تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

🟡 معرفی کامل مادربرد ماینینگ + راهنمای خرید مادربرد در سال ۲۰۲۲

مادربرد ماینینگ

 

در صورتی که تصمیم دارید بیشترین بازدهی ممکن را از سیستم ماینینگ خودتان به دست بیاورید، باید بیشترین توجه را در انتخاب بهترین مادربرد برای ماینینگ به خرج بدهید. اهمیت خرید بهترین مادربردها برای ماینینگ دقیقا در همین است که می‌توانند در به حداکثر رساندن بازدهی کل ستاپی که برای استخراج ارزهای دیجیتال از آن استفاده می‌شود، تاثیر قابل توجهی داشته باشند.

انتخاب بهترین مادربورد ماینینگ شاید به اندازه‌ی انتخاب بهترین و جدید ترین CPU و GPU برای انجام این کار هیجان انگیز نباشد. ولی همان طور که بیشتر افراد آشنا با سیستم های کامپیوتری هم می‌دانند، مادربوردها از پراهمیت ترین و مهم ترین اجزا برای سر هم بندی یک PC به شمار می‌روند. در واقع، بدون آن‌ها، جمع کردن سیستم امکان پذیر نخواهد بود.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: هش ریت یا hash rate چیست؟ و کاربرد آن در ارزهای دیجیتال 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

مادربرد ماینینگ چیست؟

مادربرد ماینینگ، یک قطعه‌ی سخت افزاری برای سیستم های کامپیوتری است که به طور تخصصی برای استخراج ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین و اتریوم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این قطعات، به طور تخصصی فقط برای همین هدف طراحی و ساخته شده اند و معمولا دارای اسلات‌های GPU بسیار بیشتری نسبت به مادربردهای معمولی هستند که در سیستم های دسکتاپ PC و لپتاپ ها وجود دارد. همچنین، یک سری ویژگی ها و قابلیت های تخصصی در حوزه‌ی ماین هم در آن ها وجود دارد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی ۳ تا از دستگاه های ماینر antminer 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

مادربرد ماینینگ چطور کار می کند؟

 

مادربرد ماینینگ

پیش از اینکه بهترین مادربورد برای ماینینگ را معرفی کنیم، لازم است که درمورد ساز و کار آن ها یک توضیح مختصر بدهیم. در ابتدا، قببل از این که اصلا کار استخراج بیت کوین، اتریوم، دوج کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری را شروع کنید، باید بدانید که بلاک چین چیست و چگونه کار می‌کند.

اگر بخواهیم همه چیز را به صورت یک توضیح مختصر و ساده بگوییم، فناوری بلاک چین از شبکه‌ای از کاربران استفاده می‌کند که به طور همزمان در حال فعالیت هستند تا تراکنش های اضافه شده در بلوک ها به شبکه بلاک چین را تأیید کنند. حال، هر استخراج کننده ای که بتواند یک بلوک تراکنش را با موفقیت تایید کند، پاداشی به شکل ارز دیجیتال دریافت می‌نماید. از این رو، این کاربران برای رقابت با یکدیگر هم که شده، باید فرایند ماین کردن را سریع تر کنند.

اگر بخواهیم مثال بزنیم، تعداد مگاپیکسل برای آن دسته از کسانی که از دوربین‌های DSLR استفاده می‌کنند، اهمیت زیادی دارد. این موضوع برای بهترین مادربورد ماینینگ هم دقیقا همین طور است. یعنی برای انجام فرایند ماین و تایید تراکنش ها، باید مادربردی داشته باشید که دارای اسلات‌های GPU زیادی باشد تا با سرعت بیشتری بتوانید تراکنش‌ها را تایید کنید. عوامل تاثیرگذار دیگر در بهترین مادربردها برای ماینینگ را در ادامه، بررسی خواهیم کرد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: چرا استخراج بیت کوین | ماینینگ بیت کوین در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

نکات مهم قبل از خریدن بهترین مادربرد ماینینگ

 

مادربرد ماینینگ

مهم نیست از بهترین مادربرد ماینینگ چه استفاده‌ای داشته باشید، چه برای استخراج بخواهید بهترین مادربردها را بشناسید و چه برای اهداف گیمینگ، این قطعه، یکی از مهم ترین اجزای سیستم های کامپیوتری می‌باشد که تمامی اجزای دیگر را به یکدیگر متصل می‌کند. بدین ترتیب، اجزای مختلف یک سیستم می‌توانند از طریق مادربورد با یکدیگر ارتباط داشته باشند و به طور موثر به کار کردن ادامه بدهند.

نکته ای که وجود دارد این است که گرچه کاربران می‌توانند زمان جمع کردن یک سیستم یا ستاپ معمولی، گزینه‌های اقتصادی و مقرون به صرفه‌ی زیادی را زمان خرید اجزای مختلف مد نظر قرار داشته باشند، اما یک سیستم کامپیوتری که دقیقا برای استخراج ارز های دیجیتال سر هم شده است، به طور دائم در حال فعالیت خواهد بود و همیشه هم باید به ماین کردن ادامه بدهد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی ۳ تا از دستگاه های ماینر واتس ماینر 🔴⚫

 

اهمیت انتخاب بهترین مادربرد برای ماینینگ هم دقیقا در همین است که شما به مادربردی احتیاج دارید که تحمل حمل یک بار کاری سنگین را به طور ثابت داشته باشد. از این رو، باید با بهترین مادربردها برای ماینینگ آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید انتخاب مناسب و هوشمندانه ای انجام دهید.

چه امیدوار به اتصال چندین کارت گرافیک به PC خود باشید یا بخواهید سیستم ماینر خود را به طور شبانه روزی و دائم فعال نگه دارید، باید بهترین مادربورد ماینینگ را خریداری نمایید. در واقع، انجام این کار نوعی سرمایه گذاری هم محسوب می‌شود. سرمایه گذاری که البته، می‌تواند در مدت کوتاهی بازدهی داشته باشد و ضمن بازگشت سرمایه‌ی اولیه‌ی شما، سودآوری زیادی هم برایتان داشته باشد.

 

🔴⚫🔴

 

چنانچه در مورد مادربرد ماینینگ نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲  با ما در تماس باشید. 🖤❤

امتیاز بده لطفا!