تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

🟦 معرفی ۰ تا ۱۰۰ ارز دیجیتال فانتوم

ارز دیجیتال فانتوم

 

ارز دیجیتال فانتوم یا Fantom پلتفرم غیرمتمرکز و ایمن برای قراردادهای هوشمند می‌باشد. پلتفرم ارز دیجیتال فانتوم، یک پلتفرم متن باز، قابل سفارشی سازی و مقیاس پذیر می‌باشد که جهت رفع محدودیت های نسل قبل شبکه های بلاک چین، ایجاد شده است.

هدف اصلی ارز دیجیتال فانتوم این است که برای ساخت آینده ای بهتر و کارآمدتر، زیر ساخت هایی را ایجاد نماید تا به مردم برای بهبود کیفیت زندگی شان، از طریق آخرین پیشرفت‌های دنیای تکنولوژی کمک نماید. فانتوم با نفوذ در همه ی جنبه های زندگی، مثل: پذیرش دارایی های دیجیتال در مقیاس جهانی، اقتصاد و پرداخت های دیجیتالی و همچنین هویت و سوابق پزشکی دیجیتالی، بخشی از انقلاب دیجیتال محسوب می‌شود.

 

🖤❤ شما عزیزان می‌توانید به جای خواندن مقاله به فایل صوتی مقاله گوش دهید ❤🖤

 

 

هدف پلتفرم ارز دیجیتال فانتوم

 

هدف ارز دیجیتال فانتوم

تراکنش هایی مثل انتقال داده‌ها، مبادلات دارایی و تراکنش ها و پرداخت های روزمره که نیاز به تایید سریع دارند، در پلتفرم هایی مانند بیت کوین که بر غیر متمرکز سازی و امنیت، متمرکز می باشد، مناسب نیستند. هدف پلتفرم فانتوم، حل این مشکل است.

این شبکه با استفاده از معماری ماژولار، برای ارزهای دیجیتال امکان شخصی سازی بلاک چین ها به همراه ویژگی های متنوع و متناسب با کاربرد های آن ها را فراهم می‌کند. پروتکل اثبات سهام موجود در شبکه ارز دیجیتال فانتوم، امنیت خیلی بالایی را بدون نیاز به رهبری برای تامین امنیت شبکه، ایجاد کرده است.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: ۴ مزیت ارز دیجیتال لایت کوین و آینده آن 🔴⚫

 

ارز دیجیتال فانتوم چگونه کار می کند؟

 

ارز دیجیتال فانتوم

🔴 ۱- فانتوم مقیاس پذیر می‌باشد:

شبکه‌های ساخته شده بر روی پلتفرم فانتوم، مستقل از یکدیگر اند، از این رو ترافیک و ازدحام شبکه بر روی ثبات و عملکرد آن ها تاثیری نمی‌گذارد. قرارداد های هوشمند توسط پلتفرم های بلاک چینی مثل اتریوم طراحی و معرفی شده اند، اما سرعت کل شبکه به علت افزایش تعداد کاربران و پیچیده تر شدن برنامه های غیر متمرکز، کاهش یافت و علت این امر این است که زیر ساخت های یکسانی برای تمام برنامه ها وجود دارد.

پلتفرم فانتوم برای هر برنامه یک بلاک چین اختصاصی ایجاد کرده و به این ترتیب مشکل مقیاس پذیری را در شبکه رفع کرده است.

در این شبکه، همه ی بلاک چین ها قوانین مدیریتی، اقتصاد توکنی و توکن های سفارشی مخصوص خود را دارند، زیرا که مستقل از بلاک چین های دیگر هستند و قابل سفارش سازی بر طبق کاربردهای خاص خود می‌باشند. همچین در این پلتفرم همه ی بلاک چین ها امنیت و سرعت بالایی دارند، می توانند با بلاک چین های دیگر تعامل داشته باشند، قابلیت وصل شدن به Lachesis را دارند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: آخرین اخبار ارز دیجیتال دوج کوین و هر آنچه باید درباره آن بدانید 🔴⚫

 

⚫ ۲- فانتوم متن‌باز می باشد:

تیم فانتوم در پی این است که ضمن ایجاد بلاک هایی که همه بتوانند از آن استفاده کنند، افراد هم بتوانند به سفارشی سازی آن ها بر اساس نیازهایشان بپردازند. چون که این تیم می خواهد در مورد کار خود، شفافیت بالایی را ارائه دهد، کد فانتوم را به شکل متن باز در GitHub قرار داده است.

شبکه فانتوم بدون نیاز به مجوز و با مشارکت آزاد می باشد، از این رو همه ی افراد می توانند در این شبکه یک نود را اجرا کنند. تعداد نامحدودی از نودهای اعتبار‌سنج در شبکه اصلی فانتوم، در تامین امنیت شبکه مشارکت دارند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: نوسان گیری ارز دیجیتال چیست + مزیت های نوسان گیری 🔴⚫

 

🔴 ۳- ارز دیجیتال فانتوم سازگار با محیط زیست و باامنیت بالا می‌باشد:

الگوریتم اجماع اثبات سهام، تامین کننده امینت شبکه فانتوم می‌باشد که بر خلاف الگوریتم اثبات کار موجود در اتریوم و بیت کوین، سبب کاهش مصرف برق و غیر متمرکز بودن شبکه می‌شود.

پروتکل Lachesis، برای شبکه های توزیع شده، امنیت خیلی زیادی را ایجاد می‌کند. همچنین پلتفرم فانتوم می تواند قطعیت مطلقی را ارائه نماید. به این معنی که در این پلتفرم بر خلاف شبکه های با قطعیت احتمالی، امکان برگشت تراکنش ها وجود ندارد.

ساز و کار اجماع فانتوم به دلیل قابلیت مقیاس گذاری نودها ، میزان امنیت و غیر متمرکز بودن شبکه را افزایش می دهد. همچین به علت این که Lachesis هیچ لیدر و رهبری ندارد و متکی به مجموعه های کوچکی از افراد نمی‌باشد، امنیت خیلی بالایی دارد.

 

🔴⚫🔴

 

چنانچه در مورد ارز دیجیتال فانتوم نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲  با ما در تماس باشید. 🖤❤

امتیاز بده لطفا!