تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

۳ نکته مهم جهت خرید پاور ماینر😎

 

 

شما عزیزان میتونید به جای خوندن مقاله به صوت زیر گوش دهید.❤🖤

 

 

 پاور ماینر

 

پاور ماینر و تامین برق برای ماینینگ

 

   برق مصرفی مزارع‌ استخراج‌ رمز‌ ارز‌ها‌ همواره مورد‌ بحث‌ مردم‌ و افراد فعال‌ در این زمینه می باشد . برای اینکه بتوان برق مصرفی کارت‌های ‌گرافیک یک مرکز‌ استخراج‌ ارز‌ دیجیتال را تامین نمود ، بایستی از یک وسیله‌ دستگاه‌ مهم‌ به نام‌ پاور ماینر کمک‌ گرفت . با استفاده از این دستگاه‌ می‌توان برق مورد‌ نیاز یک یا چند کارت گرافیک در یک ریگ را تامین‌ نمود .

   از آنجایی که برق رسانی درست‌ و بدون‌ نوسان‌ باعث افزایش‌ طول عمر‌ دیگر تجهیزات‌ و بازدهی‌ ماینرها می گردد ، بایستی در انتخاب‌ پاور دقت‌ خیلی زیادی‌ به خرج‌ دهید .

 پاور ماینر

 

انواع برند‌های‌ پاور ماینر

 

   در بازار قطعات الکترونیکی می‌توانید از پاورهای ماینر با برند‌های‌ گوناگون را پیدا‌ کنید . توجه‌ داشته باشید که پاورها با هر برندی‌ دارای عملکردی مشابه می باشند ، اما توصیه می‌شود‌ که در پی خرید‌ محصولات‌ برندهای سرشناس بروید ؛ برای‌اینکه محصولات آن‌ها قابلیت اطمینان‌ بیشتری‌ دارند .

   به همین سبب دیگر نگران‌ خرابی‌ دیگر تجهیزات به‌خاطر‌ یک پاور بی‌کیفیت نخواهید بود . به طور کلی برند‌های‌ گرین ، ترمال تک و بیت مین جزء بهترین تولیدکننده‌های پاور دستگاه ماینر در دنیا‌ می باشند.

 

 

 پاور ماینر

 

نکات خرید پاور ماینر

 

   برند و نوع‌ تاییدیه‌ تنها مواردی نمی باشند که روی عملکرد‌ پاور ماینر تاثیر‌ می‌گذارند . ولی در زمان خرید‌ باید نکات مختلفی‌ همراه با هم بررسی‌ شوند تا بتوان بهترین پاور برای یک مزرعه‌ استخراج‌ رمز‌ ارز‌ را تامین نمود . همچنین در صورتی که پاور برای دیگر تجهیزات‌ مناسب‌ نباشد ، به سادگی باعث خرابی‌ قطعات ارزشمندی نظیر کارت‌های گرافیک روی ریگ خواهد شد .

 

توان‌ کل و تطبیق‌ با سیستم‌ ماینینگ

 

   کارت‌های گرافیکی که برای ماین کردن ارزهای دیجیتال استفاده‌ می‌ گردند ، توان‌ مصرفی حدود ۱۵۰ واتی دارند . پاورهای مخصوص انجام‌ این کار هم عموما‌ً با قدرت بالای ۶۰۰ وات کار‌ می‌کنند تا بتوانند برق مصرفی چند کارت گرافیک را تامین کنید . همواره سعی کنید که پاور توان‌ مناسبی با کارت‌‌های‌ گرافیکی داشته باشید‌ . به همین خاطر پاورهای دارای توان ۱۶۰۰ تا ۱۸۰۰ واتی را برای ماینینگ بخرید .

 

بیشتر بخوانید : انواع هشبرد ماینر و شناخت %۱۰۰ آن‌ها👈 نکات مهم هنگام خرید

 

 

کانکتورهای خروجی‌

 

   پاور ماینر با استفاده از کانکتورهای استاندارد ساتا ( SATA ) یا PCI-e به کارت‌‌های‌ گرافیک متصل می‌ گردند . به همین دلیل هنگام خرید‌ بایستی به نوع کابل سازگار‌ با سیستم ماینر خویش دقت نمائید . در غیر این صورت نصب پاور غیر ممکن گشته و با ترفندهای غیر اصولی انجام‌ می‌ گردد .

 

دسته سیم

 

   همانطور که می‌دانید یک پاور توانایی‌ اتصال به چند کارت گرافیک را خواهد داشت . برای انجام این کار می‌توان از دسته سیم‌‌های‌ افزایش‌ طول یا تعداد خروجی‌ استفاده‌ نمود . البته‌ دقت‌ نمائید که دسته سیم پاور دارای کیفیت و آلیاژ خوبی‌ باشد و روی برق خروجی‌ تاثیر‌ ناچیزی بگذارد .

 

 

 پاور ماینر

 

نتیجه‌گیری‌

 

   زمان خرید‌ پاور باید به خنک‌ کنندگی فن و صدای آن توجه‌ نمائید تا پاور با افزایش‌ حرارت دچار افت‌ بازدهی نگردد . همچنین پاورهایی که صدای اندکی دارند روی کاهش نویز کلی‌ سیستم ماینینگ تاثیر مثبتی می‌گذارند . اصالت‌ کالا‌ و ضمانت‌ نامه نیز از دیگر نکاتی می باشد که نباید موقع خرید فراموششان نمائید .

   کیان ماینر به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌‌های‌ فروش قطعات الکترونیکی شما را در خرید‌ تجهیزات ماینینگ یاری می نماید . کافیست از طریق سایت‌ تجهیزات‌ مورد نیاز‌ خویش را سفارش دهید و در کمترین‌ زمان‌ ممکن درب منزل‌ دریافت نمائید .

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.🖤❤

امتیاز بده لطفا!