تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

🟨 ۰ تا ۱۰۰ تعمیر ماینر آوالون | ماینر Avalon

ماینر آوالون

 

تعمیر ماینر آوالون؛ ماینرهای سری آوالون محصول شرکت کنان (Canaan) می‌باشند. کارکرد و بازدهی نسبتا مطلوب ماینرهای آوالون سبب شده تا استفاده آن‌ ها در بین کاربران، بیشتر دیده شود. از همین رو، اهمیت مسائل جانبی مربوط به آن ها هم بیشتر شده است. تعمیر ماینر های آوالون یکی از همین مسائل به شمار می‌رود. اگر ماینر آوالون شما هم نیاز به تعمیر دارد و می‌خواهید با عیب یابی و مشکلات این ماینر آشنا بشوید، با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

در بازار امروزی رمز ارزها و رونق نسبی استخراج آن‌ ها، ماینرها ابزار اصلی این کار به شمار می‌آیند. رونق نسبی بازار رمز ارز های مختلف، سبب شده تا با استقبال قابل توجهی مواجه شود و افراد بیشتری به سمت آن رفته و به آن ورود کنند. امروزه اگر از فعالان این بازار مدرن سراغ ابزار قوی و پر بازده را بگیرید، بیش‌تر آن‌ها و خصوصا افراد کار بلد و با تجربه، یکی از گزینه‌ های مناسب را ماینر های آوالون معرفی می‌کنند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: کسب درآمد میلیونی با دستگاه ماینر در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

ماینرهای آوالون معمولا با چه مشکلاتی مواجه‌اند؟

ماینرهای آوالون، یکی از معدود ماینرهای پر استفاده و سودده در این زمینه می‌باشند. به همین علت، بحث عیب‌ یابی و تعمیر این ماینر ها، برای افراد حرفه‌ ای در این بازار، خیلی اهمیت دارد. چون همان طور که گفته شد ماینر های آوالون از پتانسیل و قابلیت مناسبی در استخراج رمز ارز برخوردار هستند و بروز هرگونه مشکل و یا اختلالی در ساختار و عملکرد آن‌ ها، کاربران را با مشکل رو به‌ رو می‌کند و عملا می‌تواند کار را متوقف سازد. پس پاسخ به این سوال، مهم است که ماینر های آوالون معمولا با چه مشکلاتی مواجه‌ می‌شوند؟

 

⚫🔴 پیشنهاد خرید: خرید دستگاه ماینر Avalon Miner 921 – ۲۰TH 🔴

⚫🔴 پیشنهاد خرید: خرید دستگاه ماینر Avalon Miner 920 – ۱۸TH 🔴

 

لازمه اعمال یک تعمیر مطلوب و اثربخش بر روی ماینر های آوالون، عیب‌یابی دقیق و صحیح آن است. بهتر است که عیب‌یابی توسط فردی با تجربه و ماهر صورت بگیرد. همچنین اگر صرفا به یک روش عیب‌یابی بسنده نشود، نتیجه کار دقیق‌تر خواهد بود. راهکار های زیادی برای آزمایش صحت عملکرد ماینر ها، نظیر تست‌ های فرکانس، ولتاژ، اهم و … وجود دارد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی ۳ تا از دستگاه های ماینر antminer 🔴

 

تعمیر پاور ماینر آوالون

 

ماینر آوالون

خرابی پاور، از رایج‌ ترین و اساسی‌ ترین مشکلات ماینرها به حساب می‌آید. در چنین مواقعی، معمولاً سرویس کامل و تعمیر پاور ماینر، توسط فرد متخصص لازم است، زیرا ممکن است ناشی از بخش‌های متفاوتی باشد. اولین راهکار عیب‌ یابی پاور، سنجش میزان ولتاژ آن می‌باشد که باید با مقدار مشخص شده آن در روی برچسب، مطابقت داشته باشد. البته استفاده از تستر لامپی هم در این فرایند کاربرد دارد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی ۳ تا از دستگاه های ماینر ای بنگ | ماینر Ebang 🔴⚫

 

تعمیر هشبرد ماینر آوالون

هشبرد، قلب یک ماینر محسوب می‌شود و این موضوع درباره ماین رهای آوالون هم صدق می‌کند. بروز نقص در هشبرد، از سایر عیب‌ها و نقص‌ها در ماینر، محتمل‌تر است. این بخش از واحد های کوچک و پر‌تعداد تشکیل شده‌ است. احتمال بروز مشکل در هر یک از آن‌ ها و یا حتی در تعدادی از آن ها وجود دارد. همچنین شیوه تعمیر هشبرد ماینر در سری‌ های مختلف ماینر آوالون، می‌تواند کمی متفاوت باشد.

 

⚫🔴 پیشنهاد خرید: خرید دستگاه ماینر Avalon 1066 – ۵۰Th/s 🔴

 

در بعضی از سری‌ های آن‌ها، درقسمت متصل به پاور، سوکت تعبیه شده و احتمال خرابی کم‌تر می‌باشد. اما در سری‌ های جدیدتر، در این قسمت از کابل استفاده شده و همین موضوع، حساسیت سلامت کابل آن را بیشتر می‌کند. همچنین امکان دارد اختلالات به وجود آمده در هشبرد، در بخش‌ های آی سی، خازن و …. باشد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: ۳ تا از بهترین دستگاه های ماینر در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

تعویض سوکت‌های برد ماینر آوالون

 

ماینر آوالون

معمولاً برای تعمیر قطعاتی مثل سوکت‌ ها، باید آن ها را تعویض نمود. این قسمت‌ ها ذاتا قابلیت دست کاری و مانور دادن ندارند. یعنی فقط در صورتی رفع مشکل می‌شوند که با قطعه مشابه و سالم جایگزین بشوند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی ۳ تا از دستگاه های ماینر واتس ماینر🔴⚫

 

رفع نقص اتصالات ماینر آوالون

یک دستگاه ماینر آوالون، کانکتورهای متعدد کابلی و فلزی در خود دارد. مهم‌ ترین آن‌ ها مربوط به اتصال میان بردها و پاور می‌باشد. بعضا یکی از مشکلات و اختلال‌ های بروز کننده در ماینر، ناشی از کانکتور های دستگاه است. در رفع این سری از مشکلات، باید از عدم قطع یا پارگی کانکتور های متصل به برد‌ ها اطمینان حاصل کرد.

 

🔴⚫🔴

 

چنانچه در مورد تعمیر ماینر آوالون (Avalon) نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲  با ما در تماس باشید. 🖤❤

امتیاز بده لطفا!