تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

🟦 استخراج بیت کوین با گوشی و کامپیوتر ممکن است؟

استخراج بیت کوین

 

استخراج بیت کوین؛ همان طور که از نام ماینینگ و استخراج پیداست، دستگاه های ماینر، بیت کوین را همانند طلا استخراج می‌کنند. البته در این مورد به جای این که طلا از معادن استخراج شود، ارز دیجیتال از کد های طراحی شده و پروتکل های بیت کوین به دست می‌آید. بیت کوین هم مثل طلا کمیاب است و بر اساس قوانین آن فقط ۲۱ میلیون واحد بیت کوین وجود دارد که تا کنون چیزی حدود ۱۸ میلیون آن استخراج شده است.

 

دستگاه ماینر بیت کوین

اگر به صورت علمی تر به استخراج بیت کوین یا ماینینگ بنگریم، میتوان آن را یک نوع اثبات کار دانست و به معنی این است که استخراج‌کنندگان بیت کوین یا ماینرها کاری انجام می‌دهند که به‌وسیله آن می‌توانند بلاک معتبر ایجاد و به بیت کوین‌ دست پیدا نمایند. همچنین ماینرها با تولید بلاک‌هایی از تراکنش‌های معتبر و اتصال آن ها به بلاک چین پاداش دریافت می‌کنند. از این رو با وجود چنین فرایندی حمله تاثیر گذار به شبکه بیت کوین تقریبا غیر ممکن می‌باشد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: کسب درآمد میلیونی با دستگاه ماینر در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

دستگاه های ماینر از دو راه میتوانند سودآور باشند که عبارت اند از: ۱.تولید بیت کوین و ۲.تایید تراکنش های انجام گرفته با بیت کوین. هر دوی این فعالیت ها که توسط دستگاه ماینر انجام می‌گردد به یکدیگر مربوط اند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: فرایند استخراج با دستگاه ماینر و نحوه قیمت گذاری 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

استخراج بیت کوین با کامپیوتر و گوشی

 

استخراج بیت کوین

اگرچه بهترین راه برای کسب درآمد از استخراج بیت کوین استفاده از دستگاه های قدرتمند ماینر می‌باشد، ولی راه هایی برای استخراج بیت کوین با دیگر دستگاه های هوشمند مانند گوشی موبایل، تبلت و یا لپ تاپ هم وجود دارد. برای مثال برنامه هایی با سیستم عامل اندروید وجود دارند که می‌ توانند بیت کوین یا دیگر ارزهای دیجیتال را استخراج کنند. از جمله این برنامه ها میتوان به Minergate ، Crypto Miner ، DroidMiner و Electroneum اشاره کرد که با نصب آن ها میتوان به استخراج بیت کوین مشغول شد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: توضیحات کامل ماینینگ + هزینه ها و درآمد در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

همچنین نرم افزارهایی با سیستم عامل های ویندوز و لینوکس هم هستند که کار استخراج بیت کوین را روی لپ تاپ یا کامپیوتر انجام می‌دهند که برای مثال می‌توان نرم افزارهای CGMiner ، Bitminter ، BFGMiner و GUIminer را نام برد. با وجود همه بحث هایی که در بالا شد، استخراج و کسب درآمد از بیت کوین با گوشی و کامپیوتر کار خیلی معقولی نیست.

در حقیقت به علت این که استخراج بیت کوین به قدرت پردازش بالایی نیاز دارد، اگر فردی سعی کند این کار را با استفاده از گوشی یا کامپیوتر شخصی خود انجام بدهد از عمر و کارایی آن ها کاسته و در مقابل مقدار بسیار کمی بیت کوین را در مدت بسیار زیادی دریافت خواهد کرد. اما با این حال برای محاسبه کردن سودآوری استخراج بیت کوین با گوشی و کامپیوتر باید مانند ماینرها مزایا و معایب را سنجید. یکی از عناصر مهمی که در هنگام استخراج بیت کوین با گوشی یا تلبت و یا یا لپ تاپ تحت تاثیر قرار میگیرد باتری آن است.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: چرا استخراج بیت کوین | ماینینگ بیت کوین در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

در واقع به علت این که برای نتیجه گرفتن باید پیوسته دستگاه روشن و درحال فعالیت باشد، ممکن است به باتری آن صدمه وارد شود. مورد دیگر که سبب پایین آمدن سرعت استخراج بیت کوین می‌شود قدرت پایین موبایل یا لپ تاپ ها در پردازش نسبت به دستگاه های ماینر می‌باشد زیرا در شرایطی که انواع پردازنده‌­های پر قدرت به استخراج و دریافت ارز می­‌پردازند، نمی‌توان از موبایل یا تبلت یا حتی کامپیوتر و لپ تاپ انتظار درآمد چندانی داشت.

در نهایت میتوان خراب شدن قطعات لپ تاپ، تبلت و یا گوشی هوشمند را هم به دو مورد دیگر افزود، زیرا که با وجود سنگینی کار برای این وسایل علاوه بر باتری قطعاتی مانند CPU و RAM هم دچار استهلاک بیش از اندازه می‌شوند و نمی‌توانند کارایی لازم را داشته باشند، تاجایی که ممکن است مجبور به تعویض آن ها بشوید. در نتیجه پیشنهاد می شود برای بهتر نتیجه گرفتن در استخراج بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال از دستگاه های مخصوص همانند دستگاه ماینر بیت کوین استفاده کنید.

 

🔴⚫🔴

 

چنانچه در مورد استخراج بیت کوین نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲  با ما در تماس باشید. 🖤❤

امتیاز بده لطفا!