تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

چرا چین به شدت با بیت کوین مقابله می کند؟

چرا چین به شدت با بیت کوین مقابله می کند؟

کشور چین به عنوان یکی از کشورهای قدرتمند در جهان چه از لحاظ سیاسی و چه از لحاظ اقتصادی شناخته می شود. چین در برابر بیت کوین در طول سالیان گذشته برخلاف بسیاری از کشورهای جهان، سیاست مقابله با این ارز دیجیتال را در پیش گرفته است. در طول سالیان گذشته بارها و بارها چین در تلاش بوده است تا زمان محدود کردن فعالیت ماینر ها به بازار جهانی ارز دیجیتال هم آسیب‌های وارد کند. در واقع یکی از مشکلاتی که کشور چین با ارزهای دیجیتال دارد مصرف بیش از حد برق برای استخراج آنها می باشد. این کشور بارها و بارها تلاش کرده است با وضع قوانین پیچیده کار را برای ماینر ها سخت کند و سبب کوچ آنها از کشور چین شود. البته نکته جالب این است که چین بخش عظیمی از استخراج ارز های دیجیتال در طول سالیان گذشته را هم انجام داده است.

 

چرا چین به شدت با بیت کوین مقابله می کند؟

 

آیا چین می تواند آسیب جدی به بازار ارز دیجیتال وارد کند؟

در طول چند سال گذشته بارها و بارها چینی‌ها سعی کردند صدماتی به بازار ارز دیجیتال وارد کنند و در چند مرحله هم موفق بودند. مثلاً مهرماه امسال با ممنوعیت استخراج بیت کوین در چین، ارزش این رمز ارز روند نزولی در پیش گرفت اما بعد از چند روز مجدداً روند صعودی آن آغاز شد. در واقع چین به عنوان یک ابرقدرت اقتصادی تنها می تواند برای چند روز بازار ارز های دیجیتال را وارد شوک کند اما اینکه بتواند این بازار را به طور کامل وارد شرایط بحرانی کند تا امروز اتفاق نیفتاده است.

 

مابنر های پیشنهادی رو ببینید و رایگان مشاوره بگیرید!

 

چین، رمز ارز ملی دارد!!!

با تمام توضیحاتی که خدمت شما تا اینجا بیان کردیم یک نکته بسیار عجیب در مورد رفتارهای کشور چین با ارزهای دیجیتال وجود دارد و آن هم این است که این کشور، سال گذشته اقدام به انتشار ارز دیجیتال ملی تحت عنوان یوان کرده است و هدف از این کار را هم تقویت زیرساخت های مالی عنوان نموده است. این موضوع نشان می دهد که حتی با وجود مخالفت های زیاد، چین هم می داند که بازار رمز ارز چه تاثیری بر اقتصاد دارد. این موضوع نشان می‌دهد که خرید ماینر و استخراج ارزهای دیجیتال کماکان یک راه کسب درآمد و سودآوری بی نظیر است.

امتیاز بده لطفا!