تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

🔴 خرید دستگاه ماینر | کسب درآمد میلیونی با دستگاه ماینر در سال ۲۰۲۲

دستگاه ماینر

 

در کشور ما استخراج بیت کوین برای بغضی از افراد به عنوان یک سرمایه گذاری پرسود، از اهمیت بالایی برخوردار است. که این مهم به عوامل زیادی مانند قیمت و قدرت دستگاه استخراج کننده، میزان مصرف انرژی و هزینه برق و انرژی، درآمد حاصل از استخراج و … بستگی دارد.

از این رو تصمیم گرفتیم در این مقاله به متوسط میزان درآمد از دستگاه ماینر و اینکه آیا این میزان از درآمد به صرفه هست یا نه و درآمد ماینرها چگونه محاسبه می شود بپردازیم.
اما بهتر است قبل از آن با مفهوم ارزهای دیجیتال و نحوه استخراج آن ها بیشتر آشنا شویم.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: توضیحات کامل ماینینگ + هزینه ها و درآمد در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

ارز دیجیتال چیست و چگونگی استخراج آن

وقتی که بیت کوین معرفی شد استخراج این ارز دیجیتال توسط کامپیوترهای شخصی و با CPU و کارت گرافیک یاGPU انجام می گرفت.
اما امروزه برای استخراج ارز دیجیتال از دستگاه مخصوص آن که ماینر نام دارد استفاده می‌کنیم. دستگاه ماینر و یا دستگاه های استخراج ارز دیجیتال مدل ها و برندهای مختلفی دارند و دارای قدرت پردازش متفاوتی هستند.

هش ریت یا قدرت پردازش به طور کلی پردازش دستگاه است که قدرت دستگاه را نشان می‌دهد و در تعیین متوسط میزان درآمد از دستگاه ماینر خیلی مهم است.
در واقع هر چقدر دستگاه استخراج ارز دیجیتال قدرت بیشتری داشته باشد میزان سود آوری آن هم افزایش پیدا می‌کند.

از این رو انتخاب دستگاه مناسب و به روز در کاهش هزینه های مصرف برق و انرژی و سود آوری ماینینگ تاثیر دارد. خوب است بدانیم که در بین ماینرها، ماینرهای ایسیک (ASIC) دستگاه‌های با قدرت پردازش بالایی را عرضه می‌کنند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: هش ریت یا hash rate چیست؟ و کاربرد آن در ارزهای دیجیتال 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

نکات مهم قبل از شروع ماینینگ

 

خرید دستگاه ماینر

پیش از شروع به ماینینگ باید افراد مدیریت و تامین امنیت مصرف برق ۵۰ آمپر را که شامل تجهیزاتی نظیر تابلو و کابل هایی از ترانس فشار قوی تا دستگاه ماینر مورد نظر است را داشته باشند.

از طرفی نگهداری این تجهیزات از اهمیت بالایی برخوردار است تا بتوانیم از خسارت های احتمالی جلوگیری کنیم. تسلط به سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر از مورد هایی است که خیلی مهم است؛ زیرا که از ابتدای کار با مشکلاتی مواجه می‌شویم که نیاز به دانش کافی در این مورد داریم.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی کامل مادربرد ماینینگ + راهنمای خرید مادربرد 🔴⚫

 

همچنین زمانی که تعداد دستگاه های ای سیک افزایش پیدا می‌کند جهت جلوگیری از داغ شدن این دستگاه ها نیاز به خنک کننده ها داریم.

مورد بعدی صدای بلند دستگاه های ماینر است که صدای هر دستگاه ماینر حدود هفتاد دسی بل می‌باشد که اگر تعداد دستگاه ها زیاد باشد برای جلوگیری از آلودگی صوتی باید عایق کاری صوتی داشته باشیم. فراموش نکنیم که دارا بودن این مهارت ها پیش از خرید دستگاه ماینر و شروع ماینینگ ضروری می‌باشد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: ۳ تا از بهترین دستگاه های ماینر در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

درآمدزایی دستگاه های ماینر بیت کوین

 

نکات مهم خرید دستگاه ماینر

عملکرد ماینینگ نرخ هش را مشخص می‌کند و کامپیوتر ماینر هم برای حل به هش نیاز دارد. که میزان هش با مگا هش در ثانیه، گیگا هش در ثانیه، ترا هش در ثانیه و پتا هش در ثانیه اندازه گیری می شود.

ماینینگ کاری خیلی سود ده است اما تخصصی و دشوار است. از این رو افرادی که تصمیم به کار ماینینگ می‌گیرند باید تخصص، سرمایه و امکانات از قبیل برق و مکان مناسب را داشته باشند تا با ضرری مواجه نشوند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: چرا استخراج بیت کوین | ماینینگ بیت کوین در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

سود ده بودن ماینینگ کاری بلند مدت می‌باشد و افرادی که در این کار وارد می‌شوند باید صبر داشته باشند. نظر یکی از کارشناس های بازار ارز و طلا در حال حاضر این است که میزان درآمد از محل تولید بیت کوین یک دستگاه ماینر E9.2 به طور روزانه ۹ دلار است که ماهیانه مقدار آن به ۲۷۰ دلار می‌رسد.

که در واقع مدت زمان بازگشت سرمایه و درآمد دستگاه ماینر از ماینینگ پنج ماه و یا کمتر می‌باشد و همین موضوع سبب شده است تا برای بعضی از افراد سرمایه گذار جذاب و هیجان انگیز باشد.
و هر چقدر دستگاه هایی که به کار می‌روند به روزتر باشند انرژی کمتری مصرف می‌کنند و کسب درآمد بیشتری هم دارند.

 

🔴⚫🔴

 

چنانچه در مورد خرید دستگاه ماینر نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲  با ما در تماس باشید. 🖤❤

امتیاز بده لطفا!