تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

انواع هشبرد ماینر و شناخت %۱۰۰ آن‌ها👈 + نکات مهم هنگام خرید

 

 

 

 

شما عزیزان میتونید صوت کامل متن مقاله را گوش بدید.🎵

 

 

 

 

هشبرد ماینر

هشبرد ماینر چه چیزی است ؟

 

   در بازار‌ دستگاه‌‌هایی‌ وجود دارند که برای استخراج‌ رمز‌ ارز استفاده می‌ گردند و آن را با اسم ماینر می‌شناسند . در داخل ماینرها چند هشبرد وجود خواهد داشت . چیپ‌های موجود‌ در هشبرد اند که به شما کمک‌ می‌کنند تا رمز ارزهای گوناگون را استخراج نمائید .

   در بعضی موارد‌ به دلایل متفاوت ایراداتی روی چیپ‌ها و مدار تغذیه‌ هشبرد پیش می‌آید . همچنین با این اتفاق دستگاه ماینر دیگر توانایی‌ کامل خویش را برای استخراج‌ نخواهد داشت و شاید به صورت کامل از کار بیافتد .

   به همین دلیل طبیعی‌ می باشد که دستگاه‌‌های‌ ماینر در طول کارکردشان نیاز به هشبرد یدکی پیدا‌ نمایند . اگر شما هم احتیاج به خرید هشبرد ماینر برای حل این مشکل‌ را دارید ، بایستی به نکاتی مهم‌ شناخت داشته باشید .

 

 

هشبرد ماینر

انواع هشبرد و شناخت آن‌ها

 

   توجه نمائید که هشبردهای ماینر در مدل یا دسته‌‌های‌ مخصوصی طبقه‌بندی‌ نمی‌شوند؛ زیرا هم مدل‌ دارای هشبرد مخصوص‌ خویش است . ولی در بازار هشبردهایی را می‌توان پیدا‌ کرد که با چند ماینر سازگاری دارند .

   چنانچه شما در شناسایی‌ هشبرد ماینر خویش مشکل‌ دارید ، از یک فرد ماهر کمک‌ بگیرید . همچنین دقت‌ نمائید که با انتخاب اشتباه و خرید‌ هشبرد نامناسب به مشکلات فراوانی برخورد‌ خواهید نمود . در واقع با چند ترفند ساده‌ می‌توانید‌ هشبرد مناسب‌ را پیدا نمائید .

 

برند‌ تولید کننده

 

   نخستین قدم‌ برای پیدا‌ کردن‌ هشبرد مناسب‌ این می باشد که در پی شرکت‌ سازنده‌ بروید . تمام شرکت‌‌های‌ تولید کننده ماینر مانند بیت مین ، هشبردهای دستگاه خویش را در بازار‌ عرضه می‌کنند . شما هم چنانچه به‌دنبال‌ هشبرد مناسب می باشید ، دیگر وقت‌ خویش را روی نمونه‌های برند‌های‌ دیگر نگذارید .

 

مدل و کانکتورها

 

   در مواردی دیده‌ شده‌ که هشبرد ماینر با یک برند‌ یا مدل‌ خاص برای خرید‌ پیدا نمی گردد . همچنین‌ خاموش‌ماندن‌ دستگاه‌‌های‌ ماینینگ به مزارع‌ استخراج‌ رمز‌ ارز ضررهای شدیدی وارد می‌کند‌ . به همین علت در برخی مواقع بایستی از هشبردهای برند‌ها‌ دیگر برای یک دستگاه ماینینگ استفاده کرد . در چنین‌ شرایطی بایستی یک هشبرد ماینر با کانکتور و سری‌ ساخت مخصوص استفاده‌ نمود .

 

 

هشبرد ماینر

نکات بااهمیت در خرید‌

 

   چنانچه قصد‌ دارید که هشبرد ماینر مناسبی خریداری نمائید ، باید به نکات مهمی دقت نمایید . مطمئن باشید که با دقت‌ به همین نکات ساده می‌توان به بهترین گزینه خرید‌ رسید‌ و از زیان‌‌های‌ هنگفت هنگام نصب‌ و استفاده‌ جلوگیری‌ نمود .

 

توجه‌ به مدل‌ و سازگاری‌ با سیستم

 

   اول‌ از همه باید به سری‌ ساخت‌ هشبرد ماینر توجه نمائید . به عنوان نمونه ماینرهای شرکت بیت مین‌ در سری‌‌های‌ S و T ساخته می‌شوند . به همین دلیل تنها باید‌ هشبردی را انتخاب نمائید که با آن سری‌ دستگاه سازگار می باشد .

 

سلامت‌ ظاهری‌

 

   اولین و مهم‌ترین نکته‌ در هنگام خرید‌ ، توجه‌ به وضعیت ظاهری‌ دستگاه‌ می باشد . دقت‌ نمائید که روی برد هشبرد جای هیچ گونه‌ لحیم کاری یا تعمیر وجود نداشته باشد . همچنین تمام هیت سینک‌ها حتما باید در جای خویش محکم‌ باشند .

 

نوع‌ کانکتورها

 

   توجه‌ به نوع‌ کانکتور از نکاتی می باشد که نباید هنگام خرید فراموش نمائید . توجه کنید که در صورت انتخاب‌ هشبرد ماینر اشتباه‌ ، قطعه‌ روی دستگاه ماینینگ سوار‌ نمی شود . همچنین‌ در صورت نصب هم تستر یا خود‌ سیستم هشبرد را شناسایی‌ نمی‌کنند .

 

اصالت کالا

 

   با خرید‌ یک هشبرد تقلبی‌ و نصب‌ آن روی دستگاه ماینینگ مشکلات بسیاری برای خودتان به وجود می‌آورید . مطمئن‌ باشید که با انجام‌ این کار‌ نه تنها هش ریت بیشتر‌ نمی گردد ، بلکه دیگر قسمت‌ها در خطر‌ خرابی قرار‌ خواهند گرفت . به همین دلیل در زمان خرید‌ اصالت کالا‌ را فراموش‌نکنید‌ .

 

خدمات گارانتی

 

   توصیه‌ می گردد که در زمان خرید‌ هشبرد ماینر به وضعیت‌ ضمانت‌ یا همان گارانتی قطعه‌ دقت نمائید . با انجام‌ این کار در صورتی که قطعه‌ خراب گردد ، دیگر متحمل‌ هزینه‌‌های‌ سنگین تعمیرات نخواهید شد . همچنین‌ بعضی از شرکت‌‌های‌ معتبر‌ به شما ضمانت بازگشت کالا‌ نیز می‌دهند .

 

بیشتر بخوانید : ۴ مزیت کنترل برد ماینر + نکات مهم هنگام خرید🛒

 

قیمت‌ هشبرد

 

   تجهیزات ماینینگ به صورت کلی‌ قیمت‌ خیلی بالایی‌ دارند و در بازار به سختی پیدا‌ می‌شوند . همچنین قیمت‌ اعلامی فروشندگان با هم متفاوت می باشند و شرایط خرید را برای مصرف‌ کننده سخت‌تر می‌کنند . برند و مدل دستگاه‌ هم از دیگر عوامل تاثیرگذار‌ روی قیمت هشبرد ماینر می باشند .

 

هشبرد ماینر

نتیجه گیری

 

   برای خرید هشبرد ماینر اصل با قیمت‌ مناسب‌ لزومی ندارد که زحمت زیادی بکشید . سایت کیان ماینر شرایطی را فراهم‌ نموده تا با چند کلیک هشبردهای مناسب‌ برای انواع دستگاه ماینر را پیدا‌ نمائید . سپس کافیست با توجه به سلیقه‌ خویش مراحل‌ ثبت‌ سفارش‌ را انجام‌ دهید و منتظر رسیدن‌ مامورین ارسال کیان ماینر درب منزلتان باشید .

 

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.🖤❤

امتیاز بده لطفا!