تیم تخصصی تعمیرات و خدمات انواع دستگاه های ماینر 09127509007 - 09913312378 (از ساعت 9 تا 21)

تخفیف ویژه

واردات ماینر از چین

 

 

 

مقدمه‌

واردات ماینر از چین

   این روزها احتمالا‌ مکرراً کلماتی مانند ماینر ، بیت کوین یا ارزهای دیجیتال را به طریقه های متفاوت به طورمثال از طریق‌ دوستان یا اشنایان ، سایتهای خبری و… . شنیده اید .

   ما در این مقاله‌ میخواهیم به صورت‌ جامع درمورد واردات ماینر از چین صحبت‌ نمائیم .

   همه‌ روزه‌ افراد‌ زیادی با کارشناسان گروه تجاری کیان ماینر تماس میگیرند که تمایل به خرید‌ و یا واردات ماینر به صورت مستقیم دارند تا بتوانند با حذف واسطه‌ها‌ قیمت‌ تمام‌ شده‌ ماینر و تجهیزات‌ خویش را کاهش‌ دهند .

   پس اگر‌چه به‌دنبال‌ واردات ماینر از چین‌ می باشید ، ما به شما پیشنهاد می کنیم‌ این مقاله‌ را تا انتها مطالعه‌ نمائید.

 

چرا ماینر مورد‌ نیاز خویش را از چین‌ به صورت مستقیم‌ وارد کنیم ؟

واردات ماینر از چین

   شاید این سوال‌ را از خود بپرسید که در ایران افراد بسیاری اقدام‌ به فروش ماینر و یا دستگاهای تولید‌ ارز‌ دیجیتال می کنند ، به چه‌ علت باید‌ شما به عنوان فردی که تمایل‌ به خرید‌ ماینر دارید به طور مستقیم‌ از چین‌ اقدام‌ به خرید‌ و واردات نمایید .

   ما در زیر‌ به صورت‌ کلی به دلایل این موضوع اشاره‌ می نمائیم :

قیمت تمام‌ شده‌ مناسب‌ ماینر

   اصلی‌ ترین علت برای اینکه شما به صورت مستقیم‌ اقدام‌ به خریداری و واردات ماینر از چین‌ نمائید قیمت تمام‌ شده‌ ماینر و این دستگاه ها است .

   شما در واقع با خرید ماینر از چین‌ واسطه‌های‌ زیادی‌ را حذف می نمائید به عنوان نمونه زمانی که شما اقدام به خرید‌ ماینر از شرکت ها و یا فروشنده های ایرانی میکنید میتوانید آسوده‌خاطر باشید که ماینر فوق‌ را حدود ۳۰ الی ۵۰ درصد گرانتر‌ از‌ قیمتی که خودتان اقدام به واردات کنید‌ خرید خواهید کرد .

 

بیشتر بخوانید : پرطرفدارترین ماینر💯

 

بازگشت‌ سرمایه زودتر برای خریدار‌ ماینر

   از آنجا که برای افرادی که تمایل‌ به سرمایه گذاری در حوزه‌ استخراج‌ ارز‌های‌ دیجیتال نظیر بیت کوین دارند ، تمایل دارند تا حد امکان پذیر ماینرهای با کمترین‌ قیمت‌ تمام‌ شده‌ را خریداری نمایند تا با این شیوه زمان‌ بازگشت‌ سرمایه‌ ای که در این حوزه سرمایه‌ گذاری خواهند کرد‌ کاهش‌ یابد .

   به عنوان نمونه اگر شما هر دستگاه ماینر s19 را از یک فروشنده در ایران با قیمت‌ ۳۰۰۰۰۰۰۰ تومان‌ خریداری نمائید ، شاید بتوانید همین مدل ماینر را از چین‌ با تمامی هزینه‌ها‌ که شامل خود دستگاه‌ + حمل و ترخیص‌ را با حدود ۲۲۰۰۰۰۰۰ تومان‌ دریافت‌ نمائید‌ .

   به همین دلیل‌ با نرخ فعلی‌ بیت کوین در زمانی که این مقاله نوشته‌ میشود‌ برای حالت اول‌ حدوداً ۷ ماه زمان بازگشت سرمایه‌ اولیه‌ سرمایه‌ گذار می باشد و در حالت‌ دوم که شما به صورت مستقیم ماینر خود را از چین‌ خریداری‌ و وارد کرده اید حدوداً ۵ ماه زمان‌ بازگشت‌ سرمایه اولیه‌ شما می باشد .

خودتان واردکننده و فروشنده ماینر شوید

   گروه تجاری کیان ماینر به خیلی از واردکنندگان دستگاه‌های‌ ماینر در حوزه‌ تامین‌ ، حمل و ترخیص‌ یاری‌ رسانده است‌ . خیلی از علاقه‌ مندان به فروش ماینر ضمن تماس‌ از با کارشناسان گروه‌ تجاری کیان ماینر از خدمات فروش ماینر ، حمل و ترخیص استفاده‌ می نمایند تا بتوانند با خرید‌ و واردات ماینر نهایتا به عنوان فروشنده این تجهیزات‌ در ایران عمل نمایند و کسب درامد و سود کنند.

شیوه اول‌ : ارسال از چین‌ به امارات سپس‌ ارسال‌ از امارات به ایران

واردات ماینر از چین

   از آن وقتی که ایرانیان با ارز‌های‌ دیجیتال و حوزه‌ ماینینگ اشنا شدند و بسیار‌ی از ایرانیان اقدام به خرید‌ ماینر به صورت‌ مستقیم از چین‌ کردند ، اقدام‌ به حمل و واردات ماینر از شیوه مسیر ( چین‌ – امارات – ایران ) کرده اند .

   در این مسیر از واردات ، خریداران ماینر کالای خود‌ را به صورت‌ هوایی‌ و یا دریایی‌ از چین‌ به دبی ارسال‌ می نمایند و پس از ترخیص در دبی آن را از راه دریایی‌ و به صورت ته لنچی به کشور وارد می نمایند .

   در این روش به دلیل معافیت‌هایی‌ که لنچهای فعال در این مسیر یعنی امارات به ایران دارا‌ می باشند ، میتوانند ماینرهای واردکنندگان و مشتریان خویش را با قیمت‌ تمام‌ شده‌ خیلی کمتری نسبت‌ به واردات از راه مسیر‌های‌ گمرکی عادی‌ مثلاً واردات هوایی از طریق گمرک فرودگاه امام‌ خمینی به کشور وارد کنند .

   بر طبق تجربه ما حدود ۹۵ درصد ماینرهای فعال‌ در کشور‌ از ابتدای فعالیت استخراج‌ کنندگان ایرانی از این طریق به کشور‌ وارد شده اند .

 

معایب و مزایا‌ واردات ماینر به واسطه‌ امارات

واردات ماینر از چین

معایب‌

   طولانی شدن پروسه حمل و واردات
   عدم نظارت مرسوله در زمان‌ حمل از امارات (دبی) به ایران
   نبود بیمه و عدم پرداخت خسارت در زمان بروز‌ مشکل

مزایا

   قیمت تمام شده واردات شایسته تر
   عدم مشکلات ترخیص و گمرکی مانند ممنوعیت ها و مجوز‌ واردات

 

شیوه دوم : ارسال از چین به کردستان عراق و سپس ارسال‌ به ایران

واردات ماینر از چین

   در این شیوه ابتدا ماینرها به صورت هوایی‌ از چین‌ به یکی از فرودگاه های اربیل و یا سلیمانیه ارسال‌ می گردد و صاحب کالا‌ پس از ترخیص‌ ماینر از گمرکات این ۲ شهر‌ از راه زمینی‌ اقدام به ارسال‌ مجدد‌ به ایران می نماید.

   این شیوه با اینکه یکی از پر ریسک ترین روش های واردات ماینر می باشد ، اما متاسفانه‌ توسط بعضی از ایرانیان مورد‌ استفاده قرار میگیرد .

   دیده شده‌ با حمل در این روش خیلی از ماینرهای مشتریان طی فرآیند حمل از شهر‌های‌ کردستان عراق به ایران آسیب دیده اند و یا مفقود گشته اند .

   کارشناسان گروه‌ تجاری کیان ماینر به هیچ وجه این مسیر را جهت واردات ماینر به خریداران ماینر در ایران توصیه‌ نمی کند.

شیوه سوم : ارسال‌ مستقیم از چین به ایران

واردات ماینر از چین

   این شیوه سریع ترین و ایمن‌ ترین روش واردات ماینر از چین به ایران است ، البته همانطور که گفته شد ، اگر خریدار ماینر بتواند موضوع ترخیص‌ ماینر در ایران را رفع‌ کند.

   همانطور که گفته‌ شده ترخیص ماینر در ایران هم‌اکنون‌ شرایط‌ خاصی را دارا‌ است ، که ۹۹ درصد خریداران ماینر نمیتوانند این پیش‌ شرایط که گمرک و وزارت‌ صنعت‌ و معدن برای واردات ماینر در نظر گرفته اند تهییه نمایند .

   اما در شیوه ارسال مستقیم‌ ماینر از چین‌ به ایران خریداران ماینر میتوانند ماینرهای خود را به ۲ روش هوایی‌ و یا دریایی‌ به ایران ارسال نمایند ، که روش حمل هوایی از چین‌ به ایران حدود ۳ الی ۴ روز کاری و دریایی‌ بین‌ ۲۰ الی ۳۰ روز کاری طول می کشد.

نتیجه گیری

ماینر

   اصلی‌ ترین دلیل‌ برای اینکه شما به صورت‌ مستقیم اقدام به خرید و واردات ماینر از چین نمائید ، قیمت تمام‌ شده‌ ماینر و این دستگاه‌ها‌ است .

   شما در حقیقت با خرید ماینر از چین واسطه‌های‌ اضافی را حذف میکنید . به عنوان نمونه هنگامی که شما اقدام‌ به خرید‌ ماینر از شرکت ها و یا فروشنده های ایرانی می نمائید ، میتوانید آسوده خاطر باشید که ماینر فوق را حدود ۳۰ الی ۵۰ درصد گرانتر‌ از‌ قیمتی که خودتان اقدام‌ به واردات کنید خرید خواهید کرد .

   شرکت‌ بازرگانی‌ کیان ماینر از اولین‌ شرکت‌‌هایی‌ می باشد که در حوزه خرید بین‌ المللی و سایت‌‌های‌ خارجی فعال است و توانسته با سابقه طولانی خویش در ارائه‌ خدماتی مانند واردات کالا‌ ، حمل و نقل هوایی از کلیه کشور‌ها‌ و حمل بار‌ دریایی‌ فراوان موفق‌ عمل‌ نماید . اگر تمایل‌ به خرید و یا واردات ماینر به صورت مستقیم‌ دارید تا بتوانید با حذف‌ واسطه ها قیمت‌    تمام‌ شده‌ ماینر و تجهیزات خود را کم کنید ، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید .

 

 

نظرات خود را با ما از طریق شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۳۷۲ در میان بگذارید.❤

5/5 - (1 امتیاز)