تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

۰ تا ۱۰۰ رمز ارز لونا ترا (Terra)

۰ تا ۱۰۰ رمز ارز لونا ترا (Terra)

 

 

اگر وقت خواندن مقاله رو ندارید ، میتونید به صوت مقاله گوش بدید.

 

صوت مقاله😍

 

 

رمز ارز لونا

 

ارز‌ ترا Terra یا لونا Luna چه چیزی است ؟

ارز‌ دیجیتال لونا یا ترا در سال ۲۰۱۸ وارد عرضه مارکت رمز ارزها شده است . در واقع ارز‌ دیجیتال لونا ، توکن پلتفرم ترا Terra می باشد که با نماد LUNA نمایش داده می‌ گردد .

به گزارش ایمنا ، ترا (Terra) شامل یک مجموعه استیبل کوین غیرمتمرکز می باشد که می‌تواند زنجیره تأمین را به منظور‌ تثبیت قیمت‌ خویش ، گسترش داده یا محدود‌ نماید . ترا از نظر ساختار‌ و تکنولوژی از پول‌ فیات برتر می باشد ، چون تحت پشتوانه غیرمتمرکز عمل می‌ نماید و خطر رخ دادن اشتباه را از بین‌ می‌برد . ارز‌ دیجیتال ترا در ایجاد یک سیستم مالی غیرمتمرکز مشارکت می‌ نماید و گارانتی می‌کند که رشد‌ اقتصادی‌ به صورت عادلانه و از راه یک مکانیزم اجماع دموکراتیک ، به جای یک سیستم‌ سیاسی متشکل‌ از نمایندگان منتخب ، توزیع می گردد .

از توکن لونا به جهت‌ ثابت‌ نگه داشتن قیمت‌ رمز ارز ترا استفاده‌ می‌ گردد . این مورد کمک می نماید که این رمز‌ ارز یک کوین پایدار باقی بماند انتقال‌ در شبکه انتقال ارزش این توکن با نسبتی معین در مقابل‌ یک واحد‌ پول فیات تعیین می‌ گردد . توکن LUNA ایجاد می‌ شود ، اما توکن Terra معامله می گردد .

 

 

رمز ارز لونا

 

بنیان‌گذار ارز ترا چه کسی است ؟

 

کمپانی کره‌ای Terraform Labs در سال ۲۰۱۸ توسط دانیل شین و کوون تأسیس گشت که اکنون مدیرعامل این شرکت می باشد . کوون یک کارمند ۲۹ ساله سابق مایکروسافت بود.

رمز ارز لونا

مقصود ترا

پلتفرم ترا و ارز دیجیتال لونا با قصد کاهش تمرکز در بازار ارز‌های‌ دیجیتال طرح‌ریزی شده است . برخلاف پروتکل‌های معمول و سنتی بلاک چین ، پلتفرم ترا قصد کاستن رقابت‌ و ایجاد‌ ثبات در بازار با استفاده از الگوریتم‌های استیبل کوین خواهد داشت . در صورت‌ موفقیت چنین اقدامی محدودیت‌‌های‌ فنی ، منقضی‌ شده و زیرساخت‌های سنتی بلاک چین متحول گشته و زیرساخت‌های مالی آزاد ایجاد‌ می‌ گردند .

این ارز دیجیتال با استفاده از استیبل کوین‌ها سعی می کند تا رشد‌ اقتصادی را عادلانه تر نماید و به جای استفاده از یک سیستم سیاسی‌ ثابت که از نمایندگان منتخب دولت‌ها تاسیس شده است ، از یک سیستم اجماع دموکراتیک و غیر متمرکز‌ استفاده می‌ نماید . اصلی‌ ترین وظیفه توکن لونا ، ثابت نگه داشتن قیمت استیبل کوین‌های خانواده ترا می باشد و قدرت بهره برداری این پلتفرم را محاسبه می کند .

 

رمز ارز لونا

 

چه چیزی بلاک چین ترا را منحصربه‌فرد می‌ نماید ؟

بلاک چین ترا با استفاده از استیبل‌کوین‌هایی با پشتوانه ارز فیات به دنبال مجزا کردن خود از باقی بلاک چین‌ها می باشد . این بلاک چین‌ مزیت های ارزهای دیجیتال بدون مرز را باثبات قیمت‌ روز‌ ارزهای فیات ترکیب ‌می‌ نماید .

درواقع این کار را از طریق الگوریتمی اجرا می‌ کند که موجودی‌ استیبل‌ کوین‌ها را بر طبق میزان‌ تقاضا تنظیم‌‌ می نماید .

این کار با ایجاد انگیزه‌ در دارندگان ارز‌ دیجیتال لونا سبب تعویض لونا و استیبل‌کوین‌ در نرخ‌ ارز‌ سودده موردنیاز شده و به‌واسطه انبساط‌ و انقباض‌ موجودی‌ استیبل‌کوین ، با میزان تقاضا‌ آن‌ها مطابقت داده ‌می‌شود .

ترا با چندین پلتفرم پرداخت ، به‌خصوص در محدوده آسیا و اقیانوسیه مشارکت‌ می‌ نماید . برای مثال از جولای ۲۰۱۹ ، ترا با chai که یک برنامه پرداخت تلفن همراه مستقر در کره جنوبی می باشد، مشارکت دارد .

در این پلتفرم خریدهای انجام‌شده در سیستم‌عامل‌های تجارت الکتریکی از راه بلاک چین Terra انجام‌‌ می‌ گردند . کارمزد هر تراکنش حدوداً ۲ -۳% از مبلغ خرید‌ می باشد .

 

بیشتر بخوانید : معرفی کارت گرافیک اکسترنال

 

علاوه‌ بر این ترا توسط‌ اتحاد ترا ، یعنی گروهی از مشاغل‌ و پلتفرم‌ها پشتیبانی می‌ گردد . در فوریه سال ۲۰۱۹ این شرکت اعلام‌ کرد پلتفرم‌های تجارت الکترونیک از ۱۰ کشور‌ متفاوت ، به نمایندگی از یک پایگاه‌ کاربری ۴۵ میلیون نفری و ارزش ناخالص‌ کالای ۲۵ میلیارد دلاری از اشخاص اتحاد ترا می باشند .

 

رمز ارز لونا

 

نتیجه‌‌ گیری

ارز‌ دیجیتال ترا یا لونا ، توکن بومی‌ بلاک چین‌ ترا می باشد . امنیت شبکه ترا با استفاده‌ از الگوریتم اجماع اثبات‌ سهام تأمین‌شده و هدف اصلی این بلاک چین‌ ترکیب مزایای‌ رمز‌ ارز‌ها‌ و ثبات‌ قیمت ارز فیات با یکدیگر می باشد.

 

مشاوره رایگان|۹۱۰۰۴۳۷۲-۰۲۱

 

امتیاز بده لطفا!