تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

پروتکل ترا چیست؟

پروتکل ترا چیست؟

بعد از پیدایش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، بلاک چین های مختلفی هم برای این ارزها به وجود آمدند. با وجود این که تقریبا ساز و کار تمام این بلاکچین ها شباهت های زیادی به هم دارد اما در برخی ویژگی ها آن ها متفاوت می باشند. یکی از جدیدترین بلاکچین هایی که فعالیت خودش را در بازار ارز دیجیتال مدتی است آغاز کرده است، پروتکل ترا می باشد. این پروتکل به دنبال این است که در حوزه خدمات مالی به صورت جهانی پیش رو باشد. پروتکل ترا برای انجام تراکنش ها کارمزد های پایین دریافت می‌کنند. همچنین این پروتکل تسویه حساب را سریعاً انجام می دهد و در زمینه تبادلات بدون واسطه فعالیت های زیادی دارد.

 

 

پروتکل ترا چیست؟

 

بررسی شبکه ترا

شبکه بلاکچین ترا به گونه ای طراحی شده است که محور اکوسیستم مالی پرداخت آن بر اساس استیبل کوین های مقیاس پذیر باشد. همچنین یکی از ویژگیهای مهمی که این شبکه مالی دارد این است که الگوریتم قیمت آن وابستگی زیادی به ارز‌های دنیای واقعی دارد و همین موضوع سبب شده تا همیشه با ارزهای فیات مقایسه شود. مهمترین ارز دیجیتالی که در حال حاضر در این شبکه مورد معامله قرار می‌گیرد لونا نام دارد. در حال حاضر پروتکل ترا به عنوان یازدهمین پروتکل مطرح بازار ارز های دیجیتال شناخته می شود.

 

پیشنهاد برترین ماینر اقتصادی سال ۲۰۲۲

 

چه پروتکل هایی بر بستر ترا طراحی شده اند؟

اولین پروتکلی که بر بستر ترا طراحی شده است پروتکل میرور می باشد. در این پروتکل که از برنامه‌های غیر متمرکز پشتیبانی می کند شما می توانید مطالعات مالی قابل تعویض را مشاهده کنید. یکی دیگر از پروتکل هایی که بر بستر ترا طراحی شده است پروتکل انکور می باشد که یک مکانیزم پس انداز با نوسان پایین است. شما می‌توانید با خرید ماینر استخراج ارزهای دیجیتال را انجام دهید و از طریق پروتکل هایی مثل ترا ارزهای دیجیتال استخراج شده خودتان

امتیاز بده لطفا!