تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

نقاط قوت چیپ ست جدید بیت مین💣

 

 

 

 

شما عزیزان میتوانید به جای خوندن مقاله به صوت زیر گوش دهید.❤🖤

 

 

 

 

معرفی چیپ ست جدید‌ بیت مین‌ با مصرف‌ انرژی کمتر

   طی روز گذشته‌ ، شرکت نام‌ آشنای بیت مین‌ (Bitmain) که یکی از غول های استخراج ارز‌ دیجیتال محسوب‌ می شود و جزء تولید‌ کنندگان برتر‌ دستگاه های اسیک ماینر (ASIC Miner) نیز به شمار می آید ، چیپ ست جدید‌ خویش را معرفی‌ نمود که از مصرف خیلی کمتری نسبت‌ به مدل‌های‌ مشابه‌ بهره‌ می برد و در نتیجه‌ صرفه‌ اقتصادی بیشتری‌ دارد .

   همانطور که می دانید ، یکی از مهمترین مسائلی که در بحث‌ استخراج ارزهای رمز پایه معولا چالش‌ برانگیز می باشد و حتی می تواند موجب ضرر‌ و زیان هم شود ، بحث‌ مصرف انرژی‌ تجهیزات استخراج‌ می باشد . این موضوع‌ در کشورهایی که معمولا‌ هزینه‌ مصرف‌ برق در آنها بالاست ، باعث می‌شود‌ تا سود‌ استخراج به حداقل برسد و در بعضی موارد‌ حتی باعث‌ ضرر و زیان‌ نیز شود .

   از همین رو شرکت های تولید کننده تجهیزات سخت‌ افزاری استخراج ارز‌ دیجیتال ، به دنبال معرفی‌ و طراحی‌ محصولاتی می باشند که علاوه‌ بر این که بتوانند قدرت پردازشی مناسبی را ارائه‌ دهند ، مصرف انرژی پایین‌ تری هم داشته باشند .

   شرکت بیت مین‌ ، یک شرکت‌ چینی بزرگ در زمینه استخراج‌ و طراحی‌ تجهیزات استخراج است که در سابقه تولید‌ اسیک ماینرها ، تاکنون محصولات‌ بسیاری را ارائه‌ داده است‌ . یکی از موفق‌ ترین مدل‌های‌ ارائه‌ شده‌ به وسیله این شرکت ، انت ماینر (Antminer) که تاکنون مدل‌های‌ متفاوتی از آن طراحی و به بازار عرضه‌ شده است‌ .

 

بیشتر بخوانید : ۲ روش افزایش‌ درآمد استخراج کنندگان بیت کوین💰

 

   این شرکت روز‌ گذشته ، در گزارشی اعلام‌ کرده است‌ که به‌زودی‌ نوع‌ جدیدی از چیپ ست‌های‌ اسیک ماینر را با عنوان BM1397 عرضه می کند که ۲۸ .۶ درصد نسبت‌ به مدل‌های‌ مشابه‌ خویش یعنی BM1391 ، مصرف انرژی‌ پایین تری دارند .

   این چیپ ست برای ماینرهایی طراحی‌ شده است‌ که از الگوریتم SHA -256 استفاده‌ می کنند که برای استخراج‌ بیت کوین و استخراج بیت کوین کش مناسب هستند .

   طبق گزارش‌ بیت مین‌ ، این چیپ ست جدید در طرح های جدیدی از Antminer S17 و Antminer T17 مورد‌ استفاده‌ قرار می گیرند که باعث می شود‌ تا صرفه‌ اقتصادی‌ این ماینرها افزایش‌ پیدا کرده و تقاضای خرید‌ آنها بیش از‌ گذشته شود .

   همانطور که می دانید با ورود‌ بازار ارز‌های‌ دیجیتال به یک شرایط‌ نزولی دراز مدت‌ ، خیلی از استخراج‌ کنندگان ارز‌ دیجیتال از کار‌ خویش دست کشیده و تقاضا‌ برای خرید‌ سخت‌ افزار به شدت‌ کم شده است‌ . از این رو شرکت های سازنده سخت‌ افزارهای استخراج‌ ، با زیان‌های‌ مالی مواجه شده‌ و به دنبال‌ ارائه‌ محصولاتی می باشند که بتواند ماینرها را مجدد به خود‌ جذب‌ نماید .

 

چیپ ست

 

نتیجه گیری

   ما در این مقاله سعی کردیم درمورد چیپ ست جدید بیت مین و مزایای آن به طور کامل صحبت کنیم ، امیدواریم که به تمامی سوالات شما  در این خصوص پاسخ داده باشیم ، اگر همچنان شما عزیزان سوالی در این زمینه دارید میتوانید در بخش دیدگاه سوالات خود را ارسال نمائید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان کیان ماینر پاسخ داده شود.

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.🖤❤

امتیاز بده لطفا!