تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

🟡 بررسی ۰ تا ۱۰۰ ارز دیجیتال سولانا | Solana

ارز دیجیتال سولانا

 

ارز دیجیتال سولانا (Solana) یک بلاک‌چین رمز ارزی پشتیبانی کننده از قرارداد‌های هوشمند و برنامه‌های غیر متمرکز می‌باشد که از طریق اثبات سهام با کم‌ترین موانع ورودی به دنبال به حداکثر رساندن بازدهی و کارایی شبکه خود می‌باشد. پردازش در این شبکه به صورت ۵۰ تا ۶۵ هزار تراکنش در ثانیه و با محدودیت بیشتر از ۷۰,۰۰۰ تراکنش صورت می‌گیرد. شبکه بلاک چین سولانا بدون کاهش امنیت و تمرکز زدایی، به دنبال افزایش مقیاس پذیری می‌باشد.

و قصد دارد با پشتیبانی از نرم افزار های بلاک‌چینی با سرعت بالا، در سطح بین المللی اقدام کند. ارز دیجیتال سولانا از امنیت زیاد و اپلیکیشن‌های غیر متمرکز برخوردار است. سولانا با توجه به بهره‌مندی از الگوریتم اثبات زمان می‌تواند برای افزایش سرعت بلاک چین، گذر زمان را به سادگی و به صورت کد، وارد دفتر کل نماید.

ارز دیجیتال سولانا به عنوان یک بلاک‌چین منفرد در مقایسه با شبکه بیت کوین، با ۷ تراکنش بر ثانیه، در شبکه اتریوم با ۱۵ تراکنش بر ثانیه می‌باشد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: کسب درآمد میلیونی با دستگاه ماینر در سال ۲۰۲۲ 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

ویژگی های پروژه سولانا

شبکه بلاک چین سولانا دارای یک توکن بومی و اختصاصی به نام SOL میباشد که از الگوریتم اثبات سهام استفاده می‌‌کند و به کاربرانی که از آن نگهداری می‌کنند، پاداش می‌دهد. در این شبکه تمامی کارمزد های پرداختی که به واسطه SOL ارزیابی و محاسبه می‌شود با هدف افزایش امنیت، بعد از دریافت سوزانده می‌شوند، در نتیجه ساپلای کل در طی زمان کاهش پیدا می‌کند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی کامل ارز دیجیتال ترا یا لونا 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

اهداف ارز دیجیتال سولانا

 

اهداف ارز دیجیتال سولانا

🔴 کارمزد پایین

این شبکه با وجود مقیاس پذیری و پردازش سریع، از کاربران کارمزد خیلی پایینی دریافت می‌کنند.

⚫ زمان پردازش کوتاه

زمان اعتبار سنجی و اجرای قرارداد های هوشمند به وسیله پروتکل ترکیبی سولانا کاهش یافته که این موضوع سبب افزایش توجه و علاقه کاربران به آن شده است.

🔴 بهبود مقیاس پذیری

شبکه ارز دیجیتال سولانا با بهره‌مندی از الگوریتم اجماع اثبات تاریخ PoH، میزان مقیاس پذیری شبکه را افزایش داده است و در نتیجه قابلیت‌های استفاده از شبکه افزایش پیدا کرده است.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: معرفی کامل ارز دیجیتال کاردانو Cardano 🔴⚫

 

🔴⚫🔴

 

شبکه بلاک چین سولانا

 

ارز دیجیتال سولانا

🔴 اثبات تاریخ (POH)

این نوآوری جهت کارآمدتر کردن بلاک‌چین و ردیابی شدن آسان معاملات، اقدام به ادغام مهره های زمانی کرده است. گره‌‌ها از طریق مهر زمان، به تنظیم ترتیب وقایع می‌‌پردازند و سیستم‌ها برای شبکه، تحت عنوان یک زمان سنج رمز ارزی عمل می‌کند.

⚫ برج BFT

برج BFT در سایر بلاک چین های DPoS پیدا می‌شود و مشابه نسخه پیشرفته Practical Byzantine Fault Tolerant (PBFT) سیستم می‌باشد.

🔴 توربین

داده‌های مهم در این فناوری جهت ارسال سریع‌تر بسته ها و استفاده از پهنای باند کمتر، به بیت تقسیم می‌شوند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: خرید ماینر واتس ماینر | معرفی ۲ دستگاه ماینر WhatsMiner 🔴⚫

 

⚫ بایگانی

سیستم بایگانی یک سیستم سخت افزاری برای ذخیره کردن اطلاعات است که باعث می‌شود دسترسی به اطلاعات شبکه سریع تر شود. بایگانی ضمن کمک به ذخیره سازی داده‌ها، به اعتبار سنجان برای بازیابی تاریخ معاملات شبکه کمک می‌نماید.

🔴 پردازش خط لوله ای

واحد پردازش معاملات شبکه سولانا، پردازش خط لوله ای یا Pipelining نام دارد. این پروتکل برای اعتبار سنجی بهتر، گروهی از داده‌های ورودی به سخت افزار ها را متناسب با ویژگی‌های آن ها تعیین می‌کند.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: ۴ مزیت ارز دیجیتال لایت کوین و آینده آن 🔴⚫

 

⚫ ابر شکن

ابر شکن به‌عنوان حساب شبکه ارز دیجیتال سولانا، با پروتکل‌های خط لوله ای و بایگانی برای تسهیل خواندن و نوشتن همزمان داده‌ها، کار می‌کند.

🔴 جریان خلیج

شبکه ارز دیجیتال سولانا معاملات را پیش از اتمام بلوک معاملات فعلی، به سمت اعتبار سنج‌ها هدایت می‌کند. از این رو به اعتبارسنج ها برای سرعت در انجام تراکنش‌ها، کمک می‌کند و سبب کاهش فشار حافظه ناشی از تراکنش‌های تائید نشده بر روی اعتبارسنج‌ها می‌گردد.

 

⚫🔴 پیشنهاد میکنم بخوانید: خرید ماینر گلدشل | معرفی کامل ۲ دستگاه ماینر Goldshell 🔴⚫

 

⚫ سطح دریا

نوآوری سطح دریا ارز دیحیتال سولانا را قادر می‌سازد تا بدون ایجاد کردن مانع در عملکرد شبکه، به اجرای همزمان قرارداد های هوشمند بپردازد.

🔴 خوشه های سولانا

خوشه های سولانا گروهی از رایانه ها می‌باشند که با هم یا علیه یکدیگر کار می‌کنند و برای خروجی برنامه‌های نامعتبری که کاربران آن ها را ارسال کرده اند، اقدام به تایید آن ها می‌کنند.

 

🔴⚫🔴

 

چنانچه در مورد ارز دیجیتال سولانا نیاز به مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲  با ما در تماس باشید. 🖤❤

5/5 - (9 امتیاز)