تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

چرا ماینینگ در ایران؟ + قوانین و شرایط ایران برای ماینینگ💰

 

 

 

 

شما عزیزان میتونید به جای خوندن مقاله به صوت زیر گوش دهید.❤🖤

 

 

 

 

 

ماینینگ در ایران

امروزه ماینینگ به صرفه است یا خیر ؟

    واردات ماینر ممنوع‌ شد : امروزه همه دنیا‌ به ارز‌های‌ دیجیتال یا رمز‌ ارزها روی آورده اند و کشور‌ها‌ و شرکت‌های‌ بسیاری نیز در این زمینه‌ فعالیت‌ می کنند و سرمایه گذاری های بزرگی انجام‌ داده اند .

   اما برای استخراج یا همان ماین ارز‌ دیجیتال حتما باید دستگاه‌هایی‌ به نام‌ ماینر خریداری نمود که این کار را برای ما انجام‌ دهند ، و این دستگاه‌ها‌ یکسری مشکلات را برای کشور و مردم به همراه دارند ، و آن چه چیزی است ؟

   بزرگ‌ ترین مشکلی که وجود دارد‌ ، قاچاق‌ بودن‌ ماینرها است که به صورت غیر قانونی وارد کشور می گردند .
   مشکل‌ بعدی‌ ، عدم وجود سیستم‌ یکپارچه برای مدیریت این دستگاه ها و سیستم‌ است .
   و یکی از بزرگ‌ ترین مشکل ها استخراج‌ غیر‌قانونی‌ ارز‌ دیجیتال و استفاده‌ از ماینر بدون‌ تایید‌ مراکز‌ مربوطه است .
   و مشکل‌ تر‌از‌ همه مصرف‌ خیلی زیاد‌ برق کشور‌ است که ضرر‌ بزرگی به کشور ، دولت‌ و مردم‌ می زند .
    تمامی این موارد دست به دست هم می دهند و موجب می شوند که ماینینگ و خریداری دستگاه ماینر جدی‌ گردد ، به همین دلیل موضوع‌ دولت بجز مراکزی که تایید‌ شده‌ هستند تعطیل‌ خواهد کرد و فرد مسئول‌ جریمه و به مراجع قضائی معرفی‌ می شود . پس باید دقت کنید که هر کار و فعالیتی در این زمینه دارید حتماً باید قانونی و ثبت شده‌ باشد‌ .

🔴⚫

 

بیشتر بخوانید : واردات ماینر از چین

 

🔴⚫

   جواب‌ سوال‌ در نهایت : بله ، ماینینگ در ایران بازار خوبی‌ دارد‌ و سود خوبی نیز برای شما در بر دارد ، اما پایه و اساس‌ قوی ندارد‌ ، منظور این است که ارزشی ندارد شما پس انداز چند ساله خویش را در ایران کار‌ سرمایه‌ گذاری نمائید ، زیرا این یک کار نو پا است و آینده‌ نیز‌ مشخص‌ نمی باشد ، پس درصورتی‌که ریسک پذیر هستید به دنبال‌ این کار بروید در غیر این صورت مطالعه فراوانی داشته باشید و پس‌ازآن وارد شوید .

ماینینگ در ایران

شرایط ترخیص‌ ماینر از گمرک در ایران چه چیزی می باشد ؟

   همیشه اما و اگر‌هایی‌ در رابطه با استخراج بیت کوین و صدور مجوز برای آن در ایران وجود دارد و این روی فرایند واردات ماینر و ترخیص‌ ماینر از گمرک هم تاثیر‌ گذار بوده است .

   ولی اخیراً با استخراج فرآورده‌‌های‌ پردازشی رمزنگاری شده‌ موافقت‌ نمود و آن را به عنوان یک فعالیت صنعتی و با اخذ‌ مجوز‌ از وزارت صنعت‌ ، معدن و تجارت‌ (صمت) مجاز اند که این یک خبر‌ خوب برای واردکنندگان ماینر است .

   هم اکنون ترخیص‌ ماینر و ارائه‌ ثبت‌ سفارش‌ با کد ردیف‌ تعرفه‌ ۸۴۷۱۹۰۹۰ امکان‌ پذیر می باشد.

🔴⚫

 

صنعت ماینینگ و فارم هتلینگ ماینر

 

 

🔴⚫

   هم اکنون ماینرهای زیر ردیف‌ تعرفه‌ ۸۴۷۱ که مربوط به ماشین‌‌های‌ خودکار‌ داده پردازی (Automatic data processing machines) ، ماشین‌‌های‌ انتقال‌ داده‌ها (Machines for Transcribing data) و ماشین‌‌های‌ بررسی داده‌ها (Machines for processing data) است‌ طبقه‌بندی‌ می‌گردد .

   در این ردیف‌ تعرفه‌ دستگاه‌های دیگری هم از قبیل PC ، نوت بوک (Note Book) ، دیسک خوان‌ فوری‌ ، سایر‌ واحد‌های‌ مربوط‌ به ماشین‌‌های‌ خودکار داده‌پردازی مثل انواع‌ بردها شامل برد اصلی (Main Board) ، گرافیک ، صدا و ویدئو طبقه‌بندی‌ می‌ گردند ، پس اعلام‌ ردیف‌ تعرفه‌ دستگاه‌‌های‌ استخراج‌ بیت کوین « ماینر » از سوی گمرک ، امری مرسوم‌ و قانونی‌ و هیچ‌ ارتباطی با شرایط‌ ورود‌ این کالا‌ به داخل کشور و سایر سیاست‌گذاری‌ها در این زمینه ندارد .

    ازاین‌رو فرایند ترخیص‌ کالا‌ به‌درستی‌ انجام خواهد گرفت .

 

ماینینگ در ایران
نتیجه گیری

 

   در این مقاله درمورد شرایط ماینینگ در ایران صحبت کردیم و دانستیم که هم اکنون ترخیص ماینر از گمرک امکان پذیر است و اگر شما فردی ریسک پذیر هستید ، به شما توصیه میکنیم که به دنبال ماینینگ در ایران باشید چون ماینینگ در ایران نوپاست و آینده آن هم نا مشخص است.

🔴⚫

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید😉.

امتیاز بده لطفا!