تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

🟪 ۳ تا از مزایا و معایب نوسان گیری ارزهای دیجیتال

نوسان گیری ارزهای دیجیتال

 

بازار ارزهای دیجیتال دارای شرایط پر نوسانی است که معامله‌گران می‌توانند از این فرصت ها استفاده نمایند و کسب درآمد کنند. البته سرمایه گذارانی هم هستند که برای کسب درآمد از این بازار ارز دیجیتال، اقدام به سرمایه گذاری های طولانی مدت می‌کنند. در مقابل افرادی هم هستند که با نوسان گیری ارزهای دیجیتال کسب درآمد می‌کنند. هر دو گروه از فعالین بازار ارز های دیجیتال، استراتژی های مخصوص خود را دارند.

 

🖤❤ شما عزیزان می‌توانید به جای خواندن مقاله به فایل صوتی مقاله گوش دهید ❤🖤

 

 

در حالت کلی در بازارهای مالی، چند نوع معامله گر داریم؛ معامله گرانی که خرید و فروش لحظه ای و کوتاه مدت انجام می‌دهند و آن‌هایی که طی چند هفته و چند ماه معامله انجام می‌دهند. آن دسته از معامله گرانی که در بازه های کوتاه مدت معامله می‌کنند، نوسانات بازار برای آن ها بسیار مهم است. این دسته از معامله گران جهت جلوگیری از ضرر های سنگین، برای معاملات شان حد ضرر تعیین می‌کنند. روش دیگری برای کم کردن ریسک برای این معامله گران امکان خرید پله‌ای در قیمت های پایین تر است. برای آشنایی بیشتر با مزایا و معایت نوسان گیری از ارزهای دیجیتال تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: آخرین اخبار ارز دیجیتال دوج کوین و هر آنچه باید درباره آن بدانید 🔴⚫

 

مزایای معاملات نوسان گیری از ارزهای دیجیتال

 

مزایای نوسان گیری ارزهای دیجیتال

هر روش معامله گری دارای مزایا و معایبی می‌باشد که تریدرها می توانند با استفاده از این مزایا، برای انجام معاملات خود تصمیم بگیرند.

🔴 کسب سود بالا

روش های معامله گری روزانه برای معاملاتی با سود های کوچک مناسب هستند. در حالی که در معاملات نوسان گیری می‌تواند سود های بالاتری کسب کرد. در صورتی که یک تریدر به صورت حرفه ای نوسان گیری کند، می تواند سود های بیشتری برای خود ایجاد کند. چرا که اگر بازار در طی چند روز هم نوسان قابل توجهی نداشته باشد، حتما در طی چند هفته می تواند فرصت های خوبی را در اختیار معامله گران قرار بدهد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی ۰ تا ۱۰۰ ارز دیجیتال فانتوم 🔴⚫

 

⚫ عدم توجه همیشگی به بازار

در نوسان گیری روزانه یا هفتگی، لزومی ندارد که تریدرها به صورت تمام وقت به نمودار نگاه کنند. چرا که در طی یک روز نمی توان نوسان قابل توجهی را در روند قیمت یک دارایی خاص دید. در این روش، تریدرها می توانند به نوسانات توجه داشته باشند تا در صورت وقوع نوسان چشم گیری تبدیل به یک فرصت مناسب سرمایه گذاری بشود.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی ۳ تا از دستگاه های ماینر واتس ماینر 🔴⚫

 

🔴 فرصت تحلیل مناسب

آن دسته از معامله گرانی که از آموزش نوسان گیری روزانه استفاده می‌کنند، برای تحلیل قیمت، الزامی به استفاده از اندیکاتور ها و نمودارهای تکنیکال ندارند. می‌توانند در طی روند احساسات معامله گران و اخبار بازار را هم رصد کنند تا بتوانند نتایج بهتری برای سود دهی داشته باشند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: ۴ مزیت ارز دیجیتال لایت کوین و آینده آن🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

معایب معاملات نوسان گیری از ارزهای دیجیتال

 

معایب نوسان گیری ارزهای دیجیتال

پس از بررسی مزایای نوسان گیری، خوب است که معایب این نوع معاملات را هم در نظر بگیریم که در ادامه به بررسی این معایب می پردازیم.

⚫ نیاز به درک عمیق بازار

از آنجایی که معامله گران نوسان گیر احتیاجی به تحلیل روندهای بازار و تحلیل ها آن ندارند، از این رو باید از شرایط بازار آگاهی بیشتری داشته باشند تا بتوانند سود بیشتری کسب کنند. به همین خاطر برای انجام معاملات نیاز به درک مالی بالایی وجود دارد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: ۳ تا از بهترین دستگاه های ماینر در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

🔴 عدم کسب سود های طولانی مدت

گاهی یک سهم، ارز یا یک دارایی مالی خاص، پتانسیل رشد بالایی در طولانی مدت دارد، به صورتی که اگر یک سرمایه گذار برای طولانی مدت سرمایه خود را نگه دارد، سود بیشتری به دست می‌آورد. در صورتی که یک معامله گر نوسان گیر، با خرید چنین دارایی در صورت اولین فرصت آن را می‌فروشد اما تریدر های نوسان گیر به کسب سود های بلند مدت توجهی ندارند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: نوسان گیری ارز دیجیتال چیست + مزیت های نوسان گیری 🔴⚫

 

⚫ در خطر بودن دارایی های مالی

برخی از بازار ها مثل بازار ارز های دیجیتال، شرایط پر نوسانی نسبت به بازار های دیگر مثل بورس دارد. از این رو شاید ارزش یک دارایی مالی در آن ها می‌تواند در طی یک روز افت شدید قیمتی داشته باشد. معامله گران روزانه به علت این که مدام در حال رصد کردن بازار هستند، می‌توانند در طی چند دقیقه چنین افت هایی را تشخیص داده و در نهایت سرمایه خود را حفظ کنند. ولی چنانچه یک غفلت کوچک داشته باشند، ممکن است دارایی خود را به صورت کامل از دست بدهند.

 

🔴⚫🔴

 

چنانچه در مورد نوسان گیری ارزهای دیجیتال نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲  با ما در تماس باشید. 🖤❤

5/5 - (46 امتیاز)