تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

لایتینگ بیت کوین چیست؟

لایتینگ بیت کوین چیست؟

 

از زمانی که بیت کوین طراحی شده است، مشکل مقیاس پذیری آن همچنان وجود دارد و به عنوان بزرگترین مشکل ارز دیجیتال شناخته می‌شود. یکی از راهکارهایی که برای مقابله با این مشکل وجود دارد استفاده از لایتنینگ بیت کوین می باشد. لایتنینگ بیت کوین در واقع به تراکنشهای سریع و بدون کارمزد در بلاک چین های مختلف گفته می شود. اگر شما هم در تراکنش های خودتان در بیت کوین با مشکلاتی مواجه هستید استفاده از شبکه لایتنینگ می تواند فواید زیادی برایتان داشته باشد. این شبکه صرفاً برای طرفداران ویژه بیت کوین طراحی نشده است و تمام سرمایه‌گذاران عادی می توانند از آن استفاده کنند. توجه داشته باشید که شما می‌توانید با خرید ماینر و استخراج ارز دیجیتال و فروش آن از طریق شبکه لایتنینگ درآمد بسیار زیادی داشته باشید.

 

لایتینگ بیت کوین چیست؟

شبکه لایتنینگ بیت کوین چگونه است؟

در حقیقت یک راه حل لایه دوم بر روی بلاک چین اصلی این ارز دیجیتال است که این اختیار را به کاربران می دهد بدون کارمزد برای هم بیت کوین ارسال کنند. این موضوع برای کاربران اهمیت زیادی دارد چرا که بخش عمده‌ای از هزینه‌های آنها را در سرمایه گذاری بیت کوین کاهش می دهد. همچنین لایتنینگ می تواند مانند یک پل دو طبقه بخش عمده ای از ترافیک شبکه اصلی بیت‌کوین را بپذیرد و به این شکل سرعت انتقال ارز های دیجیتال را در شبکه افزایش دهد. کاربران می‌توانند با ایجاد کانال پرداختی در شبکه لایتنینگ بین خودشان معاملات را در مقیاس وسیع تر و با سرعت بیشتری انجام دهند.

پیشنهاد ویژه : برترین ماینر های ۲۰۲۲

تراکنش های لایتنینگ معمولاً چقدر زمان می برند؟

عمده تراکنش هایی که بر روی این شبکه انجام می شود معمولاً بین چند روز یا چند هفته زمان می برند. مدت زمانی که برای انجام تراکنش های لایتنینگ نیاز است بستگی زیادی به نحوه توافق طرفین دارد. نودها مسئولیت مدیریت شبکه لایتنینگ را برعهده دارند و زمان بندی ها به وسیله آنها انجام می‌شود.

امتیاز بده لطفا!