تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

۷ تا از بهترین 🤩 دستگاه‌های‌ ماینینگ

 

7 تا از بهترین دستگاه‌های‌ ماینینگ

   در این بخش‌ ما به ۷ تا از فوق‌ العاده ترین انواع ماینر خواهیم پرداخت .

 

 

 

 

شما عزیزان میتونید به جای خوندن مقاله به صوت زیر گوش دهید.❤🖤

 

 

 

7 تا از بهترین دستگاه‌های‌ ماینینگ

 

 

1 . (Innosilicon T3+) اینوسیلیکون پلاس‌

   دستگاه‌ +Innosilicon T3 از دیگر محصولات‌ شرکت‌ بزرگ ” Innosilicon “ ، تولید کننده تجهیزات ماینینگ است . این دستگاه در سال ۲۰۱۹ تولید‌ و روانه بازار گشت . این دستگاه‌ از الگوریتم ” SHA -256 “ پشتیبانی می نماید . شما می توانید رمز‌ ارزهایی که از این الگوریتم پشتیبانی می کنند را با استفاده از این دستگاه استخراج نمائید .

   حداکثر نرخ پردازش دستگاه‌ T3 برابر‌ با ۵۷ Th/S خواهد بود . بر حسب دیگر مشخصات دستگاه‌ ، تقریبا این دستگاه‌ از توان‌ پردازشی زیادی برخوردار‌ می باشد .

 

 

7 تا از بهترین دستگاه‌های‌ ماینینگ

 

 

 

2 . (Ebang Ebit E12+) ای بنگ ای بیت ای ۱۲ پلاس

   دستگاه Ebang Ebit E12+ در سال ۲۰۱۹ ارائه شد . وزن‌ تقریبی این دستگاه‌ حدوداً ۱۰ کیلو گرم می باشد که نسبت به هم رده های خویش در جایگاه مناسبی قرار خواهد داشت . شرکت ای بنگ‌ توانست با ساخت دستگاه های سری E بازار فروش دستگاه های ماینینگ را تا حدی به دست بگیرد .

   قدرت هش ریت این دستگاه ۵۰ تراهش و میزان‌ مصرف‌ برق آن ۲ .۵۰۰ وات می باشد و همچنین‌ قیمت این دستگاه‌ در تاریخ ۲۹/۱۱/۱۳۹۸ برابر‌ می باشد با ۲ .۳۰۰ .۰۰۰ دلار آمریکا

 

 

7 تا از بهترین دستگاه‌های‌ ماینینگ

 

 

 

3 . (Bitmain Antminer T17+) بیت مین انت ماینر تی ۱۷ پلاس

   همانطور که قبل تر آوردیم شرکت‌ بیت مین یکی از معتبر‌ ترین شرکت ها در بازار‌ فروش دستگاه های ماینینگ می باشد . پس از مدل های S17 که به عنوان سود‌آور‌ ترین دستگاهها یاد می گردند ، سری E17 را هم یکی از سود آور ترین دستگاه‌ می توان نام برد .

   دستگاه انت ماینر +T17 در دسامبر سال ۲۰۱۹ روانه‌ بازار‌ گشت . قدرت هش این دستگاه‌ ۵۸ تراهش می باشد و همچنین میزان مصرف‌ برق این دستگاه برابر می باشد با ۳ .۲۰۰ وات‌ .

 

 

7 تا از بهترین دستگاه‌های‌ ماینینگ

 

 

بیشتر بخوانید : جذاب ترین ماینر😎

 

 

4 . (itmain Antminer S17+) بیت مین انت ماینر اس ۱۷ پلاس

   دستگاه‌ Antminer S17+ در تاریخ‌ دسامبر ۲۰۱۹ عرضه‌ گشت . دستگاه های سری‌ ۱۷ بیت مین‌ جزء‌ پرچمداران این شرکت می باشند . دما‌ و صدا‌ در این دستگاه‌ تا حد زیادی بهینه شده و کم شده است .

   این دستگاه قدرت های هش مختلف دارد‌ مثلا‌ یکی از دستگاه های S17+قدرت هش آن دستگاه‌ ۷۳ تراهش می باشد . همچنین میزان برق مصرفی آن ۲ .۹۲۰ وات است .

 

 

 

7 تا از بهترین دستگاه‌های‌ ماینینگ

 

 

 

 

5 . (Whatsminer M20 S ) واتس ماینر ام ۲۰ اس

   دستگاه‌ واتس ماینر M20 s در آگوست سال ۲۰۱۹ وارد بازار‌ شده است . شرکت‌ سازنده‌ این دستگاه با روانه کردن این مدل در بازار تبدیل به یک رقیب‌ جدی‌ و سرسخت‌ برای سایر شرکت‌های‌ عرضه کننده دستگاه های ماینر گشته است‌ . وزن‌ تقریبی این دستگاه برابر می باشد با ۱۲ کیلو گرم همچنین‌ قدرت هش ریت این دستگاه‌ ۶۸ تراهش و میزان‌ برق مصرفی آن ۳ .۳۶۰ وات‌ می باشد .

 

 

7 تا از بهترین دستگاه‌های‌ ماینینگ

 

 

 

6 . ( Pro Bitmain Antminer S17) بیت مین انت ماینر اس ۱۷ پرو

   دستگاه‌ انت ماینر S17 Pro در سال ۲۰۱۹ در بازار‌ ارائه شد ، حداکثر قدرت هش ریت این دستگاه‌ ۵۳ TH ( تراهش ) است همچنین مصرف‌ برق آن همچنین ۲۰۹۴ وات‌ می باشد .شما می توانید در زمان راه‌اندازی‌ دستگاه‌ انت ماینر اس ۱۷ پرو ، یک حالت‌ از ۳ وضعیت را انخاب نمائید . ۱ . کم مصرف ، ۲ . معمولی ، ۳ . تورو .

   با انتخاب هر حالت ، میزان پردازش و همچنین‌ میزان برق مصرفی شما کاهش‌ و یا افزایش می یابد .

 

 

7 تا از بهترین دستگاه‌های‌ ماینینگ

 

 

 

7 . ( Innosilicon T3+ 52 T ) اینوسیلیکون تی ۳ پلاس

   پس از موفقیت‌ دستگاه مدل‌ T3 ، مدل‌ بعدی‌ آن که T3+ است توسط شرکت سازنده در سال ۲۰۱۹ روانه بازار‌ گشت .

   قدرت دستگاه‌ اینوسیلیکون T3+ حدوداً ۵۲ TH ( تراهش ) و همچنین توان‌ مصرفی آن همچنین ۲۱۰۰ ولت می باشد . تقریبا می توان‌ گفت‌ استخراج‌ کنندگان زیادی از این دستگاه‌ مصرف می کنند .

   اگر در بازار در پی این مدل‌ از دستگاه‌ بوده اید قطعا با یک مدل دیگر با میزان نرخ‌ پردازش ۵۷ TH برخورد‌ خواهید کرد .

 

 

 

7 تا از بهترین دستگاه‌های‌ ماینینگ

 

 

سخن پایانی درمورد انواع‌ ماینرها :

   ما در مطلب فوق درمورد انواع‌ دستگاه‌های‌ ماینر برای شما صحبت‌ کردیم و بیشتر ویژگی های هر ماینر را بیان کردیم .دستگاه های ماینر بسیاری در بازار‌ وجود دارد‌ . اما شما باید‌ ابتدا نسبت به ارز‌ دیجیتالی که قصد دارید استخراج نمائید دستگاه خود را تهیه‌ نمائید .اگر هر گونه سوالی درمورد دستگاه‌ ماینر داشتید می توانید در بخش نظرات با ما در میان‌ بگذارید .

 

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.

 

 

امتیاز بده لطفا!