تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

معرفی ۵ دستگاه استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۲👨‍💻

 

 

 

 

شما عزیزان میتونید به جای خوندن مقاله به صوت زیر گوش دهید.❤🖤

 

 

 

 

 

استخراج بیت کوین

معیار‌ گزینش دستگاه‌‌های‌ استخراج‌ بیت کوین

   نرخ هش دستگاه‌های استخراج‌ بیت کوین
   میزان برق مصرفی دستگاه‌های استخراج‌ بیت کوین
   شیوه محاسبه هزینه برق مصرفی
    قیمت‌ دستگاه‌‌های‌ استخراج بیت کوین

استخراج بیت کوین

به چه‌علت توجه‌ به نرخ بازگشت سرمایه‌ مهم‌ می باشد ؟

    شما نمی‌توانید ریسک‌های دنیای رمزارزها را پیش‌بینی‌ نمائید . اگر شما نرخ بازگشت سرمایه‌ طولانی‌ در مورد توجه قرار دهید و یک رخداد سیاسی‌ یا اقتصادی‌ معادلات قبلی شما را برهم‌ بزند، شاید سرمایه‌ای که وارد فرایند استخراج کردید ، برای همیشه‌ از بین رود . به همین دلیل هرچه مدت‌ بازگشت سرمایه‌ کمتر باشد‌ ، شما ریسک کمتری برای کار‌ استخراج‌ متحمل خواهید شد .
استخراج بیت کوین

انواع‌ شیوه های استخراج‌ بیت کوین

    استخراج بیت کوین شیوه های گوناگونی دارد : از استخراج‌ با موبایل‌ گرفته تا استخراج‌ با دستگاه‌‌های‌ ای‌سیک (Asic) قوی . با این حال‌ محبوب‌ترین و بهترین شیوه های استخراج‌ محدود‌ و شناخته‌شده می باشند .
    برای اینکه بتوانید بیت کوین و رمزارز دیگری که استخراج می‌ کنید را به پول‌ رایج‌ تبدیل‌ نمائید ، بایستی به سراغ یک صرافی معتبر‌ ارز دیجیتال بروید . کیف پول والکس هم می‌تواند برای نگهداری‌ از ارزهای دیجیتال شما ، گزینه‌ای مطمئن‌ و امن‌  باشد .
استخراج بیت کوین

تاپ ترین دستگاه‌های‌ استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۲

    تا اینجا با مهم‌ترین معیارهای گزینش یک دستگاه استخراج بیت کوین آشنا شده‌اید . در ادامه لیستی از پنج دستگاه محبوب استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۲ را به شما معرفی‌ خواهیم نمود. این لیست‌ برطبق میزان‌ سوددهی ما‌هانه‌ استخراج با این دستگاه‌ها و نرخ‌ بازگشت‌ سرمایه‌ و برند‌ دستگاه‌ تهیه شده‌ می باشد .
   برای محاسبه‌ نرخ‌ بازگشت‌ سرمایه در این لیست ، قیمت‌ برق میانگین صادراتی ۹۵۰ تومان در ازای هر کیلووات ساعت و دلار روز به قیمت‌ ۲۹ هزار‌ و ۴۰۰ تومان‌ در نظر‌ گرفته می شود  . قیمت‌ بیت کوین زمان نوشتن‌ این مطلب ، حدود ۲۹ هزار‌ دلار  می باشد .

بیشتر بخوانید : خرید ماینر از کیان ماینر

   اکنون ، ۵ برند‌ شناخته‌ شده‌ در حوزه تولید‌ ای‌سیک فعالیت‌ می‌ نمایند . بیت مین‌ (Bitmain) ، کنان (Cannan) ، اینوسیلیکون (Innosilicon) ، میکرو بی‌تی‌ (MicroBT) و ای‌بنگ (Ebang) این برندها می باشند . هر کدام‌ از این برندها دستگاه‌های متفاوت با قدرت‌های هش گوناگونی تولید‌ می‌کنند که برای کاربران‌ مختلف مناسب می باشند .
   بهتر است بدانید که همۀ این دستگاه‌ها از الگوریتم SHA -256 برای استخراج‌ استفاده می‌ نمایند . پس ، از این دستگاه‌‌ها‌ علاوه‌ بر استخراج‌ بیت کوین می‌توان برای استخراج بیت کوین کش ، بیت کوین SV و ارزهای دیجیتال دیگری که از این الگوریتم پیروی می‌کنند ، استفاده نمود . درنتیجه اگر قصد‌ استخراج این رمزارزها را دارید ، این دستگاه‌ها برای شما مناسب‌ خواهد می باشد .
   دستگاه‌ Antminer S19 Pro از مارک Bitmine
    دستگاه Whatsminer M31 S از مارک MicroBT
    دستگاه Avalon 1166 از مارک Canaan
    دستگاه T3 43 T از مارک Innosilicon
    دستگاه EBIT E115++ از مارک Ebang
استخراج بیت کوین

آینده‌ روشن‌ قیمت بیت کوین

   پیش‌بینی‌های بسیاری وجود دارد که بر حسب آن ، قیمت بیت کوین تا چند ساله آتی روندی صعودی خواهد داشت . سرعت‌ بالا‌رفتن‌ قیمت‌ بیت کوین به احتمال زیاد سریع‌تر و پرشیب‌تر‌ از‌ هزینه‌هایی مثل برق و انرژی‌ می باشد . پس احتمالاً فرایند استخراج بیت کوین در طولانی‌ مدت‌ برای شما به‌صرفه‌تر می باشد و با بالا‌رفتن‌ این قیمت ، نرخ برگشت سرمایه‌ کاهش‌ پیدا‌ می‌کند .
   زمانی یک سرمایه‌گذاری موفق است که شما با آگاهی‌ کامل از همه‌ شرایط‌ ، ریسک‌ها و خطر‌ها‌ وارد آن شوید . تجربه نشان داده‌ است‌ که سرمایه‌گذاری طولانی‌ مدت در استخراج‌ بیت کوین ، بدون انتظار‌ سوددهی‌ سریع ، همچنان می‌تواند پربازده باشد. کافی‌ است که بینش‌ کافی‌ به دنیای ارز دیجیتال داشته باشید .
_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_
نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.
_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_❤_
امتیاز بده لطفا!