تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

۴ مزیت کنترل برد ماینر + نکات مهم هنگام خرید🛒

 

 

 

 

 

شما عزیزان میتونید به جای خوندن مقاله به صوت زیر گوش دهید.❤🖤

 

 

 

 

 

 کنترل برد ماینر

اهمیت کنترل برد ماینر

 

   کنترل برد ماینر یکی از مهم‌ترین قطعاتی می باشد که در سیستم‌‌های‌ استخراج‌ رمز ارز‌ها‌ وجود خواهد داشت . همانگونه که از نام این قطعه‌ پیداست ، برد وظیفه‌ دارد‌ که کنترل‌ بخش های مختلف یک سیستم‌ ماینینگ را بر عهده بگیرد . همچنین‌ کنترل‌ برد یکی از قطعات مصرفی ماینرها محسوب‌ می‌شود .

   قطعاً با خرابی‌ این قطعه‌ عملکرد ماین کردن‌ رمز‌ ارز‌ها‌ متفاوت شده و درآمدزایی مزرعه‌ استخراج قطع‌ یا متوقف‌ خواهد شد . به همین دلیل در صورت خرابی بایستی هر چه زودتر کنترل برد ماینر را با نمونه اصلی تعویض نمایید‌ .

 

 

 کنترل برد ماینر

مزیت های عملکرد‌ کنترل برد ماینر در سیستم‌

 

   کنترل‌ برد در سیستم‌‌های‌ ماینینگ وظایف گوناگونی دارد‌ که بر روی استخراج رمز ارزها تاثیر مثبتی می‌گذارد . همچنین چنانچه اختلالی در انجام هر یک از این وظایف پیش بیاید ، دستگاه‌ دیگر ، توانایی‌ استخراج نخواهد داشت . به همین دلیل در سیستم‌های استخراج ارز‌های‌ دیجیتال حتما باید به سلامت‌ کنترل برد توجه نمود و آن را درنظر داشت .

هماهنگی هشبردها

 

   در دستگاه‌ ماینر یک یا چند هشبرد وجود دارد‌ که چیپ‌های پردازشی را می‌توان روی آن‌ها دید . بدیهی‌ می باشد که هماهنگ بودن‌ هشبردها می‌تواند موجب عملکرد‌ درست یک دستگاه‌ ماینر شود‌ . همچنین با هماهنگی بهتر‌ هشبردها به ماینر کمک می‌ نماید تا بیشترین‌ هش ریت یا نرخ استخراج را در اختیار‌ کاربرد‌ بگذارد . کنترل‌ برد ماینر قطعه‌ای می باشد که هشبردها را برای رسیدن به این مزیت‌ با یکدیگر هماهنگ‌ می نماید .

کنترل فن

 

   همانطور که می‌دانید تجهیزات ماینینگ در طول کار‌ روزانه خویش بسیار گرم می‌شوند؛ زیرا فشار‌ کاری‌ آن‌ها زیاد می باشد . به همین خاطر وجود یک سیستم خنک‌ کننده ایده‌آل می‌تواند در سیستم‌های ماینر مفید باشد‌ . به اضافه اینکه کنترل برد می‌تواند هدایت سیستم کولینگ را بر عهده‌ بگیرد تا ماینر به بهترین‌ شکل‌ ممکن‌ کار کند . با این اتفاق‌ ، استهلاک سیستم خنک‌ کننده نیز کمتر می شود .

 

بیشتر بدانید : ۰ تا ۱۰۰ خرید ماینر💲

 

تغذیه سیستم‌ ماینینگ

 

   مصرف برق در سیستم‌‌های‌ ماینینگ از اهمیت‌ خیلی زیادی‌ برخوردار می باشد . به اضافه اینکه برق باید به بهترین‌ شکل‌ به تجهیزات برسد تا ماینرها بالاترین راندمان خود‌ را نشان‌ دهند . با استفاده‌ از کنترل‌ برد ماینر و یک پاور مناسب‌ می‌توان برق کافی تجهیزات را تامین‌ نمود . مورد دیگر این که کنترل‌ برد می‌تواند مدیریت سیستم تغذیه‌ را بر عهده‌ بگیرد .

انتقال دیتا

 

   هشبردها بعد از استخراج ارزهای دیجیتال اطلاعات‌ اصلی‌ را به سیستم‌ کامپیوتری اصلی‌ می‌فرستند . اما اصلی‌ترین قطعه تاثیرگذار در این عملیات کنترل‌ بردها می باشند که انتقال‌ دیتای سیستم‌ را بر عهده‌ دارند . همچنین‌ انجام‌ محاسبات پردازشی و تخمین هش ریت ماینر از دیگر وظایفی می باشد که این قطعه در سیستم‌ انجام‌ می‌دهد .

 

 کنترل برد ماینر

نکات حیاتی در خرید کنترل برد ماینر

 

   چنانچه کنترل برد ماینر شما خراب‌ شده‌ و باید تعویض‌ شود ، بهتر‌ می باشد که با اطلاعات‌ بیشتری برای خرید اقدام‌ نمائید . همچنین‌ دقت‌ نمائید که کنترل برد نامناسب با دستگاه‌ ماینر می‌تواند چالش‌های بسیاری برای شما به وجود بیاورد . به دلیل همین زمان خرید‌ نکات مهمی را به‌خاطر‌ بسپارید تا محصولی مناسبی را انتخاب‌ نمائید‌ .

 

توجه‌ به سازگاری برد با نوع و دستگاه‌ کوین

 

   نخستین و مهم‌ترین نکته‌ در هنگام خرید‌ کنترل برد ، توجه‌ به سری و مدل‌ دستگاه می باشد . برخی از کنترل‌ بردها فقط با برخی‌ از دستگاه‌های ماینر کار می‌کنند . به همین خاطر پیش از خرید‌ نسبت‌ به سازگاری‌ برد با ماینر اطمینان‌ حاصل‌ نمائید .

 

اصالت‌ برد

 

   دقت نمائید که خرید یک کنترل‌ برد ماینر تقلبی می‌تواند تهدید بزرگی‌ برای شما باشد‌ . قطعات تقلبی با استانداردهای مناسبی ساخته‌ نمی‌شوند ، شاید به دیگر قطعات نیز‌ صدمه‌ بزنند . همچنین در صورت‌ شروع‌ به کار‌ نیز باعث کاهش‌ راندمان یا هش ریت سیستم می شوند .

 

گارانتی

 

   داشتن گارانتی یکی دیگر از مواردی می باشد که توصیه‌ می‌کنیم که آن را زمان خرید‌ فراموش نکنید . کنترل‌ بردهایی که با گارانتی عرضه می‌شوند ، دارای اصالت تضمین‌ شده‌ای می باشند . به اضافه اینکه در صورت‌ خرابی راه مناسبی برای حل مشکل‌ جلوی پای شما می‌گذارند .

 

 کنترل برد ماینر

نتیجه‌گیری‌

 

   در این مقاله‌ به اهمیت و مزایای‌ کنترل‌ برد ماینر و همچنین نکات مهم در هنگام خرید‌ این محصول‌ را اشاره‌ کردیم . کیان ماینر شرایطی را فراهم‌ کرده تا برای خرید‌ کنترل‌ برد ماینر دیگر با چالش خاص مواجه نشوید . کافی می باشد در میان نمونه های موجود‌ در سایت‌ کنترل‌ برد مورد‌نظر‌ خود را ثبت‌ سفارش‌ نمائید .

   همچنین‌ چنانچه محصول‌ در سایت موجود نبود هم جای‌ نگرانی‌ نمی باشد ؛ زیرا تیم تامین‌ قطعات در کنار‌ شما عزیزان می باشند . بسته سفارش نیز با شیوه ها مختلف‌ در کمترین زمان ممکن‌ به دستتان خواهد رسید .

 

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.🖤❤

 

 

امتیاز بده لطفا!