تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

چرا ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) ؟ | لایت کوین چیست؟

چرا ارز دیجیتال لایت کوین (LTC) ؟

 

ارز دیجیتال لایت کوین

 

درباره کیان ماینر

 

 

 

اگر وقت خوندن مقاله رو ندارید میتونید صوت مقاله رو گوش بدید.

 

صوت مقاله😊

 

 

 هرآنچه نیاز است درمورد لایتینگ بیت کوین بدانید.😎

   برای گزینش ارز برای استخراج قادر خواهید بود سراغ لایت کوین بروید . لایت کوین یک پروژه نرم افزاری متن باز است که تحت پروانه MIT/X11 منتشر شده است . این ارز‌ دیجیتال از فرایند همتا به همتا پشتیبانی نموده و در سال ۲۰۱۱ گسترده شده . از نظر فنی شباهتهای بسیار فراوانی بین لایت کوین و بیت کوین وجود دارد .

   اکنون ارز دیجیتال لایت کوین با استقبال زیادی در میان کاربران روبرو شده و اقدام‌ برای استخراج‌ آن هیچ گاه یک تصمیم اشتباه نخواهد بود . لایت کوین یکی نیرومند ترین و قدرتمندترین ارزهای دیجیتال در حال حاضر شناخته می گردد که بازه وسیعی‌ از مشتری ها هم طرفداران بیت کوین و هم طرفداران اتریوم به آن علاقه دارند .

   شبکه لایت کوین از پروتکل SCRYPT پشتیبانی می کند که به این معناست که برای استخراج آن نیاز به خریداری تراشه‌های‌ ASIC همچنین نخواهید داشت . این ارز‌ دیجیتال یکی از بهترین گزینه ها برای استخراج با کارت گرافیک نیز خواهد بود .

   یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی‌های‌ لایت کوین که موجب شد تا آن را در لیست بهترین ارز‌های‌ دیجیتال برای استخراج‌ قرار دهیم ، نوسانات بسیار پایین قیمتی آن در طول سالهای گذشته است . نسبت‌ به سایر آلت‌ کوین ها این ارز دیجیتال استقامت و ثبات خیلی بیشتری داشته و بی‌تردید کارمزد تراکنشهای بسیار کمی نیز دارد. این ارز دیجیتال اکنون در رتبه ۱۸ بهترین ارزهای دیجیتال قرار گرفته است .

 

ارز دیجیتال لایت کوین

 

مزیت های ارز دیجیتال لایت‌ کوین

   لایت کوین یک ارز دیجیتال و با خاصیت غیرمتمرکزی می باشد و به وسیله هیچ شخص یا مرکزیتی کنترل نمی گردد . به دلیل همین ویژگی‌های لایت کوین دارنده این ارزدیجیتالی می تواند سرمایه خود را در مدت چند دقیقه به هر نقطه از جهان که مایل می باشد ، انتقال‌ دهد .

◾مقدار زمان‌ ضروری برای تولید هر بلاک لایت کوین خیلی کوتاه و در حدود ۲٫۵ دقیقه می باشد .
◾در حالت انجام تراکنش با LTC مقدار کارمزدی که الزاماً باید پرداخت گردد بسیار کم است .
◾رمز‌ ارز‌ لایت کوین را می‌توانید به دو شیوه خریداری از صرافی های ارز‌ دیجیتال و یا استخراج به وسیله ماینرها بدست آورید .
◾طرز کار کردن با کیف‌ پول‌ لایت کوین آسان خواهد بود . برای ذخیره نمودن لایت کوین کافیست برنامه کیف پول این رمز ارز را نصب نمائید و از بکاپ خویش در مکانی ایمن نگهداری کنید .
◾رمز‌ ارز لایت کوین بخاطر داشتن سرعت‌ تراکنش بالا و مخارج تراکنش پایین ، یک رمزارز ایده آل برای انجام تراکنش‌ها در سطح بین‌المللی است .

 

بیشتر بخوانید:اسرار رمز دیجیتال RVN

 

نتیجه گیری

   در این مقاله درمورد برتری ارز دیجیتال لایت کوین در مقایسه با دیگر ارز های دیجیتال صحبت شد. طرز کارکردن با ارز دیجیتال لایت کوین بسیار آسان است. این رمز ارز بخاطر داشتن سرعت تراکنش بالا و مخارج تراکنش پایین ، یک رمزارز ایده آل برای انجام تراکنش‌ها در سطح بین‌المللی است.یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی‌های‌ لایت کوین که موجب شد تا آن را در لیست بهترین ارز‌های‌ دیجیتال برای استخراج‌ قرار دهیم ، نوسانات بسیار پایین قیمتی آن در طول سالهای گذشته است .

نسبت‌ به سایر آلت‌ کوین ها این ارز دیجیتال استقامت و ثبات خیلی بیشتری داشته و بی‌تردید کارمزد تراکنشهای بسیار کمی نیز دارد.

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.

 

امتیاز بده لطفا!