تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

🔵 کسب درآمد با دستگاه ماینر + هزینه ها در سال ۲۰۲۲

دستگاه ماینر

 

در کشور ما استخراج بیت کوین برای بغضی از افراد به عنوان یک سرمایه گذاری پرسود، اهمیت زیادی است. که این موضوع به عوامل زیادی مثل قیمت و قدرت دستگاه استخراج کننده، میزان مصرف انرژی و هزینه برق و انرژی، درآمد حاصل از استخراج و … بستگی دارد.

در این مقاله به بررسی درآمد از دستگاه ماینر و اینکه آیا این میزان از درآمد به صرفه هست یا نه و اینکه درآمد ماینرها چگونه محاسبه می شود می‌پردازیم.

 

درآمد ماینرها چگونه محاسبه می شود؟

 

درآمد دستگاه ماینر

در این قسمت به محاسبه متوسط میزان درآمد ماینرها می‌پردازیم. برای این کار از ماشین حساب ماینینگ استفاده می‌کنیم. محاسبه درآمد حاصل از ماینینگ به طور تخمینی با وارد کردن قدرت پردازش دستگاه ها، میزان برق مصرفی و هزینه مصرف برق در ماشین حساب ماینینگ، انجام می‌شود.

برای کار با این ماشین حساب اول باید ارز دیجیتالی که می خواهیم استخراج کنیم را مشخص نماییم. سپس مشخصات دستگاه ماینر از قبیل قدرت دستگاه، مصرف برق و … را وارد می‌کنیم و میزان سودآوری لحظه ای را مشاهده می‌کنیم. این ماشین حساب طبق قیمت و دشواری در استخراج لحظه ای بیت کوین در آمد را محاسبه می‌نماید.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: کسب درآمد میلیونی با دستگاه ماینر در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

هش ریت یا قدرت پردازش به طور کلی پردازش دستگاه است که قدرت دستگاه را نشان می‌دهد و در تعیین متوسط میزان درآمد از دستگاه ماینر خیلی مهم است.
در واقع هر چقدر دستگاه استخراج ارز دیجیتال قدرت بیشتری داشته باشد میزان سود آوری آن هم افزایش پیدا می‌کند.

ولی لازم به ذکر است با توجه به تغییر قیمت و سختی، با گذشت زمان درآمد حاصل از استخراج و زمان برگشت سرمایه هم تغییر می‌کند. از این رو با توجه به وجود عوامل غیر قابل پیش بینی، زمان بازگشت سرمایه گاهی زودتر از زمان پیش بینی شده و گاهی دیرتر از این زمان صورت می‌گیرد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: هش ریت یا hash rate چیست؟ و کاربرد آن در ارزهای دیجیتال 🔴⚫

 

ماینینگ کاری خیلی سود ده است اما تخصصی و دشوار است. از این رو افرادی که تصمیم به کار ماینینگ می‌گیرند باید تخصص، سرمایه و امکانات از قبیل برق و مکان مناسب را داشته باشند تا با ضرری مواجه نشوند.

می توانیم بگوییم که ماینینگ فعالیتی جدید، جذاب و سود آور است که با دانش و آگاهی باید وارد این عرصه شد و گرنه با خسارت های جبران ناپذیری مواجه خواهیم شد.
همچنین با در نظر گرفتن مواردی که گفته شد کار ماینینگ گاهی سودآور و گاهی با ضرر همراه خواهد بود.

ولی نکات مهمی که افراد در کشور ما برای تعیین متوسط میزان درآمد از دستگاه ماینر باید در نظر بگیرند توجه به نرخ مصوب برق و ارزش دلار است، زیرا که تغییرات در قیمت برق خیلی از افراد در این حرفه را با چالش رو به رو می‌کند و باعث ضرر و زیان به آن ها می‌شود.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: چرا استخراج بیت کوین | ماینینگ بیت کوین در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

تاثیر مصرف برق در میزان درآمد از دستگاه ماینر

 

برق دستگاه ماینر

با توجه به گفته‌هایی که در مورد مصرف برق دستگاه های ماینر وجود دارد و اینکه حجم مصرفی آن ها زیاد است، اما بررسی ها نشان می دهد از آنجایی که سهم ایران در استخراج بیت کوین کم‌تر از یک درصد است، مقدار برق مصرفی حدود ۵۰۰ مگاوات در ساعت است.

در واقع بر خلاف تصوری که وجود دارد تولید بیت کوین برق زیادی را هدر نمی‌دهد و در کشورهایی که هزینه برق بالا نیست افراد از دستگاه های قدیمی و ارزان قیمت برای تولید بیت کوین استفاده و درآمد زایی می‌کنند. از این رو با توجه به افزایش قیمت بیت کوین و نرخ ارز، افراد زیادی علاقه مند به کسب درآمد از این طریق هستند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: توضیحات کامل ماینینگ + هزینه ها و درآمد در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

خیلی از افرادی که تازه وارد این حرفه می‌شوند یک سوال مهم دارند و آن این است که با توجه به افزایش نرخ برق توسط وزارت نیرو، آیا ماینینگ با دستگاه ماینر امروزه به صرفه هست یا نه؟

هزینه های دیگری از جمله هزینه خرید دستگاه ماینر، اینترنت و تمامی تجهیزات خنک کننده هم وجود دارد اما افزایش قیمت دلار سبب شده است ماینینگ با دستگاه های ای سیک به صرفه باشد و هم‌چنان مورد توجه افراد باشد.

 

🔴⚫🔴

 

چنانچه در مورد خرید دستگاه ماینر نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲  با ما در تماس باشید. 🖤❤

امتیاز بده لطفا!