تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

ویژگی های یک دستگاه ماینینگ خفن😎

 

 

شما عزیزان میتونید به جای خوندن مقاله به صوت زیر گوش دهید.❤🖤

 

 

دستگاه ماینینگ

 

 

الگوریتم های دستگاه‌های‌ ماینینگ

    برای حل معادله های بلوک ها و ساخت یک بلوک ، دستگاه‌های‌ مانینگ با استفاده از یک الگوریتم این عمل‌ را انجام می دهند . الگوریتمهای موجود برای پردازش معادلات عبارتند از :

SHA -256
Equihash
Ethash
Scrypt
Cryptonight
X11
Blake2 B
Blake256 R14
Lyra2 REv2
Tensority

دستگاه ماینینگ

نیازمندی‌های‌ خریداری یک دستگاه خوب‌

   هنگام خرید یک دستگاه‌ ، تا به این قسمت گفته‌ ایم که باید چه نکاتی را رعایت‌ نمائید . اکنون در کنار‌ همگی آنها یک سری‌ از نکته های دیگر هم نیز با توجه‌ به شرایط‌ خودتان بایستی مورد توجه قرار دهید . در ادامه‌ ما این نکات را برایتان یادآور می شویم . همراه ما باشید .

 

بیشتر بخوانید : شگفتانه💥 ماینر ها

 

    1. هزینه خرید دستگاه‌ ( همانطور که پیش تر گفتیم ، هزینه‌ دستگاه‌ گزینه قابل‌ توجه‌ ای می باشد . شما بایستی نخست ببینید که تا چه مبلغی قصد دارید برای این عمل سرمایه گذاری نمائید . شما پس از انتخاب‌ نوع دستگاه بایست هزینه‌های‌ دیگر مانند : برق ، تهویه هوا‌ ، کابل‌ کشی و…. در نظر‌ بگیرید . )

 

    1.  فضای مناسب و میزان‌ قدرت‌ برق مناسب ( انتخاب‌ فضا‌ یک امر پراهمیت در ارزهای دیجیتال می باشد . دستگاه‌های‌ ماینینگ با توجه‌ به تولید‌ سر و صدا و همچنین‌ گرمای بسیار ، بایستی در مکانی مناسب‌ قرار بگیرند . الزاماً باید این گرما توسط سیستم تهویه هوا‌ خارج گردد و مکان کاملا خنک‌ باشد تا آسیبی به دستگاه‌ نرسد . )

 

    1. قصد استخراج چه نوع‌ ارزی را دارید ( دقت کنید که هر ارز‌ از یک الگوریتم پشتیبانی‌ می نماید و نیز دستگاه های ماینینگ هم از یک نوع‌ الگوریتم پشتیبانی می نماید . در نتییجه باید هنگام‌ خرید‌ دستگاه دقت کنید که آیا دستگاه‌ انتخابی از الگوریتم ارز‌ مورد نظر شما پشتیبانی‌ خواهد کرد ؟برای مثال : رمز ارز‌ ” بیت کوین ” از الگوریتم SHA -256 پشتیبانی می نماید . اگر‌ شما در نظر دارید تا رمز ارز‌بیت کوین ” استخراج‌ نمائید ، بایستی در نظر داشته باشید که دستگاه‌ انتخابی شما از الگوریتم ” SHA -256 ” پشتیبانی می نماید و یا نه . )

 

  1.  عمل ماینینگ نیاز به اینترنت مناسبی دارد ( سرعت‌ اینترنت و حجم‌ اینترنت مسئله مهمی در این قسمت‌ نمی باشد . اما پایداری اینترنت موضوعی مهم و جدی می باشد . شما باید اینترنتی‌ را انتخاب‌ نمائید که پایداری مناسبی داشته باشد‌ ، یعنی دچار‌ قطعی‌ نگردد که اگر‌ این اتتفاق بیوفتد همین قطعی موجب می گردد تا به شما زیان برسید . )

دستگاه ماینینگ

آیا دستگاه های ماینینگ دست دوم برای خرید‌ مناسب‌ می باشد ؟

 

   انواع‌ ماینر دست دوم به دلیل اختلاف قیمتی‌ زیاد با دستگاه های نو طرفداران بسیاری دارد‌ . اما از آنجا که دستگاه‌های‌ دست‌دوم‌ معلوم نمی کند که چه مقدار طول عمر‌ موثر دارد و چه مقدار‌ کار‌کرده‌ می باشد و یا آخرین مرتبه کی خراب‌ گشته است‌ به شما توصیه‌ نمی گردد که دستگاه های دست دوم تهیه‌ نمائید .

   اگر‌چه قصد خرید یک دستگاه‌ ماینینگ دست دوم را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم‌ که حتماً آن را از یک مکان و یا فروشگاه معتبر‌ تهیه نمائید تا گرفتار‌ سوءاستفاده کنندگان این بازار‌ نشوید .

 

 

 

دستگاه ماینینگ

نتیجه گیری

 

   برای حل معادلات بلوک ها و ساخت یک بلوک ، دستگاه‌های‌ مانینگ با استفاده از یک الگوریتم این عمل‌ را انجام می دهند ، که درمورد انواع الگوریتم های دستگاه های ماینینگ صحبت شد .

    برای خرید یک دستگاه خوب نیاز است بدانیم که  ، هزینه ی خرید  دستگاه چقدر است ، فضای مناسب و میزان‌ قدرت‌ برق مناسب وجود دارد یا خیر ، چه نوع‌ ارزی را میخواهیم استخراج کنیم ، اینترنت مناسب برای عمل ماینینگ وجود دارد  یا خیر .

   انواع‌ ماینر دست دوم به دلیل اختلاف قیمتی‌ زیاد با دستگاه های نو طرفداران بسیاری دارد‌ . اما از آنجا که دستگاه‌های‌ دست‌دوم‌ معلوم نمی کند که چه مقدار طول عمر‌ موثر دارد و چه مقدار‌ کار‌کرده‌ می باشد و یا آخرین مرتبه کی خراب‌ گشته است‌ به شما توصیه‌ نمی گردد که دستگاه های دست دوم تهیه‌ نمائید .

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.

امتیاز بده لطفا!