تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

بررسی برترین ماینر های ۲۰۲۲

بررسی برترین ماینر های ۲۰۲۲

برای افرادی که علاقه به استخراج ارز دیجیتال دارند و به دنبال خرید ماینر هستند، آشنایی با بهترین ماینرهای سال ۲۰۲۲ میلادی می تواند موضوع جذابی باشد. از زمانی که ارز دیجیتال در جهان مطرح شد و استخراج آن آغاز گردید تا به امروز دستگاه‌های مختلفی برای عملیات ماینینگ مورد استفاده قرار می گرفته اند. بسیاری از افراد در ابتدا حتی با کامپیوترهای شخصی خودشان برای استخراج ارز دیجیتال اقدام می‌کردند که البته در حال حاضر ماینینگ به این شیوه هیچ فایده ای نخواهد داشت و ضرر این کار از سود آن بیشتر خواهد بود.

 

بررسی برترین ماینر های 2022

 

در حال حاضر کدام دسته از ماینینگ ها قوی تر هستند؟

بر اساس تحقیقاتی که صورت گرفته است در حال حاضر ASIC ها بهترین ابزار برای استخراج ارز دیجیتال هستند. البته این دستگاه ها خودشان هم تنوع زیادی دارند و زمان انتخاب شما باید به قدرت آنها در استخراج ارزهای دیجیتال دقت زیادی داشته باشید. با بررسی برخی عوامل شما می توانید بهترین ماینر ها را خودتان تشخیص دهید و نیازی به مشورت دیگران نداشته باشید.

 

پیشنهاد میکنم از بهترین ماینر های سال بازدید کنید.

 

 

برترین ماینرها

 

مهمترین عوامل در انتخاب یک ماینر با کیفیت؟

برای این که بهترین ماینر ها را خریداری کنید هش ریت اولین ویژگی ماینر که باید مورد بررسی قرار دهید است که نشان دهنده تعداد محاسبات ماینر در یک ثانیه می باشد. هر چه میزان هش ریت بیشتر باشد ماینر کیفیت بهتری دارد. شما باید روی قیمت ماینر هم دقت داشته باشید و سعی کنید با پرداخت هزینه مناسب یک ماینر با کیفیت تهیه کنید. یکی دیگر از ویژگی هایی که در این زمینه باید مد نظر قرار دهید ، میزان مصرف انرژی دستگاه استخراج مد نظر شما می باشد. هرچه مصرف انرژی یک دستگاه ماینر کمتر باشد آن دستگاه برای استخراج ارزهای دیجیتال مناسب تر است و هزینه های شما را تا حد زیادی کاهش می دهد.

 

همین حالا برترین ماینر های سال رو خرید کنید…

امتیاز بده لطفا!