تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

چرا و چگونگی استخراج بیت کوین با موبایل

چرا و چگونگی استخراج بیت کوین با موبایل

چرا و چگونگی استخراج بیت کوین با موبایل

 

 

اگر وقت یا حوصله خوندن مقاله رو ندارید میتوانید به صوت مقاله گوش دهید.

 

مدت زمان فایل صوتی : ۵ دقیقه ⏰

 

 

   اگر فضا مناسب‌ ، برق خوب و یا تجهیزات لازم برای استخراج‌ بیت کوین ندارید و همچنان قاطع به استخراج‌ بیت کوین هستید ، می‌توانید‌ به دنبال «استخراج ابری» بروید.البته این کار‌ – بالاخص در ایران – خطرات و هزینه‌‌های‌ خاص خود را دارد که چنانچه با توجه به آنها اندیشه کنید‌ احتمالاً اندیشه استخراج ابری از ذهنتان خارج می‌شود.

استخراج‌ ابری یعنی چه ؟

  کلود ماینینگ (Cloud mining) یا همان استخراج ابری به آن دسته از فعالیت‌ها و شرکت‌هایی انتساب می‌شود که توان پردازش سخت‌افزارشان را به شما می‌فروشند و حرفه های مربوط به استخراج و حفظ تجهیزات‌ را انجام‌ می‌دهند .

   در حقیقت با کلود ماینینگ قادر خواهید بود بدون‌ خریداری لوازم سخت‌افزاری گرانبها یا فراهم‌کردن برق و فضا مناسب ، تجهیزات استخراج‌ شرکت‌های کلود ماینینگ را اجاره‌ یا از این کمپانی ها توان پردازش (هش ریت) خریداری بکنید . با این کار‌تن‌ها‌ چیزی که احتیاج دارید فقط یک سیستم ساده‌ یا گوشی موبایل هوشمند خواهد بود‌ تا به حساب‌ کاربری خود دسترسی داشته باشید و سودتان را در کیف‌ پول‌ بدست‌آورید.

براین‌اساس ، فواید استخراج‌ ابری عبارت‌اند از :

• به مکان برای استخراج‌ نیاز نخواهید داشت .

• به فراهم‌کردن برق و لوازم برقی احتیاج ندارید .

• به ابزار استخراج و سایر لوازم ماینینگ احتیاج ندارید .

   این یک روی سکه‌ می باشد . در استخراج ابری به‌دلیل نبود شفافیت از فعالیت‌‌ها‌ ، ریسک کلاهبرداری بسیار بالا است . در بیشتر الگو های استخراج ابری که در حقیقت نوعی مدل پانزی است ، با وجه شما هیچ‌گونه استخراجی انجام‌ نخواهد شد بساکه فقط آرام‌آرام میزان کمی بیت کوین به شما پرداخت می گردد که در نهایت کمتر‌از‌سرمایه اولیه شما خواهد شد .

   به‌بیان آسان ، بیشتر شرکت‌های فعال در عرصه کلود ماینینگ یا برطبق الگو های کاری ناسالمی عمل می‌کنند و یا تنها خواهان خالی‌کردن‌ جیب‌ شما می باشند . منظور از مدل‌های ناسالم‌ این است که در پایان یا پولتان را از دست می‌دهید یا فایده شما کمتر‌از‌هنگامی خواهد شد که به‌صورت بی واسطه در بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کنید .

   بدین‌سبب ، عیب های استخراج ابری عبارت‌اند از :

ریسک کلاهبرداری

استخراج‌ ناشفاف

سود پایین‌تر – اپراتورها باید خرج های خویش را تأمین کنند.

نوسان های قیمت‌ که میسر است موجب کم‌شدن منفعت یا توقف فعالیت شود.

نبود نظارت و انعطاف‌پذیری در فرایند

 

چرا و چگونگی استخراج بیت کوین با موبایل


نتیجه گیری


     استخراج بیت کوین یک صنعت جدید و نوپا است و به‌طور کلی صنایع اخیر افزون بر سودهای چشم‌گیری که دارند ، پرریسک هم هستند . بنابراین باآنکه ماینینگ بیت کوین می‌تواند یک فعالیت بسیار پرمنفعت باشد ، چنانچه بدون‌ تحقیقات کافی و بدون در نظر گرفتن‌ شرایط‌ انجام شود می‌تواند ضرر جبران‌نشدنی را روی دست شما بگذارد . در انتها چنانچه بخواهم یک جمع‌بندی از محتوای این مطلب داشته باشم ، می شود به موردهای زیر‌ اشاره‌ کنم :

استخراج به‌صرفه بیت کوین امروزه تنها با سیستم های مخصوص ASIC ممکن است‌ و با سیستم های رایج یا موبایل نمی‌توان به رقابت‌ با فارم‌های غول آسا رفت .

دستگاه‌های استخراج بسیار پرمصرف هستند و به‌شدت داغ می‌کنند . ازاین‌رو در کار استخراج‌ بیت کوین افزون بر ابزار استخراج‌ ، حتما باید برق ، اسباب الکتریکی و تجهیزات خنک‌کننده مناسب‌ هم داشته باشید .

بهترین اسباب استخراج دستگاهی است که برگشت سرمایه سریع‌تری دارد و در ملاک صنعتی از آن استعمال می‌شود .

با کمک‌ یک ماشین حساب‌ ماینینگ قادر خواهید بود درآمد خویش را از استخراج‌ بیت کوین محاسبه کنید . ماشین‌ حساب‌ ماینینگ سایت ارزدیجیتال می‌توانید در این زمینه‌ به شما کمک‌ سازد .

در کلود ماینینگ یا همان استخراج ابری (اجاره هش ریت) به دستگاه استخراج‌ نیاز ندارید . با این حال‌ ، در ذهنتان نگه دارید خیلی از سایت هایی که با عنوان کلود ماینینگ فعالیت‌ می‌کنند کلاهبرداری می باشند و این عمل ریسک‌های مختص خود را دارد؛ بالاخص در ایران که درگیر‌ تحریم‌‌های‌ سنگین‌ است .

استخراج‌ رسمی بیت کوین در ایران احتیاج به دریافت‌ مجوز و پرداخت قیمت برق صادراتی دارد‌ . در حالت انجام استخراج بدون نیاز به دریافت مجوزهای ضروری ممکن می باشد با جریمه‌های سنگین‌ و دادخواست های قضایی مواجه شوید .

 

بیشتر بخوانید:  بررسی بیت کوین کور core

 

چرا و چگونگی استخراج بیت کوین با موبایل

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۳ در میان بگذارید.

 

 

 

 

امتیاز بده لطفا!