تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

🟧 ۰ تا ۱۰۰ تاریخچه ارز دیجیتال بیت کوین

بیت کوین

 

بیت کوین چیست؟

تاریخچه بیت کوین یک تاریخ پرتلاطم است و در حال حاضر ما یکی از پرتلاطم‌ترین دوره‌های آن را سپری می‌کنیم. وقتی که شخصی به ارز دیجیتال اشاره می‌کند، چیزی که به ذهن خطور می‌کند بیتکوین می‌باشد. با این حال پیش از این افراد بسیاری بودند که یک ارز دیجیتال رمزنگاری شده را امتحان کردند، اما نتوانستند به طور کامل آن را پیاده‌سازی نمایند.

 

🖤❤ شما عزیزان می‌توانید به جای خواندن مقاله به فایل صوتی مقاله گوش دهید ❤🖤

 

 

از حدودا یک دهه پیش که بیت‌کوین به واقعیت تبدیل شد، بسیاری اوج‌ها و فرودها را پشت سر گذاشته است. برای بعضی از معامله‌گران بیت کوین، این بخشی از جذابیت آن است. تاریخچه بیت کوین از ابتدایی ساده در سال ۲۰۰۸ تا اوج قیمت خود در سال ۲۰۲۱، سرمایه‌گذاران را به شدت به سمت خودش جذب کرد. رشد بیت کوین الهام بخش سایر ارزهای دیجیتال شد که فرصت‌هایی جدید برای سرمایه‌گذاران و کسب‌ و کارها ایجاد کرده است.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: آخرین اخبار ارز دیجیتال دوج کوین و هر آنچه باید درباره آن بدانید 🔴⚫

 

ارز دیحیتال بیت کوین

 

ارز دیجیتال بیت کوین

بیتکوین یک ارز الکترونیکی غیرمتمرکز همتابه‌همتا می‌باشد. این بدان معنا است که افراد می‌توانند بی نیاز به هر شخص ثالث به عنوان واسطه، مستقیماً برای یکدیگر پول ارسال نمایند. در سیستم مالی سنتی، تراکنش‌ها می‌توانند توسط اشخاص واسط مداخله شوند و هزینه‌های مبادله می‌تواند افزایش پیدا کند.

بیت کوین در پی آن است تا مردم مجبور نباشند جهت انجام تراکنش‌های مالی به دولت یا موسسات مالی متکی باشند. بیتکوین به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از بلاکچین بیت‌کوین، که به روش اثبات کار برای ردیابی و تأیید تراکنش‌‎ها متکی می‌باشد و از رمزنگاری برای حفظ یکپارچگی شبکه استفاده می‌کند، در بین خود تراکنش مالی داشته باشند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: ۴ مزیت ارز دیجیتال لایت کوین و آینده آن 🔴⚫

 

تاریخچه بیتکوین در مقابل پول فیات

 

ارز دیجیتال بیت کوین

بیتکوین دارای تعدادی از ویژگی‌های پول سنتی نظیر قابل حمل، کمیاب، دوام، تعویض پذیری، تقسیم پذیری و تشخیص می‌باشد، به جای اعتماد به پشتوانه فیزیکی مثل طلا و نقره یا مقامات مرکزی مثل ارزهای فیات، طبق قواعد ریاضی است. با تمام این ویژگی‌ها تنها چیزی که برای حفظ ارزش یک شکل خاص از پول لازم است، پذیرش و اعتماد می‌باشد. مانند سایر ارزهای دیجیتال، ارزش بیتکوین از تمایل مردم برای پذیرش آن به عنوان پرداخت ناشی می‌شود.

این معیار را می‌توان در تعداد روزافزون کاربرها، بازرگان ها و استارت‌آپ‌هایی که از بیتکوین استفاده می‌کنند، اندازه‌گیری نمود. تاریخچه بیت کوین نشان می‌دهد که محبوب‌ترین ارز رمزنگاری شده در جهان می‌باشد و بعضی از طرفدارانش معتقد اند که روزی می‌تواند جایگزین پول نقد فیزیکی شود. با اینکه هنوز روند بیت کوین کامل نیست، سرمایه‌گذاران نسبت به تحولاتی که از زمان پیدایش کریپتو ایجاد شده، بسیار خوشبین می‌باشند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: نوسان گیری ارز دیجیتال چیست + مزیت های نوسان گیری 🔴⚫

 

مهم‌تر از تاریخچه بیت‌ کوین، دو دیدگاه در مورد آن وجود دارد:

اول : پول مانند هر کالای دیگری می‌باشد.

دوم : پول می‌تواند در فرآیند بازار به وجود بیاید.

تاریخچه بیت کوین و ارزهای دیجیتال تا حد زیادی این ایده را که پول به‌ نوعی پول نیست مگر این که به عنوان پرداخت مالیات پذیرفته شود، نقض کرده است و بیت‌کوین در حال ایفای نقش خود به‌ عنوان ذخیره‌ ارزش و واحد حساب می‌باشد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: خرید ماینر Goldshell KD-BOX و مشخصات آن 🔴⚫

 

تاریخچه توسعه فناوری بیتکوین

 

بیت کوین

تاریخچه بیت کوین از سال ۲۰۰۹ شروع شد و اولین ارز دیجیتالی بود که به پذیرش گسترده در تمام جهان دست پیدا کرد. با این حال مفهوم ارز دیجیتال امن از دهه ۱۹۸۰ وجود داشته و تلاش‌های زیادی در گذشته صورت گرفته که الهام بخش ساتوشی ناکاموتو برای ایجاد بیتکوین بوده است. در واقع بیت کوین تکرار یک ایده قدیمی با فناوری جدید می‌باشد. تاریخچه بیت کوین از تاریخ تکامل فناوری بلاک چین جدا نیست و منشأ آن به ده‌ها سال قبل باز می‌گردد.

امروزه یک تصور غلط رایج وجود دارد مبنی بر این که بلاک‌چین و بیت‌کوین یکی می‌باشند. اگرچه می‌توان به طور دقیق از بیت‌کوین به عنوان اولین محصول مهم در بلاکچین یاد کرد، اما آنها متفاوت می‌باشند. باید اشاره کنیم که فناوری بلاکچین مفهوم جدیدی نیست و می‌توانیم آن را تا دهه ۱۹۷۰ دنبال کنیم.

فناوری بلاکچین به اندازه‌ای منحصر به فرد است تا روش کار کل صنعت فین‌تک را تغییر بدهد. پیش از ساتوشی ناکاموتو، خیلی ها به دنبال ایجاد ارز دیجیتالی بودند که بتواند اقتصاد جایگزین را تقویت کند اما به دلایل فنی، نظارتی و ایدئولوژیک شکست خوردند.

 

🔴⚫🔴

 

چنانچه در مورد ارز دیجیتال بیت کوین نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲  با ما در تماس باشید. 🖤❤

امتیاز بده لطفا!