تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

🔴 معرفی کامل ارز دیجیتال کاردانو Cardano و تاریخچه آن

ارز دیجیتال کاردانو

 

معرفی کامل ارز دیجیتال کاردانو؛ انواع مختلفی از ارزهای دیجیتالی در صرافی‌ها وجود دارند که به تعداد این ارز های دیجیتال هم همواره اضافه می‌شود، اما همه‌ی این ارز‌های دیجیتال نمی‌توانند آینده خوب و درخشانی داشته باشند، از این رو کاربران باید معتبر ترین و کارآمد ترین ارز های دیجیتال را شناسایی و سپس بر روی آن ها سرمایه‌ گذاری نسبتا ایمن و پرسودی را انجام دهند. از جمله این بلاک چین های معتبر که می‌توانند آینده درخشانی داشته باشد، می‌توان به بلاکچین کاردانو اشاره کرد که عنوان نسل سوم بلاک چین‌ ها شناخته شده است.

 

ارز دیجیتال کاردانو یا cardano

بیت کوین و اتریوم به ترتیب نسل اول و دوم ارزهای دیجیتال می‌باشند. اتریوم به عنوان نسل دوم ارز های دیجیتال بر قرارداد های هوشمند و همچنین برنامه‌های غیرمتمرکز، تمرکز داشت اما با مشکلاتی مثل مقیاس پذیری، کارمزد بالای تراکنش‌ها و زمان نقل و انتقالات ارز های دیجیتال رو به رو است. از این رو نسل سوم ارز های دیجیتال با هدف رفع این چالش ها ظهور کردند. در واقع نسل سوم ارز‌های دیجیتال ضمن بهره بردن از مزایای دو نسل قبلی، اقدام به رفع مشکلات آن ها کرده اند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی ۴ تا از بهترین ارزهای دیجیتال برای نوسان گیری 🔴⚫

 

از جمله رمز ارز های نسل سوم می‌توان به ارز دیجیتال کاردانو اشاره کرد. ارز دیجیتال کاردانو در سال ۲۰۱۵ به عنوان یک پروژه‌ای جهت تغییر و تحول در شیوه‌های توسعه و طراحی ارزهای دیجیتال راه اندازی شد. ارز دیجیتال کاردانو یا همان آدا (ADA) از جمله بهترین و منسجم ترین رمزارز های حال حاضر محسوب می‌گردد. ارز‌دیجیتال کاردانو به‌عنوان نسل سوم ارزهای دیجیتال از معماری لایه‌ای برای ایجاد امنیت و پایداری و بهبود مقیاس پذیری برخوردار می‌باشد.

از این رو ارزهای دیجیتال نسل سوم، از مزایای بیشتری نسبت به ارز های دیجیتال پیشین خود برخوردار هستند. ارز دیجیتال کاردانو از اثبات سهام اوروبروس بهره می‌برد، ولی ارز دیجیتال بیت‌کوین سیستم اثبات کار را مورد استفاده قرار داده است.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی کامل ارز دیجیتال ترا یا لونا 🔴⚫

 

تاریخچه ارز دیجیتال کاردانو

 

ارز دیجیتال کاردانو

پروژه کاردانو در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد و تیم توسعه دهنده کاردانو در سال ۲۰۱۸ طی دوره عرضه اولیه (ICO) توانست ۶۳ میلیون دلار کسب نماید. ICO یا عرضه اولیه یک رمز ارز، روشی برای جمع آوری سرمایه برای توسعه دادن ایده و بلاک چین مورد نظر شرکت‌های توسعه دهنده ارز های دیجیتال می‌باشد. بلاک چین کاردانو فقط در سه ماه اول ICO توانست بیش از ۶ میلیارد دلار از این طریق کسب نماید.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: ۴ مزیت ارز دیجیتال لایت کوین و آینده آن 🔴⚫

 

بنیانگذار کاردانو

چارلز هاسکینسون یکی از ثروتمندترین و متخصصین حوزه ارز های دیجیتال و از بنیان گذاران ارز های دیجیتال کاردانو و اتریوم است. هاسکینسون مدیرعامل شرکت IOHK است و نیز به عنوان مدیر پروژه آموزش بیت کوین شناخته شده است. چارلز هاسکینسون پس از ترک بنیاد اتریوم به علت اختلاف نظر در رابطه با غیر انتفاعی بودن اتریوم، با جرمی وود (Jeremy Wood) پروژه IOHK را راه اندازی کردند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: خرید ماینر گلدشل | معرفی کامل ۲ دستگاه ماینر Goldshell 🔴⚫

 

هاسکینسون و شرکت IOHK سال ۲۰۱۷ از آزمایشگاه‌های‌ تحقیقاتی در دانشگاه ادینبورگ و موسسه فناوری توکیو که متمرکز بر فناوری‌ بلاک‌چین فعال می‌باشند، حمایت مالی کردند. سه سال پس از آن همچنین چارلز هاسکینسون در دانشگاه وایومینگ، پروژه تحقیق درباره فناوری بلاک‌چین را راه اندازی کرد. بنیاد کاردانو که در سوئیس مستقر است با همکاری دو شرکت IOHK و Emurgo اقدام به توسعه پروژه کاردانو کرده اند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: آخرین اخبار ارز دیجیتال دوج کوین و هر آنچه باید درباره آن بدانید 🔴⚫

 

هدف ایجاد کاردانو

 

ارز دیجیتال کاردانو

کاردانو قصد دارد برای پردازش تراکنش‌های بیشتر، سریع‌تر و کم هزینه‌تر نسبت به دیگر بلاک چین ها، یک زنجیره بلاک‌چین نوینی را طراحی کند. از این رو طراحان کاردانو اقدام به طراحی و کد نویسی اختصاصی بلاک چین جدید کردند و از کد دیگر بلاک‌چین های پیشین کپی برداری نکردند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: بررسی ارتباط هش ریت بیت کوین با قیمت آن 🔴⚫

 

راهکار کاردانو جهت رفع مشکل مقیاس پذیری

تیم توسعه دهنده‌ی کاردانو با طراحی یک بلاک‌چین دو لایه، اقدام به رفع مشکل مقیاس پذیری کرده اند، این لایه ها عبارت اند از:

🔴 لایه محاسبات: این لایه با هدف کمک به کاربران جهت انعقاد قراردادهای هوشمند در حال طراحی و توسعه می‌باشد.

⚫ لایه تسویه حساب: کاربران به کمک این لایه می‌توانند ارز دیجیتال کاردانو خود را به کیف پول مورد نظرشان ارسال نمایند.

 

🔴⚫🔴

 

چنانچه در مورد ارز دیجیتال کاردانو یا Cardano نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲  با ما در تماس باشید. 🖤❤

5/5 - (14 امتیاز)