تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

معرفی بهترین ماینر ها در سال ۲۰۲۲😎

 

 

 

 

 

شما عزیزان میتونید به جای خوندن مقاله به صوت زیر گوش دهید.❤🖤

 

خرید ماینر از کیان ماینر

 

   در این مقاله قصد داریم چند تا از بهترین ماینر هایی که در سال ۲۰۲۰ معرفی‌ شده‌ اند را به شما معرفی نماییم .

   لازم‌ به ذکر می باشد که هرچقدر قدرت‌‌ دستگاه‌ بیشتر‌ باشد‌ الزاماً به معنای بهتر بودن دستگاه‌ نمی باشد . یعنی تنها عامل برتری‌ یک دستگاه به قدرت آن نمی باشد . بساکه عواملی مثل مصرف‌ برق ، طول عمر ، وزن ، صدا ، اندازه‌ و … همچنین نقش اساسی در انتخاب‌ بهترین ماینر ایفا‌ می کنند .

 

بهترین ماینر

 

۱ . بیت مین انت ماینر اس ۱۷ پلاس یا +Bitmain Antminer S17

 

   قدرت‌ : ۷۳ تراهش بر ثانیه (۷۳ TH/S)
   مصرف برق : ۹۲۰ , ۲ وات (۲۹۲۰ W)
   قیمت جهانی : تقریباً ۶۰۰ , ۲ دلار

   ابن ماینر در دسامبر ۲۰۱۹ به بازار عرضه‌ گشت ، با قدرت ۷۳ تراهش (TH/S) و مصرف‌ برق حدود ۲ , ۹۲۰ وات‌ ، که اکنون به عنوان بهترین دستگاه‌ استخراج‌ بیت کوین شناخته می گردد . قیمت‌ این دستگاه‌ بین‌ ۲ , ۴۰۰  تا ۲ , ۶۰۰ دلار می باشد .

   در این ماینر با استفاده‌ از فناوری انتقال‌ گرمای دوگانه ، فضای بین‌ ورودی‌ و خروجی‌ هوا‌ ۵۰ درصد کم می گردد . همین عامل می تواند دمای دستگاه‌ و صدای آن را تا حد بسیار فراوانی بهبود بخشد . همچنین در این مدل‌ جدید‌ مکانیسم‌های‌ تحمل‌ دما‌ و خنک‌ کنندگی پیشرفت‌ قابل توجهی یافته اند تا حداقل نوسان را در کارکرد‌ آن داشته باشیم .

 

بهترین ماینر

۲ . بیت مین انت ماینر اس ۱۷ پرو یا Bitmain Antminer S17 Pro

 

   قدرت‌ : ۵۳ تراهش بر ثانیه‌ (۵۳ TH/S)
   مصرف‌ برق : ۲ , ۰۹۴ وات‌ (۲۰۹۴ W)
   قیمت جهانی : تقریباً ۹۰۰ , ۱ دلار

   تا قبل از عرضه‌ اس ۱۷ پلاس ، این دستگاه‌ به عنوان برترین دستگاه استخراج‌ بیت کوین شناخته‌ می شد . ولی در حال‌ حاضر در رده دوم بهترین‌ انواع‌ ماینر ها قرار دارد .

   انت‌ماینر اس ۱۷ پرو در آوریل ۲۰۱۹ به بازار‌ عرضه‌ گشت ، با قدرت‌ ۵۳ تراهش (TH/S) و مصرف‌ برق حدود ۲۰۹۰ وات‌ دومین دستگاه‌ برتر و سودآور جهان برای استخراج بیت کوین می باشد .

   این ماینر نیز نظیر اس ۱۷ پلاس‌ در سه حالت‌ قابل راه‌اندازی می باشد : کم مصرف‌ – معمولی و توربو که هر یک قدرت هش و مصرف‌ برق گوناگونی دارند .

 

بهترین ماینر

۳ . اینوسیلیکون تی ۳ پلاس‌ یا Innosilicon T3+ 52 T

 

   قدرت‌ : ۵۲ تراهش بر ثانیه (۵۲ TH/S)
   مصرف برق : ۱۰۰ , ۲ وات‌ (۲۱۰۰ W)
   قیمت‌ جهانی : تقریباً ۷۰۰ , ۱ دلار

   قدرت ۵۲ تراهش و مصرف برق ۲۱۰۰ وات‌ ، این دستگاه‌ را در فهرست خرید استخراج‌ کننده های بسیاری قرار داده است . از سوی دیگر ، شرکت اینوسیلیکون نیز یک شرکت بسیار معتبر می باشد و از این نظر نیز‌ یک مزیت به شمار‌ می رود‌.

   وزن خیلی مناسب‌ این دستگاه نسبت‌ به قدرت هش (ده کیلوگرم) و ابعاد تقریبا‌ کوچک‌ آن موجب شده است تا این ماینر در مقیاس صنعتی و در سطح بالایی به کار گرفته شود‌ .

   تی ۳ پلاس مدل دیگری همچنین دارد‌ که قدرت آن به ۵۷ تراهش می رسد . قیمت‌ Innosilicon T3+ 52 T در بازارهای جهانی تقریباً ۷۰۰ , ۱ دلار است .

 

بهترین ماینر

 

۴ . واتس‌ماینر ام۲۰ اس یا Whatsminer M20 S

 

   قدرت‌ : ۶۸ تراهش بر ثانیه‌ (۶۸ TH/S)
   مصرف‌ برق : ۳۶۰ , ۳ وات‌ (۳۳۶۰ W)
   قیمت‌ جهانی : تقریباً ۸۰۰ , ۱ دلار

    شرکت MicroBT به تازگی‌ با عرضه دستگاه قدرتمند‌ واتس‌ماینر ام ۲۰ اس نشان داده که به عنوان یک رقیب جدی‌ برای شرکت های کلان ماینینگ محسوب می گردد . زیرا قیمت‌ پایین‌ و قدرت‌ بالای این دستگاه‌ در مقایسه‌ با رقبای آن خیلی امیدوارکننده می باشد .

   وزن‌ این دستگاه ماینر حدود ۱۲ کیلوگرم می باشد که نسبت‌ به انواع دیگر ماینرها خیلی زیاد‌ به حساب نمی آید . از این ماینر در سطح‌ صنعتی و خرد تا حد بسیاری استفاده می گردد ولی به میزان‌ استفاده‌ از انت ماینرها نمی باشد .

   ماینر M20 S با ۶۸ تراهش قدرت ، تقریباً با مصرف‌ برقی‌ ۳۶۰ , ۱ در آگوست ۲۰۱۹ عرضه‌ شد . ماینر Whatsminer M20 S با قیمت تقریباً ۸۹۰ , ۱ دلار در سایت‌های‌ خارجی‌ به فروش می رسد .

 

بهترین ماینر

 

۵ . ای بنگ‌ ای بیت ای‌۱۲ پلاس‌ یا Ebang Ebit E12+

 

   قدرت‌ : ۵۰ تراهش بر ثانیه‌ (۵۰ TH/S)
   مصرف‌ برق : ۵۰۰ , ۲ وات‌ (۲۵۰۰ W)
   قیمت جهانی : تقریباً ۳۰۰ , ۲ دلار

    شرکت‌ ای بنگ‌ با انواع‌ ماینر سری‌ E خودش توانسته بخش بزرگی از بازار فروش دستگاه های استخراج‌ بیت کوین را به خویش اختصاص‌ دهد‌ . دستگاه‌ Ebit E12+ آخرین‌ و قدرتمندترین‌ دستگاه تولیدی این شرکت‌ می باشد .

    این دستگاه‌ در اکتبر ۲۰۱۸ عرضه گشت و با قدرت‌ هش فوق‌العاده‌ بالای ۴۴ تراهش توجه‌ خیلی از مشتریان‌ را به خود جلب‌ کرد . مدل‌ +E12 با قدرت هش ۵۰ تراهش و مصرف‌ برق حدود ۲۵۰۰ در میان انواع ماینرهای پرقدرت‌ استخراج‌ ، می درخشد .

   وزن‌ این دستگاه‌ حدود ۱۰ کیلوگرم می باشد که به نسبت‌ رقبای خویش یک وزن عالی‌ به شمار‌ می رود‌. ابعاد کوچک‌ این دستگاه‌ نسبت به انواع دیگر ماینرها باعث می شود‌ که به سادگی بتوان آن‌ را در فارم‌ قرار داد‌ .

 

بهترین ماینر

 

۶ . کنان آوالون ماینر ۱۰۶۶ یا Canaan AvalonMiner 1066

 

   قدرت‌ : ۵۰ تراهش بر ثانیه (۵۰ TH/S)
   مصرف‌ برق : ۲۵۰ , ۳ وات (۳۲۵۰ W)
   قیمت‌ جهانی : تقریباً ۴۰۰ , ۱ دلار

   شرکت کنان که دومین شرکت بزرگ تولیدکننده انواع ماینرها در جهان است‌ ، قصد دارد‌ با دستگاه‌های‌ استخراج‌ کننده خویش بازار فروش انواع‌ ماینر را در اختیار‌ بگیرد .

   این دستگاه‌ با قدرت‌ ۵۰ تراهش و مصرف‌ برق ۳ , ۲۵۰ وات‌ ، یکی از سودآورترین دستگاه‌ استخراج بیت کوین می باشد ، مخصوصا در مناطقی که هزینه برق پایین‌ است .

   کیفیت‌ بالای دستگاه‌های‌ کنان و قیمت‌ پایین‌‌ آن‌ موجب شده‌ است‌ تا افراد‌ زیادی از این دستگاه‌‌ در فارم های خویش استفاده نمایند . قیمت‌ آوالون ماینر ۱۰۶۶ در فروشگاه‌ اینترنتی حدود ۴۰۰ , ۱ دلار می باشد .

 

بهترین ماینر

 

نتیجه گیری

 

   مهمترین عواملی که بر سودآوری و بازگشت‌ سرمایه یک ماینر موثر‌ می باشد ، عبارتند از :

 

بیشتر بخوانید : تعمیر‌ فوری دستگاه ماینر+ تعمیر ماینر تضمینی🛠

 

قدرت‌ دستگاه (هش ریت/نرخ هش) :

   هرچقدر میزان قدرت پردازش دستگاه برای تولید هش بیشتر‌ باشد‌ ، میزان‌ بیت کوین های استخراج‌ شده‌ همچنین افزایش‌ می یابد . مانند : قدرت‌ دستگاه Antminer S17+ حدود ۷۳ تراهش بر ثانیه (۷۳ TH/S) می باشد.

مصرف‌ برق دستگاه :

   هرچقدر میزان برق مصرفی دستگاه استخراج‌ بر حسب وات بیشتر‌ باشد ، شخص استخراج کننده باید هزینه‌ برق بیشتری را پرداخت نماید . نمونه : کاربرد برق دستگاه +Antminer S17 حدود ۲ , ۹۲۰ کلمه (۲۹۲۰ W) می باشد .

قیمت‌ دستگاه‌ :

   هر چقدر قیمت‌ ماینر بیشتر‌ باشد‌ دستگاه‌ الزاماً باید مدت زیادی فعالیت‌ کند تا سرمایه‌ خرید‌ برگردد و زمان بازگشت‌ سرمایه‌ زیاد شود .

 

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید🙃.

 

امتیاز بده لطفا!