دنبال خرید ماینر هستند، آشنایی با بهترین ماینرهای سال ۲۰۲۱ میلادی می تواند موضوع جذابی باشد. از زمانی که ارز دیجیتال در جهان مطرح شد و استخراج آن آغاز گردید تا به امروز دستگاه‌های مختلفی برای عملیات ماینینگ مورد استفاده قرار می گرفته اند. بسیاری از افراد در ابتدا حتی با کامپیوترهای شخصی خودشان برای استخراج ارز دیجیتال اقدام می‌کردند که البته در حال حاضر ماینینگ به این شیوه هیچ فایده ای نخواهد داشت و ضرر این کار از سود آن بیشتر خواهد بود.

برترین ماینرها

فروش انواع مادربرد

 

در حال حاضر کدام دسته از ماینینگ ها قوی تر هستند؟

بر اساس تحقیقاتی که صورت گرفته است در حال حاضر ASIC ها بهترین ابزار برای استخراج ارز دیجیتال هستند. البته این دستگاه ها خودشان هم تنوع زیادی دارند و زمان انتخاب شما باید به قدرت آنها در استخراج ارزهای دیجیتال دقت زیادی داشته باشید. با بررسی برخی عوامل شما می توانید بهترین ماینر ها را خودتان تشخیص دهید و نیازی به مشورت دیگران نداشته باشید.

 

 

ASIC

خرید انواع اسیک ماینرها

مهمترین عوامل در انتخاب یک ماینر با کیفیت؟

برای این که برترین ماینر ها را خریداری کنید هش ریت اولین ویژگی ماینر که باید مورد بررسی قرار دهید است که نشان دهنده تعداد محاسبات ماینر در یک ثانیه می باشد. هر چه میزان هش ریت بیشتر باشد ماینر کیفیت بهتری دارد. شما باید روی قیمت ماینر هم دقت داشته باشید و سعی کنید با پرداخت هزینه مناسب یک ماینر با کیفیت تهیه کنید. یکی دیگر از ویژگی هایی که در این زمینه باید مد نظر قرار دهید ، میزان مصرف انرژی دستگاه استخراج مد نظر شما می باشد. هرچه مصرف انرژی یک دستگاه ماینر کمتر باشد آن دستگاه برای استخراج ارزهای دیجیتال مناسب تر است و هزینه های شما را تا حد زیادی کاهش می دهد.

امتیاز بده لطفا!