تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

معرفی ۲ نوع‌ فن دستگاه‌ های‌ ماینر💨 + نکات خرید

 

 

 

 

شما عزیزان میتونید به جای خوندن مقاله به صوت زیر گوش دهید.❤🖤

 

 

 

 

فن دستگاه های ماینر

 فن دستگاه‌ های‌ ماینر چه چیزی است ؟

   به صورت کلی برای کاهش دما‌ در دستگاه‌ ماینر از فن استفاده‌ می گردد ، که دمای قسمت های داخلی‌ دستگاه‌ ماینر را کم می کند . که در نتیجه‌ سبب افزایش‌ طول عمر قطعات ماینر می گردد و باعث دیرتر خرابی‌ و ماندگاری قطعات می شود . فن‌های‌ دستگاه‌ ماینر در سایزها و توان های متفاوتی تولید‌ می شوند ، برای افزایش‌ کارایی‌ فن دستگاه ماینر حتما باید از دو فن در دو طرف‌ دستگاه ماینر استفاده‌ نمود . با نصب‌ فن در دو طرف‌ دستگاه‌ ماینر ، ماینر بهتر‌ خنک می شود‌ و حرارت به میزان قابل‌ توجهی کم می شود .

 

فن دستگاه های ماینر

 

خرید فن ماینر

   برای خرید فن دستگاه‌ ماینر میتوانید به وب سایت کیان ماینر مراجعه‌ نمائید تا مدل‌ فن دستگاه ماینر خویش را با بهترین قیمت خریداری نمائید و در سریع‌ ترین زمان ممکن محصول‌ خویش را تحویل‌ بگیرید .

   حتماً توصیه می‌شود‌ در صورت خرابی یا کارکرد کم فن دستگاه‌ ماینر در اسرع وقت فن دستگاه ماینر را تعویض نمائید ، زیرا در صورت‌ عدم کارکرد‌ صحیح‌ فن دستگاه‌ ماینر ، دستگاه ماینر به خوبی‌ خنک نمی گردد و بسته به دمای دستگاه‌ ماینر ، کارایی دستگاه ماینر کم می شود . در اثر بی احتیاطی بیشتر قسمت های دیگر دستگاه ماینر صدمه می بیند و ممکن است باعث از کار‌ افتادن دستگاه‌ ماینر شود . همچنین بایستی فن دستگاه ماینر را در فواصل زمانی معین‌ سرویس نمائید .

   فن‌ دستگاه های ماینر در دو نوع دمنده و مکنده استفاده خواهد شد : فن‌های‌ مکنده دستگاه‌ ماینر فن‌هایی‌ می باشند که در جلوی دستگاه های ماینرها نصب‌ می گردند و این قابلیت را دارند که با انتقال هوای بیرون‌ به داخل‌ دستگاه ماینر به تهویه دستگاه‌ ماینر کمک‌ نمایند . به این معنی است که فن‌های‌ ماینر به گردش‌ هوای داخل ماینر کمک‌ می کنند . فن‌های‌ دستگاه‌ ماینر مکنده ظرفیت‌ چرخش پایین تری نسبت‌ به فن‌های‌ دمنده دارند .

   فن‌های‌ دمنده دستگاه‌ ماینر فن هایی می باشند که در عقب دستگاه‌ ماینر نصب‌ می شوند و هوای داخل دستگاه ماینر را به خارج از ماینر منتقل‌ می کنند . این فن به خنک‌ سازی قطعات داخلی‌ دستگاه‌ ماینر کمک بسیاری می کند‌ ، به طوری که هرچقدر قدرت چرخشی‌ این فن دستگاه ماینر بیشتر باشد‌ ، دستگاه ماینر و قطعات آن بهتر خنک‌ می گردند ، نیروی دورانی این فن با بهتر‌ خنک شدن‌ قطعات دستگاه ماینر ارتباط‌ مستقیم دارد .

 

 

فن دستگاه های ماینر

 

شرح انواع‌ فن دستگاه‌ های‌ ماینر 

فن ماینر ۱۲*۱۲

   این فن دستگاه ماینر قابلیت نصب‌ در دو سمت دستگاه ماینر را دارد و از این فن می توان‌ به عنوان فن مکنده دستگاه ماینر و به عنوان فن دمنده دستگاه‌ ماینر استفاده‌ نمود . ابعاد این فن دستگاه‌ ماینر ۱۲*۱۲ سانتی متر می باشد ، برق مصرفی این فن دستگاه‌ ماینر ۱۲ ولتی ۲ .۴ آمپر است و می‌توانید‌ برای تمام دستگاه‌های‌ ماینر که از فن دستگاه‌ ماینر ۱۲ سانتی متر‌ استفاده‌ میکنند استفاده نمائید .

   این فن دستگاه ماینر حاوی ۴ کابل‌ اتصال‌ می باشد که می توان آن را به دستگاه‌های‌ ماینر Whats Miner ، Avalon و Antminer متصل‌ نمود . قدرت‌ خنک‌ کنندگی آن ۶۷۰۰ دور در دقیقه می باشد و در حالت ۱۲ ولت کار می نماید . از آنجایی که سخت‌ افزار دستگاه ماینر مقدار‌ بسیاری گرما‌ تولید می‌کند‌ ، نمی توان از فن‌های‌ معمولی‌ برای این دستگاه‌های‌ ماینر استفاده نمود ، برای اینکه بتوانید گرمای مازاد دستگاه ماینر را خنثی کنید باید از فن های پرسرعت مخصوص‌ وسایل‌ کوچک‌ استفاده نمائید.

 

 

بیشتر بدانید : ۳ نکته مهم جهت خرید پاور ماینر😎

 

 

فن ماینر ۱۴*۱۴

   فن دستگاه‌ ماینر ۱۴*۱۴ برای دستگاه های ماینر بزرگ که احتیاج به فن بزرگتر برای خنک‌ کردن‌ اجزای‌ درونی دستگاه‌ ماینر دارند استفاده می‌شود‌ و در این حالت‌ الزاماً باید از فن دستگاه ماینر ۱۴*۱۴ استفاده نمود ، این فن دستگاه‌ ماینر در دو جهت دستگاه‌ ماینر نصب‌ می شود و این فن می تواند به عنوان یک فن مکنده و یک فن دمنده استفاده گردد.

   این فن دستگاه‌ ماینر در ابعاد ۱۴*۱۴ سانتی متر تولید گشته است‌ ، برق مصرفی این فن دستگاه ماینر ۱۲ ولتی ۷ .۲ آمپر می باشد‌ و می توانید برای همه تجهیزات‌ دستگاه‌ ماینر که از فن ۱۴ سانتی متری استفاده می کنند استفاده‌ نمائید ، این فن دستگاه‌ ماینر حاوی ۴ کابل‌ اتصال می باشد که می توان آن را به دستگاه‌های‌ ماینر Whats Miner ، Avalon و Antminer متصل‌ نمود . قدرت چرخش خنک‌ کننده ۸۰۰۰ دور‌ در دقیقه می باشد و به صورت‌ ۱۲ ولت کار می نماید .

   از آنجایی که سخت افزار دستگاه‌ ماینر مقدار‌ بسیاری گرما تولید‌ می‌کند‌ ، نمی توان از فن های معمولی برای این دستگاه های ماینر استفاده‌ نمود و برای اینکه بتوانید گرمای اضافی این دستگاه ماینر را خنثی نمائید ،باید‌ از فن‌های‌ ماینر پرسرعت مخصوص‌ دستگاه های ماینر استفاده نمائید.

 

فن دستگاه های ماینر

 

نتیجه‌ گیری

 

   یکی از شیوه های کسب درآمد از بازار‌ ارز‌های‌ دیجیتال ، فرآیند استخراج‌ از طریق‌ دستگاه‌ ماینر می باشد که می‌ توانید ارزهای دیجیتال را استخراج کرده و کسب درآمد‌ نمائید . دستگاه‌های‌ ماینر به علت فرآیند استخراج گرمای بسیاری تولید می کنند ، برای خلاص‌ شدن‌ از گرمای تولید شده‌ توسط‌ دستگاه‌ ماینر به دلیل فعالیت‌ زیاد‌ بایستی از یک فن دستگاه‌ ماینر برای خنک سازی دستگاه‌ ماینر استفاده نمود . که در این مقاله‌ توضیحی‌ درمورد فن ماینر و نکات خرید آن گفتیم و درمورد انواع فن ماینر صحبت‌ کردیم که شامل فن ماینر ۱۲*۱۲ و فن ماینر ۱۴*۱۴ می باشند.

 

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.🖤❤

 

امتیاز بده لطفا!