تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک (ETC)| سرمایه گذاری بدون ریسک

 

 

 

اگر وقت خواندن مقاله رو ندارید میتونید به صوت مقاله گوش بدید.

 

صوت مقاله😉👇

 

 

 ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک (ETC)

هدف های ارز‌ اتریوم کلاسیک‌( Etc)

   از زمان‌ تقسیم اتریوم ، خیلی از پیشرفت ها در پروژه ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک صورت گرفته است‌ . هدف‌ این پروژه ادامه کار‌ در جهت تبدیل گشتن به یک شبکه جهانی پرداخت با استفاده از قراردادهای هوشمند می باشد که می تواند بدون حاکمیت‌ متمرکز عمل نماید .مانند سایر ارزهای رمز‌ نگاری شده ، اتریوم کلاسیک‌ به احتمال زیاد همچنان ارزش خود را حفظ کرده و با ارزش ادامه می دهد . حفظ ارزش از جمله هدف های این رمز ارز می باشد .

 

ماینرهای اقتصادی😍

 ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک (ETC)

ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک (ETC) استخراج‌ می گردد ؟

   در دنیای رمز‌ ارزها ، برای اینکه بتوانید رمز ارزی را به دست آورید هم قادر خواهید بود آن ارز‌ را خریداری نموده و هم اگر رمز‌ ارز قابلیت استخراج داشت ، آن را استخراج‌ کنید . ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک در ساختار خویش از الگوریتم اثبات کار‌ یا PoW استفاده‌ می کند و به همین علت قابل استخراج‌ است . شما می توانید از دستگاه‌ها‌ و یا سخت‌ افزارهایی که قابلیت استخراج این رمز ارز را دارند استفاده کنید .

   برای استخراج اتریوم کلاسیک مانند استخراج‌ اتریوم و بیت کوین نیاز به سخت افزار خاصی ندارید . شما قادر خواهید بود اتریوم کلاسیک‌ را با بکارگیری از GPU استخراج کنید و برای شروع نیاز به دستگاه‌ ASIC خاصی‌ ندارید .

   اگر یک دستگاه‌ قدرتمند‌ و مجهز‌ به کارت‌ گرافیک NVIDIA یا AMD دارید ، می توانید استخراج این رمز ارز را شروع‌ کنید .

👈لایت کوین چیست؟👉

 

پیش بینی ارز‌ اتریوم کلاسیک( Etc )

اکنون اتریوم کلاسیک‌ در بین رمز‌ ارزهای موجود در جایگاه مناسبی است . رتبه اتریوم کلاسیک در بین رمز‌ ارز‌ها‌ ۳۳ است . با توجه به روند قیمتی‌ این توکن ، به نظر می رسد که ساکن باشد. توکن اتریوم کلاسیک‌ از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ بیش از ۱۶۰۰ درصد سود به کاربران‌ خویش داده بوده است . لازم به ذکر می باشد که ماندگاری این توکن بستگی به خود نیز دارد . اگر بتواند پا به پای اتریوم بیاید و افزایش های چشم گیری داشته باشد قطعا موجب افزایش‌ رتبه در بین کاربران می گردد .

 

تماس با ما|۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲

نتیجه گیری🤩

برای انتخاب‌ ارز‌ برای استخراج می‌توانید به دنبال اتریوم کلاسیک‌ بروید . اتریوم کلاسیک در سال ۲۰۱۶ میلادی و با هدف حفظ بلاک چین‌ اتریوم و قوی تر عمل کردن آن گسترده شده است . این رمز ارز قرار بود نقاط ضعف اتریوم را کاملاً پوشش‌ بدهد . تیم توسعه دهنده اتریوم کلاسیک در اواسط سال ۲۰۲۱ اعلام نمود که حداکثر سکه‌های قابل استخراج‌ آن حداکثر ۲۱۰ میلیون سکه می باشد و ماینرها برای استخراج‌ در نهایت می توانند همین اندازه از اتریوم کلاسیک را استخراج کنند .

شبکه این رمز‌ ارز‌ در حقیقت یک نسخه اصلاح‌ گشته از الگوریتم استخراج اتریوم را دارد . از الگوریتم استخراج EtcHash برای استخراج این رمز‌ ارز استفاده می گردد و از DAppها و قراردادهای هوشمند همچنین پشتیبانی‌ می نماید .

برای استخراج هر بلوک‌ در شبکه بلاک چین‌ اتریوم کلاسیک‌ تنها به ۱۳ ثانیه‌ زمان نیاز خواهید داشت . علاوه بر آن برای شروع‌ کار استخراج اتریوم کلاسیک‌ می‌توانید از یک کیف‌ پول مخصوص آن و هم چنین یک کارت‌ گرافیکی استفاده کرده و همچنین دنبال دستگاههای گرانبها ماینینگ  نروید. این موضوع موجب بهینه سازی هزینه‌‌های‌ شما می شود .

در حال حاضر اتریوم کلاسیک در تقسیم‌بندی بهترین رمز ارزهای جهان در رتبه ۴۰ جهان قرار گرفته می باشد . قیمت‌ آن نیز اکنون ۳۹ دلار می باشد. ارزش‌ بازار آن همچنین هم اکنون بیش از ۵ میلیارد‌ دلار می باشد . البته اتریوم کلاسیک قیمت‌‌های‌ بیشتر‌ از‌ این و هم‌چنین‌ ارزش‌ بازار‌ بیشتری را همچنین امتحان کرده است .

 

بشتر بخوانید:بررسی برترین ماینر های ۲۰۲۲

 

امتیاز بده لطفا!