تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

راهنمای انتخاب بهترین دستگاه ماینر🎯

 

 

 

شما عزیزان میتونید به جای خوندن مقاله به صوت زیر گوش دهید.❤🖤

 

 

 

 

انواع دستگاه‌ ماینر

   احتمالا به فکر‌ شما خطور کرده است‌ که با خرید یک دستگاه‌ ماینر شروع به استخراج‌ بیت کوین نمائید . امروزه بیت کوین جزء‌ محبوب ترین رمز‌ ارز‌های‌ حاضر می باشد. شما با خرید دستگاه‌های‌ ماینینگ می توانید اقدام به استخراج‌ انواع‌ رمز ارز‌ها‌ نمائید ، در این مقاله قرار است به بررسی دقیق قیمت دستگاه های ماینینگ در بازار‌ ایران بپردازیم. در کشور‌ ایران ، تاکنون هیچگونه دستوری‌ برای واردات قانونی‌ دستگاه‌های‌ ماینینگ صادر نشده است‌ و همچنان این مسئله شفافیت نخواهد داشت .

   متاسفانه‌ هم اکنون‌ دستگاه‌هایی‌ که وارد ایران می گردد ، به صورت‌ غیرقانونی خرید و فروش می شوند .
   قطعا شما علاقه‌ مندان هنگام ورود به حوزه‌ ماینینگ این با مسئله خریداری انواع ماینر دست و پنچه نرم می کنید‌ . این مسئله یک موضوع مهم است . شما می توانید با توجه به مکان و شرایط موجودتان بهترین‌ نوع از دستگاه هایی که در ادامه‌ آورده ایم را انتخاب نمائید . شما بایستی در انتخابتان دقت کنید که دستگاهی که انتخاب‌ می نمائید علاوه‌ بر عمر‌ زیاد خود بازدهی‌ خیلی زیادی‌ هم داشته باشد . به طور‌ کلی‌ بایستی دستگاهی را انتخاب‌ نمائید که از قدرت پردازش بالایی برخوردار باشد‌ تا بتواند بلوک‌ها‌ را محاسبه‌ نماید و در نهایت زودتر به نتیجه‌ برسد .

 

 

دستگاه ماینر

 

 

 

   شما می توانید با در نظر داشتن موردهای زیر هنگام انتخاب‌ دستگاه‌ ، تاپ ترین مورد را انتخاب نمائید .

   ۱ .قیمت دستگاه :  با در نظر داشتن قیمت دستگاه‌ می توان‌ فهمید که چه مقدار‌ قرار است‌ زمان‌ ببرد تا سرمایه‌ هایمان باز گردد ، باید دقت کنید که با در نظر‌ داشتن این موضوع می توان‌ تصمیم‌ درستی‌ در خرید‌ دستگاه‌ گرفت . 
   ۲ .قدرت هش ریت دستگاه :  میزان‌ قدرت هش ریت دستگاه موجب می گردد تا دستگاه‌ شما به عنوان یک دستگاه پرقدرت یاد‌ شود‌ . هر چقدر میزان‌ هش ریت دستگاه‌ بالاتر باشد ، سرعت‌ استخراج‌ بیت کوین هم بیشتر‌ می گردد . 
   ۳ .میزان مصرف‌ برق انواع ماینر :  مقدار‌ برق دستگاه‌های‌ ماینینگ برطبق وات‌ می باشد . هر چقدر میزان وات دستگاه‌ بالاتر باشد ، هزینه برق آن دستگاه‌ همچنین بالاتر می رود‌. 
   شما با توجه‌ به مطالب بالا و تحلیل و بررسی‌های‌ دیگر خویش در بستر اینترنت بایستی بهترین‌ نوع‌ دستگاه‌ را انتخاب نمائید .

 

بیشتر بخوانید : معرفی ماینر های پرطرفدار

 

   نکته‌ : هیچوقت بالا‌ بودن‌ میزان هش ریت دستگاه به این معنی‌ نمی باشد که دستگاه‌ شما بهترین دستگاه‌ می باشد . انتخاب بهترین‌ دستگاه‌ با توجه‌ به : مصرف‌ برق ، وزن‌ و صدا‌ دستگاه‌ ، عمر دستگاه‌ و اندازه آن مشخص می گردد .

 

 

دستگاه ماینر

 

 

انواع‌ ماینر

   در بازار‌ دستگاه‌های‌ ماینینگ ، مارک های فراوانی در حال‌ ساخت‌ و توسعه‌ دستگاه‌ می باشند . این آمار روز به روز‌ در حال افزایش‌ می باشد . همچنین رقابت‌ هم بین شرکت‌ و یا برندها بیشتر می گردد ، همین امر‌ باعث می گردد تا خروجی‌ این مارک ها تاپ ترین دستگاه های ماینینگ باشد .

   امروزه با ورود دستگاههای جدید ، دستگاه‌های‌ قدیمی‌ از دور رقابت‌ خارج‌ می گردند ، این عمل‌ هم متناسب‌ با افزایش‌ فناوری‌ و علم روز‌ پیاده سازی می گردد .

 

دستگاه ماینر

 

 

   شرح ۱۰ سازنده دستگاه ماینر

   ۱.بیت مین‌ (Bitmain)
   ۲.کنان (Canaan)
   ۳.اینوسیلیکوین (Innosilicon)
   ۴.چیتا ماینر (Cheetah Miner)
   ۵.میکرو بی تی (MicroBT)
   ۶.ابلیسک (Obelisk)
   ۷.هالونگ ماینینگ (Halong Mining)
   ۸.علائدین ماینر (Aladdin Miner)
   ۹.دایون ماینر (Dayun Miner)
   ۱۰.فیوژن سیلیکون (FusionSilicon)

 

دستگاه ماینر

 

 

کدام برند‌ در دستگاه‌های‌ ماینینگ بهتر می باشد ؟

   در هنگام نگارش‌ این مقاله‌ عملکرد‌ دستگاه‌های‌ ماینینگ با برند ” Bitmain “و “Whatsminer” و “Innisilicon” خوب می باشد .

 

 

 

دستگاه ماینر

 

نتیجه گیری

   به طور‌ کلی‌ بایستی دستگاهی را انتخاب‌ نمائید که از قدرت پردازش بالایی برخوردار باشد‌ تا بتواند بلوک‌ها‌ را محاسبه‌ نماید و در نهایت زودتر به نتیجه‌ برسد . هیچوقت بالا‌ بودن‌ میزان هش ریت دستگاه به این معنی‌ نمی باشد که دستگاه‌ شما بهترین دستگاه‌ می باشد . انتخاب بهترین‌ دستگاه‌ با توجه‌ به ; مصرف‌ برق ، وزن‌ و صدا‌ دستگاه‌ ، عمر دستگاه‌ و اندازه آن مشخص می گردد .هنگام خرید دستگاه باید به قیمت دستگاه ، قدرت هش ریت دستگاه و میزان مصرف برق انواع ماینر ها توجه شود .

 

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.

 

امتیاز بده لطفا!