تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

بررسی بیت کوین کور core

بررسی بیت کوین کور core

بیت کوین کور( Bitcoin core  ) نرم افزاری است که شبکه بیت کوین را به اجرا در می آورد و دارای یک کیف پول دیجیتال برای دریافت،ارسال یا ذخیره ارز های دیجیتال است. مهمترین ویژگی که این نرم افزار دارد این است که برای کاربران امکان تشخیص بلاک چین های اصلی را از بلاکچین های تقلبی فراهم می کند. این نکته را در نظر داشته باشید که نرم افزار بیت کوین کور یک جزء جدا نشدنی شبکه بیت کوین پیدا کردن بلاک های معتبر و انجام تراکنش بر روی آنها است. دقت داشته باشید که خرید ماینر صرفاً به شما کمک می کند تا استخراج ارزهای دیجیتال را انجام دهید اما برای اینکه بتوانید این ارزها را در بازار به فروش برسانید باید از شبکه های معتبری مثل بیت کوین کور استفاده کنید.

بررسی بیت کوین کور core

 

بیت کوین کور چه ویژگی هایی دارد؟

اولین ویژگی مهمی که این نرم افزار برای کاربران دارد دشوار بودن فرایند هک آن است. در واقع این ویژگی امنیت نرم‌افزار را برای استفاده کاربران بالاتر می برد. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم بیت کوین پول سرعت بالا در انجام تراکنش ها و هزینه پایین تراکنش ها می باشد. کاربران در نرم افزار بیت کوین کور تراکنش ها را به آسانی می توانند انجام دهند چرا که سطح کاربری این نرم افزار بسیار ساده است. این نرم افزار علاوه بر این که از سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می کند قابلیت استفاده در سیستم عامل های لینوکس و مک را هم دارد. یکی دیگر از ویژگی های مهم این نرم افزار ارسال درخواست تاییدیه قبل از انجام هر تراکنش می باشد.

 

پیش فروش ماینر با قیمتی ارزان تر از بازار

 

تراکنش ها در بیت کوین کور چگونه انجام می‌شود؟

با توجه به اینکه این نرم افزار بر روی شبکه بلاک چین بیت کوین فعالیت دارد تعرفه های قیمتی متنوعی در اختیار کاربران قرار می دهد. در این نرم افزار زمانی که بخواهید بیت کوین را به یک آدرس مخصوص انتقال دهید، بخشی برای شما باز می‌شود که در آن زمان انتقال و هزینه مربوط به تراکنش مشخص شده است.

امتیاز بده لطفا!