تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

بررسی ارز دیجیتال چیا و استخراج آن

بررسی ارز دیجیتال چیا و استخراج آن

بررسی ارز دیجیتال چیا و استخراج آن

تمامی ارزهای دیجیتالی که تا امروز خلق شده اند علاوه بر اینکه توانسته‌اند یک بازار مالی جدید و بدون نفوذ سیاستمداران تشکیل دهند تا فعالان اقتصادی آزادانه بتوانند در آن ها فعالیت داشته باشند، برای مردم عادی هم قطعاً مزایایی دارند. ارز دیجیتال چیا یکی از جدید ترین رمز ارز هایی است که با هدف کمک به صنعت طراحی شده است و شباهت زیادی به بیت کوین دارد. تنها تفاوت مهم این رمز ارز با بیت کوین در روش تایید تراکنش های آنها می باشد که رمزارز چیا از روش اجماع فضا به جای روش اثبات کار در این زمینه کمک می گیرد.

 

بهترین هارد ها و ریگ های ماینینگ 

مهم ترین ویژگی های رمز چیا

این رمزارز دارای ویژگی های مختلفی است. اولین ویژگی مهم آن این است که با وجود عمر کوتاهی که دارد تقریباً ۳۲۴ میلیون دلار از ارزش بازار رمز ارزها را به خود اختصاص داده است. این رقم می تواند در آینده افزایش چشمگیری داشته باشد. نام این رمز ارز از خانواده نعنا گرفته شده و شخصی به نام برام کوهن خالق آن می‌باشد. هر بلاک در شبکه بلاک چین این ارز دیجیتال تقریباً ۱۰۱ گیگابایت فضا اشغال می کند. این رمزارز دوستدار محیط زیست عنوان شده است.

 

 

رمز ارز چیا و علاقه کاربران ایرانی به استخراج آن

بعد از شهرتی که این رمز ارز، توانست در داخل کشور ما به دست آورد استخراج آن سرعت زیادی گرفت. همین موضوع سبب شد تا در مدت کوتاهی قیمت هارد دیسک در بازار افزایش پیدا کند و دلیل آن هم کمیاب شدن این قطعات به دلیل افزایش استخراج ارز دیجیتال چیا بوده است. در واقع سودآوری بالایی که این ارز دیجیتال آن هم با کمک کامپیوتر داشته است سبب علاقه بیشتر استخراج کنندگان ایرانی ارزهای دیجیتال شده است. شما هم می‌توانید با خرید ماینر ارزان قیمت در بازار این رمز ارز فعالیت داشته باشید و به استخراج آن بپردازید.

امتیاز بده لطفا!