تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

استخراج ارز دیجیتال از طریق PS4

استخراج ارز دیجیتال از طریق PS4

شاید تا به حال نشنیده باشید که ارز دیجیتال را از طریق کنسول بازی استخراج کنند . تابستان امسال بعد از آن که مقامات کشور اوکراین موفق شدند که یک مزرعه استخراج غیرقانونی ارز دیجیتال در این کشور را کشف کنند، متوجه شدند که در این مزرعه از PS4 به عنوان یک کنسول بازی برای استخراج رمز ارز ها استفاده می کرده است . البته به نظر می رسد کنسول بازی وسیله مناسب برای استخراج ارز دیجیتال محسوب نشود. طبق تحقیقاتی که انجام شده است در مزرعه ای که از کنسول بازی PS4 برای استخراج رمز ارزها در آن کمک گرفته می شده است چیزی در حدود ۲۵۹ هزار دلار برق غیر قانونی مصرف شده است که این مصرف می توانسته است به کمبود برق در یکی از استان های اوکراین منجر شود.

استخراج ارز دیجیتال از طریق PS4

 

پیشنهاد ویژه خرید پر سود ترین دستگاه استخراج ۲۰۲۲

 

آیا خرید PS4 برای استخراج ارز دیجیتال عاقلانه است؟

تحقیقات نشان می دهد که کنسول های بازی مثل PS4 اصلاً برای استخراج رمز ارز ها گزینه مناسبی محسوب نمی شوند. در واقع پیکربندی این کنسول‌های بازی در مقایسه با دستگاه های استخراج نوین بسیار قدیمی هستند. شما حتی اگر تعداد زیادی از کنسول های بازی را در کنار هم برای استخراج رمز ارز به کار بگیرید نمی‌توانید بازدهی خوبی داشته باشید. بهتر است به جای اینکه از کنسول بازی برای استخراج رمز ارز کمک بگیرید، به سراغ خرید ماینر مدرن و معتبر بروید.

 

استخراج ارز دیجیتال از طریق PS4

 

مصرف برق کنسول بازی PS4 برای استخراج ارز دیجیتال چگونه است؟

این کنسول بازی برای استخراج ارز دیجیتال مصرف برق زیادی دارد و به همین دلیل است که در کشور اوکراین استخراج ارز دیجیتال به وسیله آن تبدیل به بحران شده است. باز هم تاکید می‌کنیم اگر علاقه به استخراج ارز دیجیتال دارید به سراغ یک ماینر معتبر و باکیفیت بروید که بتواند با مصرف برق پایین ارزهای دیجیتال زیادی برای شما استخراج کند و بازدهی مناسبی داشته باشد. کنسول های بازی به هیچ وجه گزینه مناسبی محسوب نمی شوند.

امتیاز بده لطفا!