تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

🟣 خرید ماینر گلدشل | معرفی کامل ۲ دستگاه ماینر Goldshell

خرید ماینر گلدشل

 

خرید ماینر گلدشل CK5 12TH/s

خرید ماینر گلدشل؛ دستگاه ماینر مدل CK5 12TH/s محصولی از شرکت گلدشل می‌باشد که جهت استخراج ارزهای دیجیتال و کوین‌های مختلف تولید شده و با ابعادی برابر با ۲۶۴ در ۲۰۰ در ۲۹۰ میلی‌متر و وزنی معادل با ۸.۵ کیلو‌گرم در بازار ماینینگ به فروش می رسد. این دستگاه از پورت Ethernet برای اتصال به شبکه و اینترنت بهره برده است و کمک می‌کند تا کاربران بتوانند با استفاده از آن به اینترنت متصل شوند و ارز های مورد نظر خود را استخراج نمایند.

دستگاه ماینر گلدشل مدل CK5 به کاربر اجازه می‌دهد تا بتواند با صرف هزینه‌ای مناسب‌تر نسبت به دیگر دستگاه های ماینر از درآمد بالا برخوردار شده و عملیات ماینینگ را ساده‌تر و بدون مشکل انجام بدهد. این محصول از دو فن بر روی بدنه‌ی خود بهره برده است که کمک می‌کند تا دستگاه در برابر انواع آسیب های مختلف نظیر: آتش سوزی و بالا رفتن حرارت و سوختگی هش‌برد محفوظ بماند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی ۳ تا از دستگاه های ماینر ای بنگ | ماینر Ebang 🔴⚫

 

مشخصات دستگاه ماینر گلدشل CK5 12TH/s

خرید ماینر گلدشل؛ دستگاه ماینر Goldshell مدل CK5 از میزان برق مصرفی بین ۱۷۶ تا ۲۶۴ ولت بهره برده که باعث می‌شود تا هزینه‌های مصرفی برق برای کاربران به حداقل برسد تا کاربران بتوانند مدت زمان بیشتری را صرف استخراج ارز های دیجیتال نمایند. این محصول از توانی برابر با ۲۴۰۰ وات ساعت بهره مند می‌باشد که کمک می‌کند تا کاربر قادر به انجام عملیات ماینینگ در طولانی مدت، بدون ایجاد وقفه و یا مشکل باشد.

ماینر گلدشل مدل CK5 قادر خواهد بود تا با صدایی نسبتا پایین و با نویزی حدود ۸۰ دسی‌بل ارزهایی مانند: Nervos CKB و Eaglesong را استخراج نموده و به کاربر ارائه بدهد. این محصول از هش‌ریتی برابر با ۲.۴۵۵ تراهش بر ثانیه بهره مند است که کمک می‌کند تا سرعت دستگاه ماینر شما خیلی بالاتر برود و عملیات شما با کارآیی بهتری انجام گردد.

 

⚫🔴 پیشنهاد خرید : خرید ماینر گلدشل مدل CK5 12TH/s 🔴⚫

 

مشخصات فنی دستگاه ماینر گلدشل CK5 12TH/s

🔴 هش ریت: ۲.۴۵۵ TH/s (تراهش بر ثانیه)

⚫ پاور: دارد

🔴 برق ورودی: ۱۷۶ تا ۲۶۴ ولت

⚫ مصرف برق: ۲۴۰۰ وات ساعت

🔴 ارزهای قابل استخراج: Nervos CKB و Eaglesong

⚫ تعداد فن: ۲

🔴 نحوه اتصال به شبکه: Ethernet

⚫ صدا: میزان نویز: ۸۰ دسی بل

🔴 وزن: ۸.۵ کیلوگرم

⚫ ابعاد دستگاه: ۲۶۴ در ۲۰۰ در ۲۹۰ میلی‌متر

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: ۳ تا از بهترین دستگاه های ماینر در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

خرید ماینر گلدشل HS-BOX 235GH/s

 

خرید ماینر گلدشل

خرید ماینر گلدشل؛ دستگاه ماینر گلدشل مدل HS-BOX محصولی ایده‌آل و قدرتمند در بازار ماینر به حساب می‌آید که با ابعادی برابر با ۱۷۸ در ۱۵۰ در ۸۴ میلی‌متر و وزنی معادل با ۲ کیلوگرم جهت استخراج انواع ارز های دیجیتال تولید شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. هش‌ریت این دستگاه برابر با ۲۳۵ گیگا‌هش بر ثانیه است که باعث می شود تا انجام عملیات ماینینگ و استخراج ارز با سرعت بهتر و بالاتری انجام بشود و از کارایی بهتری برخوردار باشد.

دستگاه ماینر گلدشل مدل HS-BOX 235GH/s از دو فن برای خنک نگه داشتن فضای درون دستگاه بهره برده است که باعث می‌شود تا دستگاه در برابر خطرات و آسیب های احتمالی نظیر: سوختگی هش‌برد، آتش سوزی و حرارت بیش از حد مقاوم بماند و دچار مشکل نشود. این محصول از پورت Ethernet برای اتصال به شبکه برخوردار می‌باشد که سبب می‌شود تا کاربر بتواند به اینترنت متصل شود و برای استخراج ارز های مورد نظر خود اقدام نماید.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: خرید ماینر علاءالدین | معرفی ۲ ماینر Aladdin 🔴⚫

 

مشخصات دستگاه ماینر گلدشل HS-BOX 235GH/s

 

خرید ماینر گلدشل

خرید ماینر گلدشل؛ دستگاه ماینر گلدشل HS-BOX 235GH/s از یک پاور قدرتمند با توان ۲۳۰ وات بهره برده است که باعث می‌شود تا کاربر بتواند به راحتی و بدون مشکل از این محصول در طولانی مدت استفاده نماید. نویز صدا این ماینر حدود ۳۵ دسی بل است که سبب می‌شود تا کاربر بتواند به انجام عملیات ماینینگ بپردازد. دستگاه ماینر Goldshell مدل HS-BOX قادر است تا ارز های دیجیتالی نظیر Handshake (HNS) و Handshake را استخراج نموده و به کاربران ارائه بدهد.

این محصول از ولتاژ ۱۲ ولت برخوردار است که باعث می‌شود تا کاربر بتواند با کمترین مصرف برق به استخراج ارز بپردازند و از آن‌ها استفاده نماید. ماینر گلدشل HS-BOX 235GH/s قادر به فعالیت در دمای صفر تا ۳۵ درجه سانتی‌گراد می‌باشد که سبب می‌شود تا کاربر بتواند در هر موقعیتی از این دستگاه استفاده نماید.

 

⚫🔴 پیشنهاد خرید : خرید ماینر گلدشل HS-BOX 235GH/s 🔴⚫

 

مشخصات فنی دستگاه ماینر گلدشل HS-BOX 235GH/s

🔴 هش ریت: ۲۳۵GH/s

⚫ پاور: دارد

🔴 برق ورودی: ۱۲ ولت

⚫ مصرف برق: ۲۳۰ وات

🔴 ارز های قابل استخراج: Handshake (HNS), Handshake

⚫ تعداد فن: دو عدد

🔴 نحوه اتصال به شبکه: Ethernet

⚫ صدا: نویز: ۳۵ دسی بل

🔴 وزن: ۲ کیلوگرم

⚫ ابعاد: ۱۷۸ در ۱۵۰ در ۸۴ میلی‌متر

 

🔴⚫🔴

 

چنانچه در مورد خرید ماینر گلدشل Goldshell نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲  با ما در تماس باشید. 🖤❤

5/5 - (18 امتیاز)